Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za razliku od SP500, naš Crobinho ima sasvim drugi graf! Dok stranci šibaju gore, mi samo dolje!
Je li vrijeme za preokret danas, ostaje vidjeti.

Ide to još malo dolje cca 1690.

bit će bolje................




Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.
[/quote]
Već se jednom odbila od 100 kuna 15% gore tako da za novi odbijanac mora naći i novo dno…….
[/quote]

Po tvojoj logici onda sve dionice na ZSE dolaze na nula Kuna, samo je pitanje vremena i valova ?





Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.
[/quote]
Već se jednom odbila od 100 kuna 15% gore tako da za novi odbijanac mora naći i novo dno…….
[/quote]

Po tvojoj logici onda sve dionice na ZSE dolaze na nula Kuna, samo je pitanje vremena i valova ?
[/quote]
Kolega tu jr rijrč o tehničkom odbijancu vi to ne kužite pa rasprava nema smisla………..

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU




Ako može TA za LKRI. Hvala

na 95 – 100kn je ok pokušati ući jer je ta razina dobro utabana za odbijance od 10-15%.
Ako ne izdrži tih 95kn, pobjeć i čekat sljedeći pokušaj.

Disclaimer: Ako si kupovao po 180kn i sad je stislo oće li minus bit 40% ili 60%, TA ti ne može pomoć.
[/quote]
Već se jednom odbila od 100 kuna 15% gore tako da za novi odbijanac mora naći i novo dno…….
[/quote]

Kad se jednom promjeni trend ovakvi će plakati dugoooo i onda će ponovo kupiti na vrhu i opet će biti kriva hanfa,fondovi i mnogi drugi.

bit će bolje................

Index sp 500 danas postigao je novi vrh – 1363,40. U utorak manja korekcija prema 1354 i idemo dalje prema toliko puta ponavljanih 1376, a izgleda i više. [cool]


zlato bi trebalo doći do 1740, ali divlja, nema trenda

eurjpy … sretno, bez mene.


gold izgleda proboj

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



zlato bi trebalo doći do 1740, ali divlja, nema trenda

eurjpy … sretno, bez mene.


gold izgleda proboj
[/quote]

ili obrnuta šalica sa zatvaranjem gapa ili proboj silaznog trenda.
Sada ćemo vidjeti.




zlato bi trebalo doći do 1740, ali divlja, nema trenda

eurjpy … sretno, bez mene.


gold izgleda proboj
[/quote]

ili obrnuta šalica sa zatvaranjem gapa ili proboj silaznog trenda.
Sada ćemo vidjeti.
[/quote]
sve ok 1729 in

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





zlato bi trebalo doći do 1740, ali divlja, nema trenda

eurjpy … sretno, bez mene.


gold izgleda proboj
[/quote]

ili obrnuta šalica sa zatvaranjem gapa ili proboj silaznog trenda.
Sada ćemo vidjeti.
[/quote]
sve ok 1729 in
[/quote]

Uspio je naći treće rješenje u ovom ili-ili kojeg sam postavio.

Ameri ne rade danas.

Je li se samo meni čini ili CROBI zaista ima skrivene Bikovske divergencije????

Bull is coming home





To je to. Rast, skoro nem druge. RSI je iznad 50 što isto ukazuje na rast prema targetima o kojima smo već pisali. Ajd. [cool]

koji targeti 1300? sp ? [undecid]
[/quote]

Jučer je na indexu sp 500 probijen Neckline na 1267. Target SHS iznosi cca. 1376. Ipak prvo očekujem manji pad barem prema 1250-1254 nakon toga rast prema cca. 1294 pa manji pad i tako prema …..1376. Ajd, da vidimo što će biti iz toga. [proud]
[/quote]

Vidim, da je puno prognozera američkog indexa sp 500 mrknulo u "povijesnoj zbiljnosti" ili se jednostavno ne žele javljati, jer im je prognoza bila "pušing". Ako je to – tko nije barem koji puta izgubio, neće znati zaraditi. Znači samo jedno iskustvo više.

Inače onaj tko je pratio ovaj count, kojeg sam stavio pre više od mesec dana, kada je index bio cca. 1267 danas ima lijepu prosječnu zaradu od cca. 8%. Mada index jučer nije postigao target SHS-a 1376, nego je rast bio zaustavljen na 1367.67 mislim, je ipak mudro malo izaći i pokupiti zaradu. Primarni count mi je tako za sada pad na cca. 1325 (23% fiba) i nakon toga opet rast do svibnja preko 1400-1440 pa onda ona poznata – sale in May and go away.

Ako index ne padne ispod 1358.11 onda sljedi alternativni count za sada rastom prema cca. 1389. Ajd.

ili jednostavnim rječnikom…idemo na novi vrh!!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Je li se samo meni čini ili CROBI zaista ima skrivene Bikovske divergencije????

[cool]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Zaba, probijen inverted HS uz vidljivu bullish divergenciju na MCD.
lijepo izgleda zasad.

Frankly my dear, I don't give a damn!

SPX bullish Percentindex iznosi 84,6%, i blizu je od pre 3 godine visokih od 87,5 posto. Znači, kada prelazi preko 70% – treba biti oprezan zbog mogučeg pada.

http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$BPSPX&p=D&b=1&g=0&id=p11391426412&a=164488777

New Report

Close