Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pokusavam uhvatiti konce u ewt. croman, hvala za graf crob intra 09092008. imam pitanje jer me je graf zbunio, kakvi su se valovi ewt-a odvijali od vrha 15.5 do sredine srpnja kad pocinje flat abc? isto flat abc? dakle sve jedna korekcija? onda uspon 14.4.-15.5. impuls ili korekcija? kako se sve to uklapa u val viseg reda?

nemojte se previše zamariti brojeći , daleko smo od dna koje je negdje na 1700..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


Ameri tako nisko sa S&P nisu bili od početka studenoga 2006. Danas velik volumen , više od 5 milijardi dionica. Očito ameri još nisu dotakli dno. Koerelacija crobexa i S&P vjerujem bar ove godine neupitna. Buy signal 16. 04. Sell oko 20.05. Čekamo novi buy.

pad koji za sada ne pokazuje znakove divergencije ukazuje na mogućnost testiranja 1070 potpore (uz mini korekcijice putem). po meni taj support bi mogao biti trigger kratkoročnog rallya (nekoliko mjeseci)

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Croman, Vlad, Sadni i ostali…ajde da se vise ne napadamo cija analiza je bolja…cak i kad je potpuno pogresna , pa sta ??
Pa to je samo analiza i nista u zivotu nije 100% tocno !!

Od sada svima koji salju analize dajem 100% bez obzira na njenu tocnost ( zbog doprinosa forumu ) , a svima koji je napadnu 1% ( neka posalju svoju i dokazu da je tocnija ! ) !!

Napokon jedna odrasla osoba na ovoj temi.

u EU indexi sa – 1,90 % na – cca 1,35 %…..


hmmm, idemo prebrzo, a moramo odradit još dva dana pada… izgleda neočekivano, ali probit ćemo 3200…

¸
Da pojasnim što je autor htio reći… idemo točno onolko brzo kolko nam treba za odbijanac, ali idemo prebrzo da bi taj odbijanac bio na 3200…

mislim da na temi TA ne treba drukati ni gore ni dolje,,, treba biti ledeno nepristran, a drukanje ostavit za druge teme, kao npr. "Komentari"… ovim se ograđujem, jer izgleda da je nekoliko ljudi shvatilo moje poruke kao drukanje nadolje… mali bikići, naravno… 🙂

pokušat ću u toku dana postat analizu. Međutim, primjećujem da velika većina analiza (sve?) daju cjenovne targete, ali ne baš i tajming…

Pametan, ako to želiš.

Ovdje upišite svoj komentar…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

danas će se razviti nove formacije, neke breakout točke su odrađene.
1. tageti na većini dionica se približavaju, neki i odrađeni (igh, thnk, još malo i atpl).

na pm-ove odgovorit ću ako i kad stignem (na poslu sam). ne zamjerite : u dva dana dva puta sam praznio spremnik poruka.
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vladovi grafovi unazad par dana;
ZVZD – 6200
HDEL – 540 (390)
LEDO – 8000
ULPL – 1750 (1200-1250)
LKPC – 2200
ATPL – 1700-1800
TISK – 500 (350)
IGH – 8100 (7500)
VDKT – 700 (660)
THNK – 3600
KODT – 1200

SVAKA ČAST MAJSTORE ,
[thumbsup]

Ode JDPL ispod 350 , kako je VLAD rekao.
Trenutno je na 338kn.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

Vlad svaka cast i ne slusaj one mlatimudane i provokatore na forumu koji pisu gluposti


hmmm, idemo prebrzo, a moramo odradit još dva dana pada… izgleda neočekivano, ali probit ćemo 3200…

Da pojasnim što je autor htio reći… idemo točno onolko brzo kolko nam treba za odbijanac, ali idemo prebrzo da bi taj odbijanac bio na 3200…

[/quote]

Eto, probili 3200… sutra dno, odbijanac u četvrtak, nešto iznad 3000.

Pametan, ako to želiš.

adpl- probio prvi target

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Po meni zli proroce smo zagrebali po dnu i krece oporavak, a koliko ce, to samo nebo zna [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

vlad , molimte stavi graf za GROBEX, broj otvaranja dokumenta sam će ti pokazat koliko nas je na forumu koji nadasve cijenimo tvoj rad, [pray] [pray] [pray]


hmmm, idemo prebrzo, a moramo odradit još dva dana pada… izgleda neočekivano, ali probit ćemo 3200…

Da pojasnim što je autor htio reći… idemo točno onolko brzo kolko nam treba za odbijanac, ali idemo prebrzo da bi taj odbijanac bio na 3200…

[/quote]

Eto, probili 3200… sutra dno, odbijanac u četvrtak, nešto iznad 3000.
[/quote]

Ajde jos jedan put objasni.
Dno ispod 3000, pa odbijanac na malo iznad 3000. Ili
Sutra dno na malo iznad 3000, pa odbijanac.

Zarezi su zajebana stvar.

New Report

Close