Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mjerilo mi je koliko love mogu zdrobiti a da mi je svejedno za to…
kapisi?

Koliko ti love možeš zdrobiti, pitanje je sad!?
[/quote]

mnogo, i puno više
brutalni kapital ti je to, moj sveznadare
a kad potroši sve, otvori novi demo račun


već tri miseca ti pišem i crtam kamo ide ptkm. vidim da nema smisla opet stavljati graf
potvrda pada je bila, virova ti ili ne, još lani, studeni misec. za sve ostalo tu je master card

Štovani NASDAQ, žao mi je što se nerviraš zbog mojih upita. Jednostavno na moj upit nemoj reagirati ako nema ništa novog. Grafovi i TA su promjenjiva stvar. Bilo bi dobro kada bi se dionice ponašale onako kako to grafovi pokazuju na tjednoj, a kamo li na mjesečnoj bazi.

Hvala ti za tvoje viđenje stvari, ali ima tu valjda i drugih tehničara koji prate dionicu Petrokemije, pa bi bilo dobro da čujemo i njihovo mišljenje. Uostalom, nisam ja jedini koga zanima Petrokemija, a trudim se da ne budem dosadan i da ne postavljam previše pitanja.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Dow nakon jučerašnjeg dana-

Job report je pogurao amerikance jučer do otpora, i trebalo je možda to iskoristiti za lagani izlaz.
Postoji mogućnost rasta do 11000 bodova, koji je još tamo 1999-2001 bio veliki otpor.

u ponedjeljak je ključni dan za ovaj H&S na krobiju, da saznamo da li je ovo bio pullback ili propast H&S-a. netko je već gore spomenuo mali volumen breakout-a. treba i to uzeti u obzir…


u ponedjeljak je ključni dan za ovaj H&S na krobiju, da saznamo da li je ovo bio pullback ili propast H&S-a. netko je već gore spomenuo mali volumen breakout-a. treba i to uzeti u obzir…

ja sam spomenuo mali volumen.

propast H&S na Crobexu je gotovo sigurna jer ameri nastavljaju rasti kao sto sam i odlucio.

u privitku Cup i Handle za DDJH-R-A:

1. traje 3 mjeseca
2. 50 % retrace nakon dostignutog targeta double bottoma
3. rastuca EMA21, potpora i odbijanac od te razine
4. Slow Soch dnevni se nalazi na liniji rastuceg trenda – povucite liniju

[bye] [smiley]

cup and handle ja obrazac nastavka izraženog trenda.
papir stvarno svašta trpi. [bye]

Daj Tigrus ne melji.

Evo ti DDJH-R-A, i gdje ti vidiš cup handle, ja nemam pojma.
DDJH-R-A raste koliko vidim već skoro 3 mjeseca, odbio se tehnički od otpora.

Trenutno stanje:
a) SELL signal na MACD.
b) PARABOLIC SAR oglasio za SELL već 2 dana.
c) do potpore Slow STOH ima još dosta prema dolje


Daj Tigrus ne melji.

Evo ti DDJH-R-A, i gdje ti vidiš cup handle, ja nemam pojma.
DDJH-R-A raste koliko vidim već skoro 3 mjeseca, odbio se tehnički od otpora.

Trenutno stanje:
a) SELL signal na MACD.
b) PARABOLIC SAR oglasio za SELL već 2 dana.
c) do potpore Slow STOH ima još dosta prema dolje

James i Sveznadar

ok, sretno Vam bilo.
ja znam sto ce se dogoditi , a vi radite kako Vas pamet uci.

Crobex: Bullish flag 1 i 2, potvrđuju se probojem i zatvaranjem iznad 2160 i 2185, prvi target 2400, drugi target 2600. Dalje od ovog ne treba komplicirati.

Lijep pozdrav svima.

never surrender


Crobex: Bullish flag 1 i 2, potvrđuju se probojem i zatvaranjem iznad 2160 i 2185, prvi target 2400, drugi target 2600. Dalje od ovog ne treba komplicirati.

Lijep pozdrav svima.

Šta ne bi trebao jedan flag biti iznad drugog, a na tvom grafu veliki flag je propao, a drugi je ispod prvog, ili kad padaju, jedan ispod drugog.

Mislim da si malo fulao jer flagovi trebaju biti jedni iznad drugih, zapravo puno si fulao.
Vaš link

A možeš i ovako nacrtati. Tako da ne treba dalje kompilcirati.

Kolega sveznadar,meni je jako žao jer vidim da se blamirate.

Radi se o dva odvojena bull flag obrasca. Interesantno je jedino to šta se jedan stvorio unutar drugog, šta se rjeđe viđa al jednako je valjano. Na kraju krajeva, uopće ne vidim kakve veze ima njihov međusobni odnos kad je generalni trend rastući!

A evo isto to ali na primjeru bear flaga. I kolega molim vas da ne vrijeđate druge ako već ni sami ne znate šta koji tehnički obrazac znači.

never surrender



Crobex: Bullish flag 1 i 2, potvrđuju se probojem i zatvaranjem iznad 2160 i 2185, prvi target 2400, drugi target 2600. Dalje od ovog ne treba komplicirati.

Lijep pozdrav svima.

Šta ne bi trebao jedan flag biti iznad drugog, a na tvom grafu veliki flag je propao, a drugi je ispod prvog, ili kad padaju, jedan ispod drugog.

Mislim da si malo fulao jer flagovi trebaju biti jedni iznad drugih, zapravo puno si fulao.
Vaš link

A možeš i ovako nacrtati. Tako da ne treba dalje kompilcirati.
[/quote]

kolege to nisu flagovi jer traju predugo (flagovi traju manje od 3 tjedna):
Bulkowski: Vaš link

New Report

Close