Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


del, zadnji put si pogodio na belju da smo popunili gap pa mozemo dolje, mislis da je i ovaj put isti slučaj u pitanju? pozz

svakako bi trebalo posjetiti taj nivo, ako ne iz prve , onda iz drugog pokusaja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



jedno pitanje za znalce koji se bave i razumiju TA i ostale stvari koji pomažu pri kupnji ili prodaji dionica.odgovor koji bi htjeli znati svi.koje će dionice (po Vašem mišljenju ) odraditi "povrat" na stare cijene poslije ovog svjetskog a i našeg crvenila? zahvaljujem na odgovoru.

Kad mediji uzmu stvari u svoje ruke i zavlada panika… moš obrisat …. sa tehničkom analizom … sve pada u vodu !
[/quote]
Točno tako sad tržištem drma panika sutra novo iskrcavanje i tako sve do kraja ovog tjedna ako ne i dalje.


Ali samo do srijede ,,,najači analitičari spominju izlaz ,,,,preuzeto sa burze Studgart [cool]

Znanje je moć,,,,,, [wink] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


slazem se
i ja sam kupovao ptkm po 180 i nisam prodao po 205.
sada dokupljujem…no buitno je kada se fula da gubitak bude mali, a kada pogodi da bude dobar pogodak…budemo vidjeli, mozda opet budem pogriješio, ni prvi ni zadnji put

Rješavaj se PTKM jer će na 100kn KAD-TAD.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Knecht

Ja ne znam jesi ti stvarno .lup ili se praviš glup, nadam se za tebe da je ovo drugo.
Pogledaj graf bolje…
Sve ti je pogođeno unazad 2 mjeseca.
A imas dvije opcije, gdje ti vidiš da ja izričito pišem o realizaciji hd???’…
A o targetu 1400 sam ja pisao u 2009. kada si ti medvjedio i gledao kako ćeš šortati hahahahaahahah
A sebi stvarati i nabijati poene tako da ćeš mene pokušavati diskreditirati ti je loša ideja, jer u tehničku se razumiješ ko mara u krivi penis.
Ajd i ti i kad napraviš ijedan graf koji nije prepisan, onda možemo dalje raspravljati.
[thumbsup] [bye]

Delux
Tek sada sam pročitao ovaj tvoj post od prije mesec dana.

Da završimo oko prepisavanja grafova. Raznih blogova raznih guruja ima na stotine. Ali naci dobar kvalitetan graf? E to je teško.

Nikom ni najmanje ne zamjeram ako prepiše koju dobru analizu i djeli je ovdje sa nama na forumu. Ja to radim. Mislim, da treba čitati svakakve blogove i izvuci iz toga najbolje. Od mene svaki trud (i prepisivanje ako drži vodu) dobije 100. Pozdrav

P.S. Inače target za s&p 500 index za koji mesec cca. 50% retrace = 930.

crobi

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

ameri se vratili na "nulu"… danas +5% … šta sad ?! kako ovdje ljudi pričaju svašta bez pokrića… pa to je strašno…

DAX Daily for Wednesday 10 August 2011
https://sites.google.com/site/bndanalytics/dax-technical-analysis

dan poslje sutra

Europske burze velikom brzinom tope minuse a futuresi debelo crveni sutra novi minusi i rasprodaja dionica.

Crobex dugorocni

Komentar:

Kao sto vidimo crobex se nalazi u dugorocnom rastucem kanalu uspostavljenom 1999 g. Zona otpora na cca 2300 drzi od pocetka 2009 g. Trenutacno crobex se nalazi blizu dolje linije kanala, no tesko je za ocekivati neki veci rast prije izbora (cca do kraja ove godine). Interesantno je za primjetiti da je gornja linija kanala trenutacno na cca 2500 sto otvara i te kako lijepu mogucnost za rast, no takoder potrebno je preskociti jaku zonu otpora 2300.
Izlazak iz kanala prema gore, na crobexu se moze ocekivati tek u slijedece 2-3 godine gdje bi glavni okidac mogao biti ulazak Hr u EU. Takodjer za to je potreban jaki rast na stranim burzama te konsolidacija i pokretanje gospodarstva u Hr. Ukoliko te pretpostavke budu zadovoljene rast crobexa tipa 2005-2008 treba ocekivati u slijedecih 4-5 godina.



itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

inverter …. ima jedan problem … nisam siguran da te je dovoljno čitatelja foruma razumjelo.

BTW: grafovi su odlični. Još malo opcija, NYMO, i to bi bilo to.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Delux
Tek sada sam pročitao ovaj tvoj post od prije mesec dana.

Da završimo oko prepisavanja grafova. Raznih blogova raznih guruja ima na stotine. Ali naci dobar kvalitetan graf? E to je teško.

Nikom ni najmanje ne zamjeram ako prepiše koju dobru analizu i djeli je ovdje sa nama na forumu. Ja to radim. Mislim, da treba čitati svakakve blogove i izvuci iz toga najbolje. Od mene svaki trud (i prepisivanje ako drži vodu) dobije 100. Pozdrav

P.S. Inače target za s&p 500 index za koji mesec cca. 50% retrace = 930.

KNECHT19 … sve 5 … samo naznači da potječe od PUG-a, i nitko ti neće zamjeriti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




itekako primjer VXX 1slika zona entry , ,,pozdrav

inverter …. ima jedan problem … nisam siguran da te je dovoljno čitatelja foruma razumjelo.

BTW: grafovi su odlični. Još malo opcija, NYMO, i to bi bilo to.
[/quote]
jasno je…nisam htio komplicirati sa brdo oscilatora i plahtom opisa…samo sam odgovorio kolegi na upit …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Komentar:

Kao sto vidimo crobex se nalazi u dugorocnom rastucem kanalu uspostavljenom 1999 g. Zona otpora na cca 2300 drzi od pocetka 2009 g. Trenutacno crobex se nalazi blizu dolje linije kanala, no tesko je za ocekivati neki veci rast prije izbora (cca do kraja ove godine). Interesantno je za primjetiti da je gornja linija kanala trenutacno na cca 2500 sto otvara i te kako lijepu mogucnost za rast, no takoder potrebno je preskociti jaku zonu otpora 2300.
Izlazak iz kanala prema gore, na crobexu se moze ocekivati tek u slijedece 2-3 godine gdje bi glavni okidac mogao biti ulazak Hr u EU. Takodjer za to je potreban jaki rast na stranim burzama te konsolidacija i pokretanje gospodarstva u Hr. Ukoliko te pretpostavke budu zadovoljene rast crobexa tipa 2005-2008 treba ocekivati u slijedecih 4-5 godina.

komentar skroz ok

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close