Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alo, vidoviti Milani, nešto su vam se urjedile prognoze. Kada će ono Viadukt na 600, a što kaže to vaše gatanje glede Optime. Ne sramotite se i ne preslikajte tehničku analizu koja vrijedi za dionice ili burze u kojima je promet u prvoj minuti veći nego na ZSE cijelog mjeseca.

Dali to ni teletrader ne preuzima podatke sa ove nove platforme.

A izgleda nitko osim zse nema podatke, ipak su to majstori odradili, svu pripremu za prijelaz i support,,, i za to još dobiju i plaću 🙂 e to je posao

Kod nas naprosto nema sankcija za lose odradjen posao. Slucajna drzava, rece jedan veliki mislioc. I ni sam nije svjestan koliko je bio u pravu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

šta misle uvaženi kolege o nafti i exxonu, meni se čini da bi to moglo lijepo ljosnuti? ne mrem stavit graf jer nemam odgovarajući softver

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


A izgleda nitko osim zse nema podatke, ipak su to majstori odradili, svu pripremu za prijelaz i support,,, i za to još dobiju i plaću 🙂 e to je posao

Ovo prebacivanje na Xetru je jedna od najaljkavijih migacija koje sam ikad vidio… Totalni diletanti to radili, vjerojatno bez dana iskustva u upravljanju projektima ovog tipa (change management)…

Ma ko te pita … inžinjerski pristup polako izumire pred “lako ćemo” pristupom … pa ni ovdje migracije nisu odrađene bog zna kako npr. skok na zadnji nepročitani post

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Luka koper obrnuti HS

po njemu ciljana cijena je cca 52 eura

Posjedujem dionice luke koper i ovaj post nije preporuka za kupnju ili prodaju navedenih dionica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

viadukt ……

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Dali to ni teletrader ne preuzima podatke sa ove nove platforme.
ima li alternativa? ,,hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

preuzima , barem što se viadukta tiče .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Luka koper obrnuti HS

po njemu ciljana cijena je cca 52 eura

Posjedujem dionice luke koper i ovaj post nije preporuka za kupnju ili prodaju navedenih dionica

Ja stavio prodaju na 51.99 eur.

Vidjet cemo kad ce krenut, ali izgleda dobro.

DLKV .ako ne moze rast,mora padat

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Luka koper obrnuti HS

po njemu ciljana cijena je cca 52 eura

Posjedujem dionice luke koper i ovaj post nije preporuka za kupnju ili prodaju navedenih dionica

cijena danas 32 eura
trenutno u stvaranju na dnecnom grafu bullish flag, no to sve daje kratkorocnu analizu za 3-4 tjedna, gdje ne bih iznosio ciljanu cijenu jer te je to pomak od 10 ak % što meni ne predstavlja razlog za ulazak u poziciju.

dugoročni graf još bolji nego prije 3 tjedna , po njemu ciljana cijena 52 e

Posjedujem dionice luke koper u vecem broju i ovaj post nije preporuka za kupnju ili prodaju navedenih dionica

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

bljedoliki napreduju prema bitcoin rezervatu. šalji dimne signale. brzo brzo

https://www.investing.com/currencies/btc-usd

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close