Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex 2168 bodova.
Fibbonaci podrška 2153.

još jedan kratki naputak:
ako padnemo ispod 2018 (što je pad od ca 7% u odnosu na 2170), onda se isključuje mogućnost nepravilnog flata.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@europa
Crobex: 2162.11 Promjena: -0.71%

slijedeca linija?

ja ću svoje škrabotine ipak ostavljati ovdje.
jer kombiniram ewt, moje formacije i indikatore.
to što je ponekad ewt mikro analiza jedinio prezentirana na grafu ne znači da su formacije i indikatori zapostavljeni.
naprotiv.
upravo sada neke dionice (npr. tisk) imaju odrađene prijelomne točke formacija.
a indikatori gotovo svih dionica su bez kupovnog signala.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@europa
Crobex: 2162.11 Promjena: -0.71%

slijedeca linija?


2151-2153 bodova

2158,03 trenutno….zapravo 2157,24


ja ću svoje škrabotine ipak ostavljati ovdje.
jer kombiniram ewt, moje formacije i indikatore.
to što je ponekad ewt mikro analiza jedinio prezentirana na grafu ne znači da su formacije i indikatori zapostavljeni.
naprotiv.
upravo sada neke dionice (npr. tisk) imaju odrađene prijelomne točke formacija.
a indikatori gotovo svih dionica su bez kupovnog signala.

ako se dobro sjecam , bilo je receno da ako tisak probije 350 ide na 150.
jel tako?
tisak je probio 350.
[sealed]

@tigrus.
da.
namjerno sam ga apostrofirao.

p.s.
ima i jedan međutarget.
250.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad,
da li može target za jdos.
Hvala



@tigrus
.
da.
namjerno sam ga apostrofirao.

p.s.
ima i jedan međutarget.
250.

a u kojuem vremenskom periodu se obicno takvi padovi ostvaruju?
za koliko dana mozemo taj tisak ocekivati na toj razini?

ps. koju formaciju sada eu odraduje?

ovo mi sve vise lici na 08 mj mali prometi stagnacija ni vrit ni mimo mada mislim (ali ipak pitam) dali tehnički gledano je jako bitan promet u kunama recimo 120 milja ili je vazniji promet kolicine dionica , jel sto dublje idemo sve su mi onakvi prometi od 150-200 milja nestvarniji mada po crnom petku vidi se da je moguce i da se ima


ja ću svoje škrabotine ipak ostavljati ovdje.
jer kombiniram ewt, moje formacije i indikatore.
to što je ponekad ewt mikro analiza jedinio prezentirana na grafu ne znači da su formacije i indikatori zapostavljeni.
naprotiv.
upravo sada neke dionice (npr. tisk) imaju odrađene prijelomne točke formacija.
a indikatori gotovo svih dionica su bez kupovnog signala.

pepe7

Stigli na prvu potporu 2153.


ljudi, ima nova tehnićka analiza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zli Prorok otvorio sve o EVT i targetima!
Croman ga je sve naućio

Vidim da ima sada dve frakcije koje indirektno konkuriraju o TA analizama i porukama.

Ko je Zli prorok neznam a da sam ga ja sve naucio je smjesno.
Ja sam studirao Ewt zadnjih 10 godina i ukupno ulozio vise od 35 000 sati za studirati standardni TA ,Ewt,Gann i psihologiju trgovanja.
Sretno zelim Zlom proroku ali mi nemamo nista zajedno!

Jedan savjet kod pisanja poruka/analiza:

Pokusajte strukturirati poruke, tako da se zna kakvu vrstu analize prikazujute :

Vazni podaci :vremenska pespektiva analize,vrsta podataka analize (eod ili intraday),grafikon ako je moguce…i t d

Standard olaksava i razumjevanje i medusobnu diskusiju.




VLAD svi od tebe traže neke savjete a neznaju da si i ti u velikom minusu,džabe si crtao grafikone i krivulje kad je stvarnost na burzi nešto sasvim drugo,to i sam znaš,da nije tako bio bi milioner a ne sitni igrač?Jesam u pravu VLAD [thumbsup]

nisi.
[/quote]
Ti ovdje kao pomažeš ulagačima crtajuć grafikone i krivulje, a sam znaš da to nije pomoglo previše jer fondovi to nisu uzimali previše u obzir,njima kad se prohtije ruše dionice a kad žele mogu ih dobro i napumpat.To tako ide već mjesecima bez obzira na druge burze u svijetu,a što se tiče da si dobro zaradio to ti baš nevjerujem jer kod svih dionica je toliki pad da tu nitko nije u nekom plusu. [bye]
[/quote]

osim, ako si u kešu,- samim time ako si u kešu ti si ove godine zaradio..


vladonja

jako loš odgovor kolega vlad, vjerojatno ne znate bolji pa okrecete glavu pred problemom..
samo pazite, možda opet ne dočekate vaš čuveni 5.val, kada ste propustili rast s 3200-4200 hihihihihi

sjetite ste koliko je ljudi tada propustilo zaradu zbog vašeg " 5. talasa" ??
još nešto…….ponovo napominjem kad krene bull samo cemo lupati targete svaki dan po par posto gore i eto, ne mozemo promašiti!
I još se cudite kad vam ljudi daju jedinice

Iako sam ja imao svojih kontroverza sa Vladom moram kazati da je on taj koji je do sada dao dobre poruke/analize.On pokusava djeliti vama i pismeno kao i sa grafikonima.

Ali mnogi od vas napadate bez da konkretno pokazete sto su vase misli.
Pokazivati na "greske " drugih je lako.Dati konstruktivan doprinos izgleda je teze.



vladonja

jako loš odgovor kolega vlad, vjerojatno ne znate bolji pa okrecete glavu pred problemom..
samo pazite, možda opet ne dočekate vaš čuveni 5.val, kada ste propustili rast s 3200-4200 hihihihihi

sjetite ste koliko je ljudi tada propustilo zaradu zbog vašeg " 5. talasa" ??
još nešto…….ponovo napominjem kad krene bull samo cemo lupati targete svaki dan po par posto gore i eto, ne mozemo promašiti!
I još se cudite kad vam ljudi daju jedinice

Iako sam ja imao svojih kontroverza sa Vladom moram kazati da je on taj koji je do sada dao dobre poruke/analize.On pokusava djeliti vama i pismeno kao i sa grafikonima.

Ali mnogi od vas napadate bez da konkretno pokazete sto su vase misli.
Pokazivati na "greske " drugih je lako.Dati konstruktivan doprinos izgleda je teze.

[/quote]
hvala na podršci.
znanje prepoznaje znanje, tako to uvijek biva.
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close