Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiče ATGR, na zamolbu kolega Falca.
Dugoročno-imamo udaranje u gornju stranicu 8-godišnjeg kanala, death cross target oko 620 krajem slijedeće godine, srednjeročno target oko 770, kratkoročno target 975 popunjavanje gapa i udaranje u gornju stranicu padajućeg kanala.


Što se tiče ATGR, na zamolbu kolega Falca.
Dugoročno-imamo udaranje u gornju stranicu 8-godišnjeg kanala, death cross target oko 620 krajem slijedeće godine, srednjeročno target oko 770, kratkoročno target 975 popunjavanje gapa i udaranje u gornju stranicu padajućeg kanala.

Vi koristite T.A. na dionicu koja ima dnevni volumen oko 2000 komada?
Ozbiljno? Kako?

Na upit kolege papagaj12-ULPL.
Dugoročno i srednjeročno ne postoje obrasci niti kanali, jer je ULPL van tehničkog dometa. Kratkoročno je situacija ovakva-imate padajući klin kojeg možete vidjeti, i koji je sličan uzorku otprije isto nacrtanom u grafu, isto tako imate i pozitivne divergencije momentuma, macda, rsi-a.
Target 165 gdje će se ujedno nalaziti i otpor 200 dnevnog presjeka.


Kolega, bojim se da naša daljnja komunikacija neće uroditi ničim dobrim, pa ću poštedjeti sebe, vas a i sve ostale od daljnje polemike. Šta god odgovorite, vaša će biti zadnja.

Sretno vam bilo.

Kolega Graziani, vi samo puno pričate a od vaših analiza nema ništa ili su potpuno zakašnjele i time nebitne.
Za razliku od mene koji sam objavio 5 analiza na ovim stranicama. 3 od njih sam analizirao i pogodio doslovno u kunu i to sa velikih udaljenosti. Četvrta je analizirana i prognoziran pad od 45% prije 6 mjeseci dok su se ljudi tukli tko će više kupiti te "najpodcjenjenije" firme na svijetu. Sad je već došla na 35% pada i još fali 10% da se ostvari moja analiza. A ona će se naravno ostvariti. Ostala je za ostvariti se još jedna-peta,možda i najteža analiza Crobexa koju ste vi i vlad promašili,a mene ste išli učiti(toliko o tome), a ja vjerujem da ću i nju pogoditi kao što sam i sve ostalo. I najnovija DAX.naravno, vi ćete i dalje pričati kako to ne valja, kako se to ne radi tako, a ja ću i dalje gađati u kunu. A što ćete vi pogoditi? Ah da, nisam ni mislio ….
[/quote]

cujte gospon drakula,

kaj vi ne znate da vam patterni ne mogu vrijediti beskonacno?
ak vam se pattern ne odradi u odredenom vremenskom periodu, on prestaje vrijediti…
taj vas H&S na crobexu vam vise ne vredi. isteko rok.

slusajte Brutalni Kapital i mirno spavajte…

sto mislite na ARNT reko bi dosta jak short ispod 320?



Kolega, bojim se da naša daljnja komunikacija neće uroditi ničim dobrim, pa ću poštedjeti sebe, vas a i sve ostale od daljnje polemike. Šta god odgovorite, vaša će biti zadnja.

Sretno vam bilo.

Kolega Graziani, vi samo puno pričate a od vaših analiza nema ništa ili su potpuno zakašnjele i time nebitne.
Za razliku od mene koji sam objavio 5 analiza na ovim stranicama. 3 od njih sam analizirao i pogodio doslovno u kunu i to sa velikih udaljenosti. Četvrta je analizirana i prognoziran pad od 45% prije 6 mjeseci dok su se ljudi tukli tko će više kupiti te "najpodcjenjenije" firme na svijetu. Sad je već došla na 35% pada i još fali 10% da se ostvari moja analiza. A ona će se naravno ostvariti. Ostala je za ostvariti se još jedna-peta,možda i najteža analiza Crobexa koju ste vi i vlad promašili,a mene ste išli učiti(toliko o tome), a ja vjerujem da ću i nju pogoditi kao što sam i sve ostalo. I najnovija DAX.naravno, vi ćete i dalje pričati kako to ne valja, kako se to ne radi tako, a ja ću i dalje gađati u kunu. A što ćete vi pogoditi? Ah da, nisam ni mislio ….
[/quote]

cujte gospon drakula,

kaj vi ne znate da vam patterni ne mogu vrijediti beskonacno?
ak vam se pattern ne odradi u odredenom vremenskom periodu, on prestaje vrijediti…
taj vas H&S na crobexu vam vise ne vredi. isteko rok.

