Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SP 500 – lomit će se sutra kocka. Ili će se potvrditi val 4 ili je 1850 bio vrh pa 200 boda niže.

http://1.bp.blogspot.com/-l7w0VAGcFcY/Uuc9NQ879jI/AAAAAAAAT4k/S0kxbTe75_Y/s1600/60.png

INGR triangle bottom ?

ako se potvrdi sljedi raketa barem 50 %,u protivnom bunar .

imam ingr i nije nagovor na k/p

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DDJH bear flag ,prvi cilj 40-45 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

spx update , imamo vrh , pucaju razine jedna po jedna..a pucaju i valute ,ovo ce potrajati ..[emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo jedne projekcije obzirom na sad već formiranu diverg.kod amerikanaca.Ima li to kakve veze s nama? Moguće.Projektant nema dionica na zse osim nešto lkri u špekulativne svrhe.

biti oprezno s time !

Efektivno su američki indeski u downtrendu.

Čak i nakon jučerašnjeg rasta, još uvijek su indeksi preko 1 standardne devijacije ispod 50 DMA. A to su uvjeti u kojima se short-a svaki pokušaj buđenja.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Efektivno su američki indeski u downtrendu.

i tako već efektivno 6. godinu zaredom u downtrendu.[emo_palacg]

pusti to sad..nego di cekamo aud usd ? [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


pusti to sad..nego di cekamo aud usd ? [emo_ooooo]
[/quote]
ja sam ga dočeko na 8730, sad će za sat vremena bit employmnet sa stopom pa vidit dalje.



pusti to sad..nego di cekamo aud usd ? [emo_ooooo]
[/quote]
ja sam ga dočeko na 8730, sad će za sat vremena bit employmnet sa stopom pa vidit dalje.
[/quote] zavrsio sa longom..pari mi se da cemo docekati i razinu 0.80-82 ,
grainsi se pokrenuli..
http://in.reuters.com/article/2014/02/04/markets-grains-idINL3N0L90D020140204

Grain TV: Rally Continues – Got Any Old-Crop Beans Or Corn Left?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tehničari, jeste otkrili di se nalazi G-točka?
heh, na kraju riči – shoppinG!

vidili ste ovaj crveni rubac?
uz sinkronizirani medij-panika-indikator, savršen shoppinG day…

sve si povezala: leptiriće, shopping, sex…. sav sam se naježio 😉 a možda će se naježiti i oni koji su kupovali danas? 😛

kulminacija , cini se da je market spreman za ispuhivanje u sljedecih 1-2 god ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tko kaze da se povjest ne ponavlja [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
svaka čast na analizama.

New Report

Close