THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje treba reći da bi bilo potpuno ispravno da posao dobije opet isti ponuditelj jer je jeftiniji, a upravo još zbog toga što ovima drugima moraju platiti tih 100.000 kn odštete.

Tako će se i dogoditi, samo što to ovdje rijetki shvaćaju. Potpisnik rješenja prema kojem je žalba usvojena inače bere 16-ak tisuća kuna plaće mjesečno prema javno dostupnim podacima iz imovinske kartice objavljenim na web stranici povjerenstva za sukob interesa …, a zanimljivost je da nema niti jednu nekretninu upisanu na svoje ime. Zanimljiv je također i podatak iz životopisa … potpisnika rješenja, gdje se među ostalim navodi aktivno znanje slovenskog jezika, a koji mu je izgleda predstavljao trn u oku u natječajnoj dokumentaciji iako je korišten samo u tragovima.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Bid se lagano puni. Bit će vatrometa za koji dan ;-))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Bid se lagano puni. Bit će vatrometa za koji dan ;-))

hoće…po bidu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

vratio sam se pun energije,da ne kažem optimizma 🙂
ili optimizam i nije više tabu tema na zse?
u međuvremenu bila je i jedna loša vijest na thnk koja i nemora završiti loše,vidjećemo.
nemogu ne izraziti razočaranost umrtvljenošću teme na kojoj je ispod moje poruke od prije 15 dana napisano samo11 komntara koje pročitaš za <60s.
uvjeren sam da ovoj sektor pred buđenjem,erupcijom zavrijeđuje više
možda i griješim,nebi bilo...
bid-ask? sve šulje
svi išćekuju izvješće za nastavak intenzivnijeg trgovanja.
crobex i dalje "gazi" i to bi trebao biti vjetar u leđa sektoru
imat ćemo i vladu i to stabilnu .
bio bi red da se netko napokon primi posla u ovoj državi je deseci mlrd kn leže i čekaju povlačenje a najveći dio će proći kroz ruke građevinara koliko god mi šutili o tome.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Čemu sad ovo iskrcavanje i pad s 500 na 400?

Pa zar sad ne bi trebalo napokon doći do oporavka građevine?


Čemu sad ovo iskrcavanje i pad s 500 na 400?

Pa zar sad ne bi trebalo napokon doći do oporavka građevine?


kolega nemojte kvariti trenutak,vidite da nam svima šutnja najviše odgovara.
zar baš morate pokvariti trenutni win-win.
kupujte u tišini kao i mi ostali i biće vremena za plakanje u budućnosti na bacanje.
a ako kojim slučajem likujete radi korekcije držim da vam nije mudro jer …
obrisani kolega prognostik@ vam je sve “nacrtao”,isprognosticirao
ako sam dobro zapamtio “280” pa opet novi vrhovi.
u jednom dijelu se sa njim slažem a vi ćete sigurno pogoditi u kojem.:-)
do tada tko želi neka se uključi u “dobro je činiti dobro”
jer često se dobro dobrim vrati.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

prihod manji dobit veća?
marže rastu?
ako rastu a prihodi se povećaju u bliskoj budućnosti a što očekujem?
mogla bi biti ovo još jedna lijepa priča u nekoj budućnosti.
kupujem po 420 danas kada drugi neće.naravno ne znači da neće biti i po jeftinije.
ili i po “280”kako neki “prognoziraju” 🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://zse.hr/userdocsimages/financ/THNK-fin2016-3Q-NotREV-K-HR.pdf

za 58 milkn smanjena kreditna zaduženost + za 100 milkn na kontu više ugovorenih poslova a ostalo jednako ili i lošije.
oporavak građevine je počeo i očekivao sam da će se to jasno vidjeti na ovom izvješću.
do kraja godine realno je za očekivati izvlačenje rezultata na +0 kao i zadnjih godina.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

prognostik@
bio bi zadovljan i sa pola toga što prognozirate,za svaki slučaj i danas dokupio da ne ostanem kratkih rukava,nebi bilo prvi put a to boli ako me razumijete…
a ako su moje prognoze približno točne tada jednog dana biti će bitno važnije tko koliko ima a ne po koliko je tko kupio.
time will tell…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ne mora se dogoditi TA ako je puno zainteresiranih. Međutim što je veći pad sad bit će jači rast. THNK mora još dolje ako igra po TA. Kad vidite Crobi na 1820 to je to. Ali trajat ce mjesecima.


mjeseci meni u investiranju ne igraju ništa,moja skala je u godinama.
između jučer i mog targeta moći će se izgledno zaraditi hrpa love kupujući i prodajući.
moglo se je i nedavno u rasponu 2xx-5xx u par mjeseci a taj dio kolača prepuštam drugima.
prije ili kasnije građevina će se potpuno oporaviti a tu ja vidim vrijeme za svoj izlaz.
temelje za to vidim u povečanju obima posla u građevini a potencijal za još bitnije povečanje postoji.
ovo je početak početka oporavka a ako ne griješim dodatne potvrde sljede u bliskoj budućnosti.
nedavno prestizanje kote 500 je najava onog što izgledno sljedi u budućnosti.
očekujem više +od- vijesti.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kolega migra, swtvarno ste se žestoko raspisali….. znamo da ima potencijala i da će cijena dionice kroz vrijeme rasti… tko želi neka kupi tko ne ide dalje…

Vjerojatno je mnogima uteg što je cijena u zadnjih 6 mjeseci narasla 100 %

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ocekujem ludilo! Par njih ce se postaviti na prodaju po 1200+, a par njih na kupnju po 900kn. Ukupan promet 0kn

New Report

Close