Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesteli čuli na vijestima.
dojava o bombi na zg burzi
mora da je netko žešće popiz…
ili pokušava ugasiti burzu da nemora gledati kako mu padaju dionica
🙂



Za one koji nisu upoznati sa EWT projekcijama do 2015. glede amerike.

ovo nema veze s istinom. naime, 1. od pet podvalova rastućeg EWT vala ne može (!) početi padom! to je abeceda EWT-a.

[/quote]

meni je nejasno, kako 1.korektivni val moze biti na vecoj razini nego 5. rastuci?
[shocked]

koliko sam citao, to je moguce na mikro-razini u pregrijanim trzistima, ali ne na ovako dugorocnom obrascu. [huh]

ali ako covjek kaze da su to veliki umovi EWTa, onda ok..

inace Prechter, guru EWTa je pogodio krah 1987 (za koji je najzasluznija kompjuterska tehnika koja se tek implementirala u trgovanje), a sve ostalo je manje-vise fulao [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


negdje sam pročito usput da je zadnji i najjači medeđi udar najkraći i da ih taj sve poroka!

al da me hebeš nemrem se sjetit di!

Pravilo je svakako da 3. val nikada ne smije biti najkraći. To znači da mogu biti 1. ili 5., ali ima ovdje dobrih tehničara koji to znaju puno bolje od mene.
Zadnji bi trebao biti nešto kao "sell off" ili totalna panična rasprodaja, nakon koje uslijedi panična kupnja… Imaš ovdje negdje na topicu – mislim da je STRIKO postao – jednu studiju o određivanju dna na temelju analize posljednjih 70-ak godina…
Znam da ću za ovo dobiti jedinice, ali iskreno: meni ovo sve izgleda puno više kao priprava za posljednji udar, za tzv. “kapitulaciju”… nešto kao što mali potresi često prethode jednom velikom i sl. Na to štošta upućuje.
I još da dodam: Očekivanje nečega revolucionarnog od izglasavanja u kongresu je zabluda. Ne određuje to ritam burze (to može samo potaknuti kratkotrajne oscilacije), već nešto posve drugo… Rekli bi neki kolege: ulažimo u znanje [proud]


negdje sam pročito usput da je zadnji i najjači medeđi udar najkraći i da ih taj sve poroka!

al da me hebeš nemrem se sjetit di!

u brlogu?

I love the Smell of Profits in the Morning

Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

SAM PROTIV SVIH


Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

[lol]
Sad se već i za slamku hvatamo


Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

e ovo je nadasve zanimljiv podatak … ne zezaš se ? može neki link ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


2850

2.850,06

I love the Smell of Profits in the Morning



Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

e ovo je nadasve zanimljiv podatak … ne zezaš se ? može neki link ?
[/quote]

našao nešto na tu temu pa koga zanima ….

" It is interesting to note that six of the last eight bear markets ended in October."

http://dividendpirate.com/2008/09/12/bull-and-bear-markets/

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

dodao bih, da smo time još jednom testirali 50%

I love the Smell of Profits in the Morning

……….jel parne ili neparne godine??………. [smiley]

a zaboravili ste i napisati da su neki bear marketi uzeli 17 godišnju zaradu investitorima………..dakle mi se nemamo čega bojati………… [lol]

vidim da je crobex danas pogodio prvi target, kad će drugi?? ima li netko da nas prosvijetli

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

e ovo je nadasve zanimljiv podatak … ne zezaš se ? može neki link ?
[/quote]

Cuo prije neki dan na Blumbiju pa nakon toga isao provjeravati i fakat istina.

SAM PROTIV SVIH

a zaboravili ste i napisati da su neki bear marketi uzeli 17 godišnju zaradu investitorima………..dakle mi se nemamo čega bojati………… [lol]

ako me sjećanje dobro služi … ti si se predstavljao kao dugododišnji sudionik TK … shodno tome … [bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja sam otprije čitao (Richardson, ako se na varam) da je većina velikih padova bila u jesen. Ovo mi se čini logički povezano s podatkom od Geronima, budući da bear-marketi završavaju uglavnom s velikim padovima.

– dragi moj Cromane.
– uvijek sam pomagala sirotinju, bar koliko mogu.
– pošalji mi tvoj račun na p.m. da ti uplatim tih 100kn,
– ma ne trebaš mi niti jednu analizu poslati.

#draga moja Ivana (iako se sjecam da si ti jedanput pisala da si muski…ali ko ga sisa…tvoja stvar

Meni nije potrebno ni tvojih ni od nekog drugog(100 kuna)…Moje analize vi nemate mogucnost naplatiti…ni dobiti.

Ali evo jedna sto je ucinila svoje….2 privitka:

1 jedna ewt-analiza od 25.09.2008

2 danasnje stanje

Kao sto vidis neke su znali sto treba doc…ali vjerovatno Ivana i tebi je neko to sapnuo unapred…hehe

have o good game Ivana ili (Ivan?) ….na forumima se nikad nezna ko se skriva iza aliasa.. [proud]

Ps za ostale Ewt “experte”…. pogadati valove kod Ewt nije najlakse…dont forget it

New Report

Close