Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Serija,

Nema se sto reci za Belje osim da je jos uvijek padajući trend.
Doduše. Usporava padajući trend, ali jos nema naznake za okret

Evo moje viđenje crobexa.
Realizacija oko 10.mj.2017.god.
Do tada lp

Tako je, bravo, najprije ce do 1559 pa onda gori do 2300, pa onda doli do 1549 i tako još par stoljeća u kanalu Samo šteta što to nećemo doživit, mislim mi kao sadašnji dijoničari. Ali hoće naša praprapra unučad, pa će onda pričati onako uz vatru, bio jednom jedan pa prorekao da ćemo svi završit u kanaluzaciji. I bogami tako bilo. I kad netko kaže da je ta bezveze.

Pa nisam siguran da ce to biti tako.
Za 1550 treba pad BDPa, a svi predviđaju rast BDPa od +3%

Evo ingre i gurtleya u kooperaciji.

Ne prodavat prebrzo, sad ide drugi udar.


Evo ingre i gurtleya u kooperaciji.

Ja sam prodao 5000 kom danas na 4,89 kn

To mi se činio dobar prvi target.

Svakako je značajan ovaj gap Up za daljnji rast

Drugi udar je bio, mislim za ovaj dan.
Osim ako ne bude runaway ili breakaway, nije baš da je common. Ali to se lako sazna za par dana. A gapa se lako riješiti, samo se prebaci na line.

SPX 2460-2465

Malo TA 🙂

TJEDNI GRAF:
– proboj na dolje 1870 i Crobi pravi nova dna;
– cijena ispod MA50 -> jako loše;
– tek s preskokom 1975 pocinje rast…

DNEVNI GRAF:
– cijena od 1888 je ispod MA20 i 50 sto je lose;

Uglavnom, ni tjedni ni dnevni graf nedaju znakove za BUY.

Sta je pozitivno?
Debeli oversold na tjednom grafu,
klasicna divergencija na dnevnom grafu.

Ako ne bude jako losih vijesti s Agrokorom ili Vladom, ocekujem bocni padajuci trend.

Ali kad se situacija smiri i krene rast, onaj duboki MACD na tjednoj razini ce ici prema nuli i to ce biti pocetak dugotrajnog rasta Crobexa.

LP!

ATPL to bi vam bilo to

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

djuro update

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

VDKT update ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Turizam…
Imamo kanal trenda koji pada do cca 3450-3500 s prvim otporom te divergencijom na MACD. Tu bi trebao biti preokret koji bi duže trajao…pozz

Skoro sa 99% sigurnošću mogu reći, da ovi šta kupuju vjeruju u skok. Moguće da su sa 51,9 % vjerojatnošću u pravu. Ili sam 100% u krivu.

New Report

Close