THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaustavljena gradnja ‘Westgatea’, dugovi se popeli na gotovo 12 milijuna kuna: što će se dogoditi s velebnim splitskim tornjem?

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/532195/zaustavljena-gradnja-39westgatea39-dugovi-se-popeli-na-gotovo-12-milijuna-kuna-sto-ce-se-dogoditi-s-velebnim-splitskim-tornjem

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

a blokada br.2 to ne spominju. tko zna što još ne spominju, kada i ovo što svi znaju metu pod tepih. radi vlastitog interesa


Znači nisu u blokadi?

odi na ‘transparentno.hr’, kupi Vingd-e i provjeri! jutros je pod Tehnikinim OIB-om još stajala blokada…

sljedeća blokada će vjerojatno firmu odgurati u PSN….o cijeni neću, većini je sve jasno, a oni ostali i dalje kupuju na 100 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nije baš da mi život ovisi o THNK, ako je transparentno nek bude i besplatno. Tko uopće zarađuje na tim stvarima… vingd wtf 😀

ali hvala na info accountant

使用を信頼し、あなた自身の能力の


serisav@
nebi se složio da je to"nula" ništa" jer sve javno dostupno upučuje na suprotno.
baš to vidim kao" kamen spoticanja" radi kojeg je ovo jedna od najpopularnijih tem ako ne i …
u prošlosti su često takve situacije ….
time will tell
imamo i jako dobrih primjera na brodarima,turizmu a gle čuda i ovdje je igra u nekretninama,ne "prodaje" se ovdje za sada prioritetno biznis,očekujem da će doći i za to vrijeme.
ovdje poslovanje na nuli a bilo bi da nije bilo todomora znači veliku policu osiguranja u nekretninama.
zagreb,prvi red do mora….
agrokor nije gubitak več rezervirani gubitak a razlika je ogromna ako netko želi gledati realno.
ZTB je takožer rezerviran a kaže Sirovec da postoje i protužba,znam zašto i teško da nije utemeljena.
sopnica jelkovec je dno dna odrađenog posla u povijesti gradnje zahvaljujući ZTB.
sigurno će tehnika imati jake protu argumente.
suđenje je tek na prvom stupnju a di je kraj?
očito dobrodošlo za neke igre ali….

p.s.
svatko će sam po svojem izboru odlučiti i snositi posljedice
oni koji baš moraju jer ne mogu drugačije će u drugima tražiti krivce za ono što jesu ili nisu.
tako je bilo ,tako će biti jer očekivati drugačije bilo bi puno previše od zrelih,odraslih…

Situacija je sve losija. To je sve.
I Tehnika vjerovatno nece niti dozivjeti te presude i protunesto itd.
S prvom dobrom vijesti odrat cu ask do 500 ako treba, ali do tada bye bye.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prvi put su zanemarili obavijest, ali sada se na očiti upit prave grbavi. Sad ne znamo ni što je bilo. Mislim da ZTB nije jer ako su na sudu, nemaju instrument naplate.


Prvi put su zanemarili obavijest, ali sada se na očiti upit prave grbavi. Sad ne znamo ni što je bilo. Mislim da ZTB nije jer ako su na sudu, nemaju instrument naplate.

jes tako je kako kažeš, ni ja ne vjerujem u ZTB, netko drug…


Nadam se da nema puno onih koji su pali na Migrine priče i natpise po portalima o građevinskom boomu jer taj boom se nažalost na firme na burzi odražava samo u promilima…


za sada promil i ali…

ima više onih koji su uknjižili na istome ogromne oportune gubitke,teško mi se oteti dojmu da to nosi i svoje posljedice. a sada su predvodnici realnog pesimizma.
dobrodošli u klub onih kojima su drugi krivi za vlastite odluke.
s kojim pravom podcijenjujete druge insinuirajući da su nešto jer netko nešto?
dali vi padate na tuđe priče?
nikad nisam niti ću pozivati na kupnju prodaju ali DA iznosim argumente zašto sam nešto…
svi mi griješimo,i ovdje će vrijeme tek presuditi baš kako je to i u prošlosti radilo.
kada vidim koliko vas ima i koliko ste aktivni jedan mi se scenarij čini izglednijim.
živi bili…

p.s.
ovdje sam osim značajne količine afirmativnog napisao i značajne količine kritičkog(izvadit ću ja ako je problem naći) a to što vi pojedinci vadite što vam treba pa to interpretirate…
nebi li prikazali što da je moja beznačajna malenkost što?
beznačajna?
pa smiješni ste više sa tim nepotrebnim trošenjem vremena u pokušajem čega?
možda olakšati sebi dušu za ogromne oportune gubitke?
ako će pomoći neka bude tako,zabavno je ali nije plodonosno i zatrpava nepotrebno teme.
bilo bi mudrije fokusirati se na neke druge stvari.
moždgriješim,nebi bilo…


jači nalog na 25 kn. teško da ce dotle ići danas

kolega barikb je postavio nalog?
ima svoj target
pa da vidimo
[/quote]

