Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Danas će biti formirana "crvena" svijeća i završiti će oko 2000 bodova,na donjoj granici kanala,ali već sutra i slijedećih dana moglo bi se pojaviti zelenih svijeća,što bi potvrdilo dvostruko dno na oko 2000 bodova,i ako se to ostvari,odosmo do 2800 za par dana. [thumbsup] [pray]

kod mene su 2 opcije ili duplo dno ili H&S zato sad pomalo pikam jer se moze okrenuti u trenu.Mada mi vise izgleda na H&S
[/quote]

I ja razmišljam kao i wiking. Ili duplo dno ili H&S.

Inače znakovita može biti ogromna količina pesimizma i kod tehničara i kod fundamentalista, da ne govorim o ulici gdje je trenutno obrnuti sindrom čistača cipela. Lagano kupujem.

[/quote]

Gdje bi bio H&S? Nikako mi ne izgleda na H&S. [huh]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Veliki pad na malom volumenu. Što nam kaže TA o tome?

Za vašu informaciju:

35 dionica u padu s manje od 10 realiziranih naloga

26 dionica u padu s 10-50 realiziranih naloga

10 dionica u padu s više od 50 realiziranih naloga naloga

Sitauacija u 12:40

..to znaci da ce biti jos suza..ako je H&S..tek se radi glava [wink]

ne znam (jos) koji je pattern, ali znam da cu u roku 10 dana max, biti full u dionicama [smiley]

utorak odbijanje u US, u utorak popodne,srijedu i eventualno cetvrtak kod nas, onda malo dole, pa kupovina.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Vlad …koliko ima sanse da se formira duplo dno sobzirom na volumene….recimo da danas bude mali… ili H&S….recimo da je ljevo rame prvo dno na 2134 (ak se dobro sjecam )…i da se sad formira glava… koji ti je bio sljedeci target za crobex?

nisam vlad1111, samo bih odgovorio da što se tiče volumena, ovo može proći kao H&S za sada (i kao dvostruko dno, naravno, za sada)





Danas će biti formirana "crvena" svijeća i završiti će oko 2000 bodova,na donjoj granici kanala,ali već sutra i slijedećih dana moglo bi se pojaviti zelenih svijeća,što bi potvrdilo dvostruko dno na oko 2000 bodova,i ako se to ostvari,odosmo do 2800 za par dana. [thumbsup] [pray]

kod mene su 2 opcije ili duplo dno ili H&S zato sad pomalo pikam jer se moze okrenuti u trenu.Mada mi vise izgleda na H&S
[/quote]

I ja razmišljam kao i wiking. Ili duplo dno ili H&S.

Inače znakovita može biti ogromna količina pesimizma i kod tehničara i kod fundamentalista, da ne govorim o ulici gdje je trenutno obrnuti sindrom čistača cipela. Lagano kupujem.

[/quote]

Gdje bi bio H&S? Nikako mi ne izgleda na H&S. [huh]
[/quote]

Nema ga jos. Trenutno crtamo head…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Samo mi se čini da još nema dovoljno pesimizma [wink] ((ja ionako trejdam suprotno od stupnja pesimizma/optimzma na forumu))[smiley]
A mislim da bi za kraj mogla i još jedna jača kapitulacija, gdje bi se moglo ispuniti većina Vladovih targeta…

Pod krajem mislis na konacni pad nakon sto odradimo korak prema gore?

INA na kupnji trenutno 1970 kuna, koliko ono reče ako ode ispod 1950 pa dolje prema 1150


Samo mi se čini da još nema dovoljno pesimizma [wink] ((ja ionako trejdam suprotno od stupnja pesimizma/optimzma na forumu))[smiley]
A mislim da bi za kraj mogla i još jedna jača kapitulacija, gdje bi se moglo ispuniti većina Vladovih targeta…

zato sto je vecina u soku i drzi se za glavu, pa ne pise [lol]
ima pesimizma i previse..pogledaj malo blogove po netu, ekipa ocekuje uvodjenje izvanrednog stanja u US, nuklearni rat, kraj svijeta kakvog znamo, fašizam itd..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Vlad reci mi još samo za KORF, VLHO i SNHO
Hvala

ekipa ocekuje uvodjenje izvanrednog stanja u US, nuklearni rat, kraj svijeta kakvog znamo, fašizam itd..

Taj sam – u takvim uvjetima plivam ko riba u vodi [proud]

Vlad uvjet za funkcioniranje tvoj grafova je postojanje tržišta. Nažalost više ne vjerujem da kod nas postoji tržište nakon što su se stranci povukli a OIF-ovi dovedeni na rub egistencije. Sada se sve lako dovori na jednoj kavi. Target koji želiš? Crobex na 500, 1000, 1500, 4500, svejedno.


Pod krajem mislis na konacni pad nakon sto odradimo korak prema gore?

da


Vlad uvjet za funkcioniranje tvoj grafova je postojanje tržišta. Nažalost više ne vjerujem da kod nas postoji tržište nakon što su se stranci povukli a OIF-ovi dovedeni na rub egistencije. Sada se sve lako dovori na jednoj kavi. Target koji želiš? Crobex na 500, 1000, 1500, 4500, svejedno.

polako..budes vidio.. [wink]


@tony

jel ovo ono sto trazis?
panika jenjava i dolazi očaj
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Je li vi ocekujete redovni ili obrnuti HiS?

New Report

Close