Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mogao bi se ponoviti isti pattern iz 6 tjedna gdje je palo sa 4500 na 4200, ali ovaj puta idemo sa 4200 na 4500. Jedan green long doji nam ne gine

Mislim da će biti obrnuto sa 4100 na 3700.

Pitanje za TA znalce i one koji se takvima smatraju ( djelomično ot) :

što mi preporučujete kao jednoj skoro pa potpunoj neznalici u TA, odakle da krenem ako bi želio naučiti nešto više? Ima li smisla ona knjiga što je nedavno izašla na hrvastkom jeziku …. osnove TA ili kako li se već zvala? Postoje li kakvi seminari na kojima se obrađuje slična tematika a da nešto vrijede ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pitanje za TA znalce i one koji se takvima smatraju ( djelomično ot) : što mi preporučujete kao jednoj skoro pa potpunoj neznalici u TA, odakle da krenem ako bi želio naučiti nešto više? Ima li smisla ona knjiga što je nedavno izašla na hrvastkom jeziku …. osnove TA ili kako li se već zvala? Postoje li kakvi seminari na kojima se obrađuje slična tematika a da nešto vrijede ?

“Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol]
tehnicari, NHF

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


“Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF

toplo preporučam svima …
[lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy i fazan…. šta ga zaje….., čovjek vas lijepo pita….[angry]

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol]
tehnicari, NHF

moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nešto postoji i na hrvatskom, ali pored toliko kvalitetnije literatre na engleskom, mislim da ti se stvarno ne isplati tražit domaće…. još i engleski usavršiš usput[wink]…

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


vipy: ” “Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF ” moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]

za početak ovo … a kasnije za svako područje imaš štiva koliko ti srce želi …
http://www.poslovni.hr/59543.aspx

I love the Smell of Profits in the Morning

evogaopet:

vipy: ” “Fundamentalna analiza za pocetnike” [lol] tehnicari, NHF ” moje pitanje je bilo vezano za TA tu mi je znanje tanko…. o FA nekog vraga već znam…. dakle uozbiljite se dečki i pomozite kolegi da uloži u znanje ! [proud]”

za početak ovo … a kasnije za svako područje imaš štiva koliko ti srce želi …
http://www.poslovni.hr/59543.aspx


Baš čitam, jako interesantno. [thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

evo kako je danas ingra prava klingra…

a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 :
divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo kako je danas ingra prava klingra…

a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 :
divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima


U zoo vrtu otključani kavezi?

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

vlad1111:

evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima

vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

Nemojmi s padovima, nadokupio sam…


vlad1111: ” evo kako je danas ingra prava klingra… a i atpl ide prema prognozi- teška borba na 3000 : divergencija cci, gornji boll, klin, ventilator [color=blue]nasuprot [/color]snažnim oscilatorima ” vlad1111, sta kaze TA. do kuda bi mogla padati atpl?

ne vjerujem u veliki pad – snažni su fundamenti.
prve snažne potpore 2800 i 2700.
potpora na 2700 je snažnija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kakvo školsko popunjavanje GAP-a na IGH u prvim trenutcima trgovanja….

New Report

Close