Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Napisao sam ga par postova prije.Objašnjenje.

pusti ih, ostali su svi u kešu i sad ne znaju šta da rade sami od sebe [bye]

@drevil
Devetka je motive, znaci odgovara, obavezno instaliraj teletrader za mikro valove.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Molio bi nekog od vas prognozu za MAISTR-u


obavezno instaliraj teletrader za mikro valove.

jel’ fercera?

I love the Smell of Profits in the Morning



Napisao sam ga par postova prije.Objašnjenje.

pusti ih, ostali su svi u kešu i sad ne znaju šta da rade sami od sebe [bye]
[/quote]
sve se bojim da me kes ne pokvari,ili da ga ne pojede inflacija.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

nije provokacija.zar zaista mislite da je doslo do promjene trenda u sad.ne izgleda mi bas tako.mozda grijesim.
molim komentare.
pozdrav GERONIMO.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



@schiptar

glede terije "parabole": u principu se slažem, sa dvije primjedbe i sa malim komentarom.

primjedba jedan je da se povratak nikad ne dogodi na istu razinu, u istu nultu točku u bazi, treba dodati višegodišnji lagani trend prema gore, dakle treba sve zajedno nagnut da ima mali rast…

primjedba dva je da, u dotičnom modelu, kako se bližimo dnu, kut bi trebao biti sve blaži i blaži, sve dok se skroz ne izravna… a ono što se nama sada dešava je sve brži i brži pad… ako ovo stoji, onda mi sada nismo ni blizu konačne točke, jer se krivulja mora "zaobliti", napraviti tupo, oblo dno, kao DJIA ’32-ge…

komentar je glede radova Didier Sornette-a… čovjek je unutar paradigme teorije kaosa i kompleksnosti, izveo tu teoriju potpuno matematički, preko formula za tzv. nelinearne, dinamičke sisteme… glavni oslonac sistema je koncept feedback-a iliti povratne veze… euforija rađa euforiju, a panika rađa paniku… povratna veza to intenzivira i krene lavina…

čovjek je matematički analizirao mjehure i došao do zaključka da nije uspio u potpunosti modelirati stvar… nešto mu je još falilo… bio je blizu, JAKO blizu, ali tu još nešto fali… još nešto treba dodati paraboli…


stvari su puno jednostavnije nego što se misli.
kreativna geometrija, klasični obrasci, temelji ewt-a i…. bum!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



obavezno instaliraj teletrader za mikro valove.

jel’ fercera?

[/quote]
Sto fercera, gefufne na cincilator? [huh] Kvisko molim…

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Majko draga što očekujete od fondova?Imam još neka sredstva u Aureusu.A to je trebalo biti onako nekako komad za zaboravit do 60-te.Bojim se da ga ne zaboravim doživotno1

zlikovac




obavezno instaliraj teletrader za mikro valove.

jel’ fercera?

[/quote]
Sto fercera, gefufne na cincilator? [huh] Kvisko molim…
[/quote]

jel ti radi teletrader?

I love the Smell of Profits in the Morning

sp500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


sp500

Zanimljivo. Bil’ bio drug pa pojasnio zašto ne može biti u 3. koraka, radi opće naobrazbe?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



sp500

Zanimljivo. Bil’ bio drug pa pojasnio zašto ne može biti u 3. koraka, radi opće naobrazbe?
[/quote]
zato što, osim u slučaju složenih korekcija i ending diagonale (a ova korekcija takva nije), završni val mora imati 5 koraka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


CROBEX


žuta crta nije MA, već samo izglađena crta cijena. Izglađena radi lakšeg uočavanja zakonitosti kretanja cijena.

Ako sam dobro razumio ono što si napisao u desnom donjem kutu grafa, ispada da su oni pučkoškolci, koji su na burzu ulazili od 1999 do kraja 2004, bili nerazumni i vjerojatno su s burze odnijeli gaće na štapu.
Ovi pak razumni, koji su preskočili niže i odmah krenuli u više razrede, od 2005 na ovamo, upravo ovih dana maturiraju i napuštaju burzu punih džepova?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


zato što, osim u slučaju složenih korekcija i ending diagonale (a ova korekcija takva nije), završni val mora imati 5 koraka.

Kužim. Nađoh i vrlo detaljno razjašnjenje, a eto i prigodna slikica. Ako nas ovi mirovinci ne poštede, najebasmo drugovi!

http://globaleconomicanalysis.blogspot.com/2008/10/s-500-crash-count.html

[img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/spx-ta10.png[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close