Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ht – ulazna zona

jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.


jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.

Kad mediji uzmu stvari u svoje ruke i zavlada panika… moš obrisat …. sa tehničkom analizom … sve pada u vodu !

volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…


volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…

TA (Ewt) predvida i male i velike padove.Sa EWT ja sam najavio ca 8 mjeseci unapred pad Svedske burze/indexa.
To je dokumentirano na jednom poznatom Svedskom forumu a analiza je prikazana i na mojoj web strani.
Hravtski Crobex se takoder moze ciniti TA analize i predvidjeti pad i rast(sto je bilo i ucinjeno)
U zadnjih 11 godina ja sam predvidio 3 velika pada i jedan rast.
Plus toga EWT daje mnogo zanimljivih pogleda na buduci razvoj.

Tako odgovor je : ljudi koji znaju TA i koji imaju savrsenu tehniku analiziranja mogu predvidjeti padove (kao sto to mogu ucinit i ekonomi)

Vaš link

Vaš link

POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


volija bi da mi se javi kolega inverter pa da mi kaže jeli mu T/A predvidila i ovaj pad,pozz…

itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

svaka čast croman samo ne laprdaš ti svako malo,a čisto sumnjam da on baš sve tako predvidi,a vama gospodo veliki pozdrav


POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi


Nekad radi nekad ne radi mrgud je tovario DDJH po 90 kuna i tvrdio da je to raketa da se to dogodilo on bi rekao kako je maher a vi bi šutili, uvijek je netko un pravu a netko u krivu jedni danas prodaju jer misle da će to još dolje drugi kupuju jer misle da će gore, opet će jedni biti un pravu a drugi u krivi.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

slazem se

i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…
kupovao sam i lkpc jucer i danas…

budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


slazem se

i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…
kupovao sam i lkpc jucer i danas…

budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put


U zadnje vrijem vi prednjačite po pogodcima što je za vas svakako dobro izgleda da vaša sada štima.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Kolega Upitnik
Jako puno se trudim oko toga, a rezultati kadkada budu ok kadkada ne.
Bitno je da se na vrijeme uvidi greška, a onda treba sam sebi priznati da smo pogriješili i tako i postupiti u skladu s time.
Ja sam svijestan koliko znam a jos vise da puno toga ne znam…
Treba ulagati u znanje, i biti realan u svojim ambicijama, pa ni rezultati nece izostati..
Jednom sam napisao da bih odmah potpisao prinos od cca 15% godisnje do kraja zivota ( naravno uz normalnu inflaciju) pa su se mnogi posprdno smijali prema tom postu…sada ih nigdje nema, vjerojatno ližu rane nastale ovim padom

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

del, zadnji put si pogodio na belju da smo popunili gap pa mozemo dolje, mislis da je i ovaj put isti slučaj u pitanju? pozz

No pain no Game


POZDRAV Cromanu!

[thumbsup]

a sada će neki opet napisati da Ta ne radi


re Delux

Kad se radi o TA a specificno o EWT uvjek je bilio govora dali vrijedi ili ne.
Sjecam se sto se ovde pisalo prije par godina.
Medutim oni koji rade sa time i imaju iskustvo ZNAJU koju vrijednost ima ta metoda.

Ali forumi su isti u cijelom svijetu.Ljudi imaju misljenje o stvarima koje mnogo puta ne poznaju ili nemaju nikakvog iskustva/znanja o tome.
Plus toga forumi daju mogucnost da se anonimno pljuca ,ogovara i slicno.

Ali fakta postoji…ona je najvaznija.
Misljenja ce uvjek biti…

pozdrav i sretno

Croman

Za raditi uspjesne analize s EWT treba jako puno iskustva i ucenja, sem tebe i donekle GERONIMA na ovome forumu nema pravog ewt majstora.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close