THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[bye]

‘oće li vijest o nepostojanju žalbi za autoput konačno biti okidač za rast?

biom75


‘oće li vijest o nepostojanju žalbi za autoput konačno biti okidač za rast?

Zar ne vidiš da netko istresa neprekidno već 10-ak dana i ne ide preko 1400kn?!
Tko zna koliko mu još treba da izađe s ovolickim prometom po danu.
Ova dionica može samo dolje, makar crobex rastao 10% na dan i dobili još 10 poslova u tjedan dana.


Zar ne vidiš da netko istresa neprekidno već 10-ak dana i ne ide preko 1400kn?!
Tko zna koliko mu još treba da izađe s ovolickim prometom po danu.
Ova dionica može samo dolje, makar crobex rastao 10% na dan i dobili još 10 poslova u tjedan dana.

Neš ti istresanja, cijeli prošli tjedan je protrgovano 509 kom. Bid nije neki ali nije ni ask. Trenutno svi kupuju IGH i DLKV pa ljudi uskaču u vlakiće. Doći će i Tehnika na svoje jer je u odnosu na sektor najmanje rasla, valjda nije u fokusu politike kao ostali, tko će ga znati [huh]

Ma mislio sam na istresanje po objavi posla u CG kada su prometi bili i preko 1/2 mil. kn, a rast simboličan odnosno najmanji u sektoru. Bilo jasno vidljio da je zid na 1400, svaki nalog na kupnji od 14xx i danas bude pojeden u roku odmah i istodobno se pojavi nekoliko nižih na prodaji.

Evo malo uporedbe sa crobexom i ostatkom sektora:

A tek kad objave rezultate "poslovanja" u 1.Q 2009. kada je prodaja stanova praktički stala, izgubljen jedan natječaj u Zg od "Konstruktora". Pa kad krene povodom toga rezaje plaća, otpuštanja… pa ošteta za urušavanje u Kupskoj ulici…
Za THNK tek dolazi najgore. To vjerojatno zna i onaj što poklapa sve naloge blizu 1400 na kupnji. Bježi dok može.
Grafovi ne lažu jedino THNK nije išla gore zadnjih dana od svih građevinara. Slučajno???

mavane,

još nisi prodao a prijetiš se već danima…uskoči u neki drug vlakić i pusti ovu temu da spava na miru, zaslužila je [pray]

Heaven or Las Vegas

Zašto nebih pisao iako nisam unutra?
Ionako nitko drugi neće, a netko bi još mogao pomisliti kako mu je ovdje dobra prilika, pa što ne pomoći.
Ako ima netko argumente da vrijedi više od najgoreg u sektoru samo neka…

Mavane, jesu li ovi skriveni nalozi na kupnji tvoji?

Nestrpljivi smo malo??

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Mavane, jesu li ovi skriveni nalozi na kupnji tvoji?

Nestrpljivi smo malo??

Evo konačno jedan pravi komentar [wink]
Na svakoj drugoj dionici bi me već odavno proglasili drukerom i kako navijam da padne pa da uđem.
Sad još samo nedostaju argumenti zašto neće pasti i kako je bez obzira na brojeve(grafove) baš ova dionica dobra prilika…
Ajde nemojte da ispadne da pada (odnosno ne raste) samo zbog mog "drukerskog" pisanja [lol]

I od mene stotka merlinu, a vi po meni slobodno lupajte jedinicama [thumbsup]

Zna li se kad će izvješće za 1Q 2009, tj. ima li se volje/hrabrosti poslati ga cijenjenim dioničarima?

Mirovinci dobili godinu dana za usklađivanje ulaganja

Hanfa je na prošlotjednoj sjednici obveznim mirovinskim fondovima dala rok od 12 mjeseci za usklađivanje aktivnosti ulaganja sa zakonskim odredbama.
Tako AZ obvezni mirovinski fond, Erste plavi obvezni mirovinski fond, PBZ CO obvezni mirovinski fond i Raiffeisen obvezni mirovinski fond imaju 12 mjeseci vremena, počevši od 6. listopada 2008 .godine, za usklađivanje aktivnosti ulaganja imovine AZ u dionice Tehnike sa zakonskim odredbama.

Ne znam deca, al dve su opcije.
Ili buju sve iskrcali do desetog meseca ili buju napumpali. Ak neko ima bližu ili dalju rodbinu u nekom od ovih mirovinskih fondova nek nam javi

Kakve su vaše prognoze za 1.kvartal ? Je li moguće da odemo u negativan teritorij ?

Dobra informacija i još bolje pitanje Brankice [thumbsup]
Za sada je jedino očito da neko drži THNK ispod 1400 i ne popušta bez obzira na promet, tek na trenutke mu je uspijela pobjeći ali ne za dugo…

Možda nekome pomogne malo TA:


Kakve su vaše prognoze za 1.kvartal ? Je li moguće da odemo u negativan teritorij ?

Pa stanova se sigurno nisu naprodavali u ovoj godini, na vlastitim dionicama takođe nisu zaradili.
E sad pitanje je na čemu su mogli zaraditi toliko da odu u pozitivu s poslovanjem u 1.Q???
Za vrijednost dionica ih ionako nije briga (marketing se nije ni potrudio materijalizirati činjenicu dobivanja posla u CG dok je Radić i iz paštete iskakao ovih dana) tako da bi im negativan saldo u 1.Q bio samo fini alibi za otpuštanje i snižavanje plaća, sad je to ionako trend i gdje treba i gdje ne treba. Mislim da čak neće ni ušminkati 1.Q već baš naprotiv.

New Report

Close