Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zli Prorok – ne možeš pisat laži, ti se trebaš Migu ispričat

1) srbi nisu mogli past s 5000, jer nikada nisu bili na 5000 nego max na 3000
2) crobex u 2 godine nikada nije rastao 440 %



ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom
[/quote]
duplo dno nema veze s ewt-om.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zli prorok – usporedba našeg TK sa Srbijom, gdje nema OMF i gdje će se hartije dijelit građanima džabe, gdje su građani povukli 100 milijardi EUR iz banaka može biti smao drukerka i zlonamjerna.


ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

evo Nikkei,nema zadnji dan,close 9029.76
zasto ne bi i crobex?


Zli Prorok – ne možeš pisat laži, ti se trebaš Migu ispričat

1) srbi nisu mogli past s 5000, jer nikada nisu bili na 5000 nego max na 3000
2) crobex u 2 godine nikada nije rastao 440 %

1) BIRS (republika srpska) nešto iznad 5, BelexLine negdje na 5, Belex15 nešto iznad 3… belex15 sa cca 3500 pao na cca 700… 7×5=35, dakle ekvivalentno crobexu na 1000… BelexLine sa cca 5000 na cca 1400… ne radi mi teletrader i nisam doma, molio bih nekog sa teletraderom da posta grafove dotičnih u zadnjih 5 godina… još jednom, pričam po sjećanju, ako kažem da je cca 3500, ne znači da nije 3514, ili 3473… ne znam na pamet TOČNE BROJKE!!!

2) malo više od dvije godine, ZAISTA LAŽEM!!! ali ajde, neka su tri godine… ako crobex naraste 440% u tri godine, koliko je narastao S&P??? da zaista lažem, cijeli moj argument je krivi… fakat!!!!!

Pametan, ako to želiš.


Zli prorok – usporedba našeg TK sa Srbijom, gdje nema OMF i gdje će se hartije dijelit građanima džabe, gdje su građani povukli 100 milijardi EUR iz banaka može biti smao drukerka i zlonamjerna.

gle, nemaš pojma, samo se blamiraš… TA se UOPĆE ne zanima za OMF-ove i slične fore, GRAF JE GRAF!!!!

neka svako usporedi graf jedne totalno trule tvorevine s kojom se mi očigledno ne možemo uspoređivati, dakle graf BIRS-a (republika srpska) sa grafom DOW JONES ’29, dakle razvijene amerike sa 150 godišnjom tradicijom dioničarenja, i vidjet će da su grafovi skoro IDENTIČNI!!!!

Q.E.D.

Pametan, ako to želiš.



Decki jednostavno je nasi veliki igraci se nece zaletavati u kupnju nego cekaju sigurniju potvrdu iz vana da se sizuacija stabilizirala.

to je jedna i jedina istina,a taj signal je današnji od amera BDP…ako bude u suglasju sa očekivanim 0,5 ili bolje.letimo u nebo i mi sa njima sutra ali ako bude loše….slobodni pad do 1700 kod crobija…eto tako nekako,mislim barem,šanse su 50-50 pa se kockajmo [thumbsup]
[/quote]

točno tako, jer ovi naši veliki igrači (čitaj upravitelji fondova) znaju da smo debelo u bear marketu, da ovaj 2-day rally propadne brzo kako i dođe,a statistika o bdpu ga lako ubije i preokrene nas natrag niz silazni kanal, zato mi stagniramo sada i čekamo rasplet, ako se ameri ipak lansiraju, i mi ćemo brzo sustići.

situacija i nije loša svima koji imaju još keša, ako padnemo situacija će biti odlićna za dokup kvalitetnih firmi po ekstra povoljnim cijenama. ….ali o tom potom.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

vladek,

sve je pet vidi se da si u pravu,
ali meni nije jasno te sam zato i popizdio, zašto cijeli svijet ide testirati gornji otpor a mi ne????

Kaj nije to malo čudno?
Ovo je prvi put tako, svi gore a mi niti gore niti dole.
Da barem odmah sada krenemo u ponor pa da još dokupim nekaj a li mi nigdje.

Sve pet, ne vjerujem da itko misli da je korekciji kraj,
ali potporu smo testirali a i USA i EU i ostali, a otpor na nekih 2800 nećemo.

Zar nije malo čudno?
Nije vrag da ćemo početi rasti jedino ako djprobije 10300 i s&p 500 1200????
Pa to je sick onda

p.s. neka i zli odgovori jer imaju isto znanje, a i croman bi mogao nekaj reči. Samo bez ljutnje ekipa. Pomozimo jedni drugima.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@ Zli prorok

Teorem: Zli prorok je pisao neistine

Dakle: belex je pao s 3500 a ne 5000
crobex nije rastao 440% u dve godine

Q.E.D.


nastavak posta od prije ….

Tako da ako je cijeli svijet sretan zbog poteza FEDa, nije mi jasno zašto nismo mi!? Mislim znam zašto,valjda, al jednostavno nemam nikakvih konkretnih dokaza za svoju tvrdnju osim logike. A grafove možeš crtat kako te volja, odrediti točke prijeloma, razdoblje koje gledaš? Mislim to je ko statistika, prikažeš podatke kako ti paše. A na kraju uvijek dođe ili ili … ili idemo gore, ili padamo ! 🙂
Pa odkud onda targeti ? konkretni brojevi! to mi nije jasno, mislim jasno mi je, ali … :))

Eto to je opisano kao uzimanje tuđih dionica, svih onih koji ne razumiju burzu………
I zato samo 1 posto zaradi extra, dok svi ostali prate trend od drugih analitičara

Po ovome se vidi zašto 10 posto zarađuje a 90 posto gubi na burzi, jer slijede one koji stvaraju trendove, odnosno grafikone……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



ponavljam graf.
potpuno ispravna ewt analiza.
ako netko misli drugačije, neka argumentira.

Duplo dno trend je trebao da se promjeni
http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:double_bottom
[/quote]

Ne. to možeš nazvati duplim dnom jedino ako se ameri stvarno odbiju… ako nastave padati onda to nije duplo dno… dakle u ovoj točki ne možeš tvrditi ni znati da se radi o duplom dnu… dapače, statistička analiza kaže da u 64% ovakvih slučajeva preokret propadne…

Pametan, ako to želiš.

Broj on-line korisnika: registiranih: 317, gostiju: 140519

Bilo bi dobro kada bi se njih barem 50% ulogiralo i dalo neko mišljenje o ovim našim prepucavanjima,jer ga sigurno imaju i da kažu zašto nas čitaju a neće se javiti. Baš me zanima što bi rekli.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


eto, sad imamo i trećeg krivca zašto je crobex pao od nove…
1) samodol
2) fondovi
3) i tehničari, naravno…

[lol]

eto, svi smo mi dio velike urote, plaćeni od strane masona… [thumbsup]

Da,da, ima tu nečega.Hmmm….masoni…..

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Broj on-line korisnika: registiranih: 317, gostiju: 140519

Bilo bi dobro kada bi se njih barem 50% ulogiralo i dalo neko mišljenje o ovim našim prepucavanjima,jer ga sigurno imaju i da kažu zašto nas čitaju a neće se javiti. Baš me zanima što bi rekli.

Neće nam oni ništa reći. Nemaju što.

A ovi koji nam zagušuju t emu bolje da odu spat i odmore živce jer onda možda nešto i nauče….
Osim ako im je cilj nas pobrkati onda mi moramo biti prisebniji i ne dati se navući…..

Kolega možete mi objasniti kako i kada je to crobex rastao 440% u 2 god..

molim brojke

hvala!

New Report

Close