THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Blokirala ih splitska tržnica ?!!? A ovaj gore melje o nekakvoj poboljšanoj likvidnosti u zadnja tri mjeseca. Pa tko je tu lud … ?

Zasto nisi pitao zasto je zvonimir blokiran ?

Ignore : renči

možda menadžment ugovara neke tsunami poslove pa nisu stigli objavit na burzi.
ili je tajnica izostala s posla.

Krivog sam gore citirao za zvonimir trebao sam njega 🙂


Kontaktirao tehniku kažu da su ih Splitska tržnica blokirali na jedan dan i da je sve riješeno i podmireno.

Lijepo izbili dionice!

Ignore : renči


Nije mi jasno zašto ne prodaju svojih 110.000 dionica DLKV po, recimo, 18 Kn po dionici, to je već tu 2 mil.Kn žive love s kojom se može riješiti likvidnost na neko vrijeme…

e jes lupio i ostao živ… pa jel ti uopće imaš osjećaj koliko love mjesečno treba takvoj firmetini da funkcionira… plaće su samo 8 milja, ono što moraš imati žive love…

Mene cudi sporost tehnike da odgovori na upite burze. Treba in mjesec dana da posalju dospis kad je erste izlazio, sad ce pocetkom 4 mjeseca javit zasto im je 8.2 cjena pala 20 posto ….



Nije mi jasno zašto ne prodaju svojih 110.000 dionica DLKV po, recimo, 18 Kn po dionici, to je već tu 2 mil.Kn žive love s kojom se može riješiti likvidnost na neko vrijeme…

e jes lupio i ostao živ… pa jel ti uopće imaš osjećaj koliko love mjesečno treba takvoj firmetini da funkcionira… plaće su samo 8 milja, ono što moraš imati žive love…
[/quote]

Da, zato je super ideja držati mrtvi kapital dok ti dobavljači blokiraju račun i ugrožavaju sam opstanak firme…
Ako ti misliš da je to pametno, super, imam ti prodati mobitel koji je pripadao Napoleonu, cijena prava sitnica, samo za tebe…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/6NzxaGbpjLKI8MhM7cDswA==.pdf

Izvještaj bi mogao u idućem tjednu.


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/6NzxaGbpjLKI8MhM7cDswA==.pdf

Izvještaj bi mogao u idućem tjednu.

Izvjestaj ce vjerovatno imat vece prihode pogotovo u 4 kvartalu ali to ce biti vise dijelom zbog priznavanja zaliha koji je alzir priznao pa ce to morat provuc kroz rdig te moguce da radi tog priznavanja tu ostvare neku dobit ali to realno nije nesto sto je odradjeno u zadnjem kvartalu pa ce im bit lakse prikazat mozda neku nulu ili pozitivu za godinu, medjutim rdig nije toliko ni bitan vise novcani tok i bilanca sta kaze.

Ignore : renči

Te iste Zalihe gotovih proizvoda Tehnika je platila 63 mil kuna samo su im vracene pare i vjerujem da ce biti u Ridigu

ako se po jutru dan poznaje izvjestaj ce biti u srijedu kako je bilo i prosle godine tj 14.02

Pare nisu vracene da su vracene tehnika ne bi bila u likvidnosnim problemima, ako je priznata razlika cijene za te zalihe onda moraju bit priznate kroz rdig.

Ignore : renči

I jos 09.02 2017 cijena dionice je bila 880 kn danas jedva 180 kn pa da vidimo sljedeci tjedan

pare su vracene i biti ce prikazano kroz Ridig to vam ja garantiram

sto se tice likvidnosti cisti igrokaz da se malima izbije iz ruku ono sto ocito vrijedi vise

snupy problem je likvidnost, veliki problem. dodatni problem je nedostatak radne snage jer je ne mogu dobiti jeftino jer svi idu van.ako hoće dobre radnike moraju ih dobro platiti a to nagriza i ovako nisku profitabilnost. ne znam kako će to riješiti, ali neće biti lako. jedino da se javi netko velik pa da ih preuzme, ali ne vidim tko bi to mogao biti?

New Report

Close