Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo tehničari!

Jel i vi vidite na mjesečnom grafu za zlato formirani obrnuti “Head and shoulder” formaciju?
Evo je u privitku.

Ako je tako kako ju ja vidim u naredne dvije godine nas čeka nego žešće globalno “sra*nje” usljed čega bi cijena zlata trebala ići na min. 1500$ za uncu.
Bojim se i pomisliti koji bi to crni scenarij mogao biti i nikako ga ne priželjkujem.

Što kažete?

La vita e bella!

Posejdon…. i nakon toga onda moguce jos jedan dublji..

pepe7


hm…

cini se da se Crobex sprema za juris up.

trostruka bikovska na dailyju, sa probojem RSI linea
dvostruka na weekly i dolazi na support od SSa,
dok je monthly u debelom oversoldu i ima jaku divergenciju

Kao loše informiran ako mogu dobiti odgovor na pitanje. U slučaju da Crobex krene up, što se računa kao potvrda rastućeg trenda i otprilike kolika bi trebala biti likvidnost?



hm…

cini se da se Crobex sprema za juris up.

trostruka bikovska na dailyju, sa probojem RSI linea
dvostruka na weekly i dolazi na support od SSa,
dok je monthly u debelom oversoldu i ima jaku divergenciju

Kao loše informiran ako mogu dobiti odgovor na pitanje. U slučaju da Crobex krene up, što se računa kao potvrda rastućeg trenda i otprilike kolika bi trebala biti likvidnost?
[/quote]

Kao loše informirani vi ne bi uopće trebali biti ovdje jer cete popušiti lovu.

Ali ajde, kad već pitate za Crobex:

Prva potvrda bi bio rezolutan proboj SMA 200 na daily, to je cca 1875 (to je sad)

Druga potvrda je zadržavanje iznad SMA200 i nastavak rasta

Treca potvrda je povećanje prometa uz rast cijene indexa

Četvrta potvrda je prelazak MACD weekly u pozitivan teritorij, da se osigura srednjorocna održivost ovog rastućeg trenda

kolega tigrus thnk je ovogodišnja najsjanija zvijezda marketa.što se može očekivati po TA.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Daj nabaci tehničku za agrokorove sastavnice.

Jel moze itko napisati?

Ovako bi mogla izgledati situacija na crobexu:

1. Rast do 2200 bez nekih većih zastoja,

2. Korekcija od 33% , fibbo support na 2070

3. Formacija cup&handle sa targetom do 2600

4. Bullish zastavica oko 2600

5. Drugi leg zastavice 2200-2600, sa targetom na 3000

Za sada je to to – Crobex na 3000

Tigrus, kakav razvoj vidis dalje za ATPL?

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

ATPL

Dugoročno rastući trend, srednjoročno rastući trend

Kratkoročno – vjerojatno konsolidacija ili korekcija zbog trostruke bearish divergencije na dailyu.

Blje- ovdje ako padne na 2 kn cu malo uzeti,cini mi se lijepi nivo za jedan tehnicki odbijanac.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ma daj tigrus, nisam te to pitao….daj nabaci neke targete…to me zanima…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Volio bi i ja te nivoe,ali kolega to necemo docekat bez obzira koliko losa bila situacija

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tigrus, u kom periodu predviđaš takav razvoj??

molim nekog znalca valne (EWT) teorije za komentar.
moje pitanje: ako je ovo downtrend (što opravdano sumnjam), a ne korekcija tipa A-B-Cgdje bi otprilike bilo dno istog možebitnog 1-2-3-4-5 impulsnog vala?
Vaš link …
molim skrolati na dno stranice.
Lp.

pardon, mislio sam na BLJE-R-A.
target ATPL.teško će preko 720-750..zadnji put viđeno nekako s proljeća 2011-te.
no nikad se ne zna.

New Report

Close