slusajte Brutalni Kapital i mirno spavajte…

[/quote]

ne znam tko vam je to rekao, ali je lagao. H&S, a naročiti kompleksni može trajati desetljeće. Najbolji dokaz tome je desetgodišnji kompleksni H&S na SPX koji je pogodio target od 6xx … možete i sami pogledati…




Kolega, bojim se da naša daljnja komunikacija neće uroditi ničim dobrim, pa ću poštedjeti sebe, vas a i sve ostale od daljnje polemike. Šta god odgovorite, vaša će biti zadnja.

Sretno vam bilo.

Kolega Graziani, vi samo puno pričate a od vaših analiza nema ništa ili su potpuno zakašnjele i time nebitne.
Za razliku od mene koji sam objavio 5 analiza na ovim stranicama. 3 od njih sam analizirao i pogodio doslovno u kunu i to sa velikih udaljenosti. Četvrta je analizirana i prognoziran pad od 45% prije 6 mjeseci dok su se ljudi tukli tko će više kupiti te "najpodcjenjenije" firme na svijetu. Sad je već došla na 35% pada i još fali 10% da se ostvari moja analiza. A ona će se naravno ostvariti. Ostala je za ostvariti se još jedna-peta,možda i najteža analiza Crobexa koju ste vi i vlad promašili,a mene ste išli učiti(toliko o tome), a ja vjerujem da ću i nju pogoditi kao što sam i sve ostalo. I najnovija DAX.naravno, vi ćete i dalje pričati kako to ne valja, kako se to ne radi tako, a ja ću i dalje gađati u kunu. A što ćete vi pogoditi? Ah da, nisam ni mislio ….
[/quote]

cujte gospon drakula,

kaj vi ne znate da vam patterni ne mogu vrijediti beskonacno?
ak vam se pattern ne odradi u odredenom vremenskom periodu, on prestaje vrijediti…
taj vas H&S na crobexu vam vise ne vredi. isteko rok.

slusajte Brutalni Kapital i mirno spavajte…

[/quote]

ne znam tko vam je to rekao, ali je lagao. H&S, a naročiti kompleksni može trajati desetljeće. Najbolji dokaz tome je desetgodišnji kompleksni H&S na SPX koji je pogodio target od 6xx … možete i sami pogledati…
[/quote]

dajte vi to stavite na forum ako sliku

Icapital otpor 1768

H&S, a naročiti kompleksni može trajati desetljeće???[emo_vrtimise][emo_vrtimise]

Murphy se nikako sa time ne bi složio. U Tehničkoj analizi financijskih tržišta kaže, da H&S može trajati najviše 3 meseca pa sad stvarno bih voleo videti tu sliku.[emo_naivan]

cini se da imamo wedge vrh

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

target sp500 trazite oko 2000.

i onda cemo vidjet treba li promjeniti stranu.


target sp500 trazite oko 2000.

20 pt više

free flow information

Kazu ;;

Oslabljeni euro vrlo povoljno utječe na prihode europskih kompanija, pa su europske dionice “vruća roba” među globalnim investitorima, tvrde inozemni analitičari. Dobit kompanija unutar Euro Stoxx 600 indeksa ove će godine porasti preko sedam posto, govore prognoze. U posljednja dva tjedna prošlog mjeseca u investicijske fondove izložene europskim dionicama slilo se 11 milijardi dolara, pokazuju podaci EPFR Global Data.

i mi smo u EU pa će onda i naše dionice rasti [emo_zloban] … a izborna godina bi mogla pomoći jer trenutačni vlastodršci toliko žele ostati u foteljama da bi i tu moglo biti populizma

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Kazu ;;

U posljednja dva tjedna prošlog mjeseca u investicijske fondove izložene europskim dionicama slilo se 11 milijardi dolara, pokazuju podaci EPFR Global Data.

panicno se ulazi u vlakic i zaduzuje.[emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close