Prvo oportuni gubici se ne knjiže a drugo kako ih uopće može netko imati dok je dionica na 100 kn? Stvarno ga lupetate…

Najlakše je reći da je naraslo sa 200 na 800 pa se moglo izaći. Mislim da je više onih koji će umjesto vaših oprtunih gubitaka knjižiti stvarne gubitke nakon ispuhivanja balona. Ali svakome kako si je složio

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Situacija je sve losija. To je sve.
I Tehnika vjerovatno nece niti dozivjeti te presude i protunesto itd.
S prvom dobrom vijesti odrat cu ask do 500 ako treba, ali do tada bye bye.

slažem se da je lošija nego je bila prije mjesec dana kada je cijena bila 240
čini se po porcepciji večina da nije dovoljan današnji diskont(100).
evo neke kolege čekaju na 25,je da su malo nestrpljivi za sada ali
možda su čak i u pravu,time will tell
važno da svatko može ono što želi i da pokuša odraslo prihvatiti posljedice vl odluka bez traženja u drugima krivce za ono što jesu ili nisu.
što do sada i nije bio uvijek slučaj pa niti ne očekujem.
a sa ovih “500” si mi uljepšao dan,nadam se da ću dobiti jednog dana priliku otkriti i zašto.
živi bili…

p.s.
ako danas nisam još napisao
DA,rizici postoje,sve ide u paketu…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Prvo oportuni gubici se ne knjiže a drugo kako ih uopće može netko imati dok je dionica na 100 kn? Stvarno ga lupetate…

Najlakše je reći da je naraslo sa 200 na 800 pa se moglo izaći. Mislim da je više onih koji će umjesto vaših oprtunih gubitaka knjižiti stvarne gubitke nakon ispuhivanja balona. Ali svakome kako si je složio

nema” lupetanja” sve dokumentirano ovdje.
prije današnjih 100 raslo je sa 200 na 900(<1g),u mjesec dana sa 450-900
pa nedavno sa 125-240 na mjesec dana
sve su to stvarni i veliki oportuni gubitci koji vama koji ste ih ...mori što mori....
možda i griješim pa ste dobronamjernici i ostalo iz te kategorije?
stvarni gubitci?
o tom potom jednog dana ako dođe do toga.
primjera ima nebrojeno da su takvi gubitci se pretvarali u još veće oportune gubitke.
time will tell.
p.s.
moje dionice teško da ćete kupovati u ovom slučaju osim na značajno većim razinama za koje očekujem da usprkos svemu s obzirom na novu građevinsku konjukturu ćemo ih dočekati.
dodatni dokaz vidim u nemaloj nervozi vas i vama sličnih koji će izgledno značajno pozitivno utjecati na cjenovna kretanja naravno kada za to sazriju uvijeti.
nije burza najčešće dobro mjesto za drhtave i nestrpljive.
na takvima se zarađuje.
možda griješim,nebi bilo..

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Value…je racionalan i nesklon ovakvom riziku i egzibicijama. Zasto bi on bio nervozan? Napisao je svoje misljenje


Zaustavljena gradnja 'Westgatea', dugovi se popeli na gotovo 12 milijuna kuna: što će se dogoditi s velebnim splitskim tornjem?

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/532195/zaustavljena-gradnja-39westgatea39-dugovi-se-popeli-na-gotovo-12-milijuna-kuna-sto-ce-se-dogoditi-s-velebnim-splitskim-tornjem


…pa eto super….. neka buduci vlasnik isplati u vidu kapare dug 12 mil premaTHNK i radovi mogu odmah dalje…..

shuiifeng@

možda i zato jer su to igrači koji često pokušavaju u nedostatku vl kapitala sa tuđim graditi?
nebi bilo prvi put da se je preračunalo u troškovima i kreditnim sposobnostima?
nekad je thnk takve kreditirala ali više ne može ili ne želi,svejedno zašto bi?
uvijek taj investitor može dio nekretnine u izgradnji prepisati na graditelja i problem rješen
osim ako se ne želi?
vrijeme će napraviti svoje a odgađanje završetka je za investitora uvijek najskuplje rješenje pa očekujem da će se rješiti.
vrijeme će sve riješiti jer….
do tada ima thnk drugog posla pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

netko vidi problem,netko popriličnu svotu koja će sigurno
na ovaj ili onaj način biti naplaćena

New Report

Close