Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

^MID S&P 400 MIDCAP INDEX 490.87 9:37am ET 1.06 (0.22%) Components, Chart, More
^GSPC S&P 500 INDEX,RTH 851.82 9:37am ET 1.07 (0.13%) Components, Chart, More
^SPSUPX S&P COMPOSITE 1500 INDEX 192.29 9:37am ET 0.08 (0.04%) Components, Chart, More

Ameri otvorili u plusu…tko zna kako će to završiti…

futuresi su im već u minusu….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

a sad u plusu . malo gore , malo dolje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

što bi s onim našim klinčićem? bude što, ili ćorak?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Klin za sad drži vodu. Vratili smo se iznad donje linije.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Klin za sad drži vodu. Vratili smo se iznad donje linije.

Da li se i današnji volumen uklapa u klinac taj?

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito


a sad u plusu . malo gore , malo dolje

Pa sada opet toboganom na dolje. Nema tu još pravoga odbijanca u skorije vrijeme. Barem ne još minimalno nekoliko dana, a koliko mi dnevno roknemo, moglo bi biti gusto. Futuresi su im već dobro u minusu.



Klin za sad drži vodu. Vratili smo se iznad donje linije.

Da li se i današnji volumen uklapa u klinac taj?
[/quote]

Premali je bio promet da bi govorili o odbijancu. Barem za sada.

Falling wedge

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Vlad rekao si 120 kuna za petrokemiju

ne,ne…

rekao sam da otprilke ovako:
ako bude odbijanca od npr 120 kn, target se može izračunati kao 120 – (190-120)=50 kn.

nekima sam u poruci poopćio:
ako je razina odbijanca X, target je X – (190-X)….

jučer sam ljudima rekao da vidim čisto samo 125-130.
ovu formulicu ne znam jesam li poslao.
[/quote]

Znači po ovom izračunu nakon današnjeg dana target za PTKM bi bio 110-(190-110)=30,00 kn

Ovo sadašnje stanje na burzi (općenito) zaista nema smisla. Kao što je već netko rekao još će ispast da bi ja morao nekom platit 30,00 da bi prihvatio moje "poklonjene" dionice.

Pitanje od strane totalnog amatera – DDJH, hammer, ali bez potvrde? Što ovo znači?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pitanje od strane totalnog amatera – DDJH, hammer, ali bez potvrde? Što ovo znači?

to znaci da se treba okaniti corava posla….
nema ovdje kruha…

bilo je i jacih signala pa pusiona….
hammer je weak bullish signal.

@ bud:

Bez potvrde ne puno. Tek da bi na otvaranju mogao u plus. Prije par dana je na Crobexu bio dragonfly doji ali nije potvrđen pa smo fino zaronili

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

molim vas, gdje mogu naci godisnja izvjesca od dukata d.d.? cijela, ne skracena, u pdf formatu? nesto poput ovoga http://www.lura.hr/dokumenti/izvjesce%202002%20HR.pdf ">Vaš link


Sličnu situaciju sadašnjoj smo već odraditi ove godine u ožujku i travnju. Raspoloženje je izrazito bearish pa ćemo stoga vjerujem opet probiti klin dolje (ciljam na 1800-1850) nakon toga slijedi katapultiranje do cca 2900.

Prvi target odrađen.

New Report

Close