Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATLN trokut?
target oko 63 dostignut.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Možda sam na krivom mjestu mjerio visinu trokuta.
Ako mjerimo od 19.02.2010 visina je 47-20=27
Target je 47+27=74kn.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Možda sam na krivom mjestu mjerio visinu trokuta.
Ako mjerimo od 19.02.2010 visina je 47-20=27
Target je 47+27=74kn.

A ne bi ni šubleron bolje izmirija [wink]
To je to, i amen. [bye]
pitaj eventualno Vlada111111111 on ti se najboje razumi u te targite, ako ni izgorija

Jeli nam ovo CROBEX grabi prema novim vrhovima.
Može neko nacratat malo.

bit će bolje................

Po mojoj analizi vraća se to natrag na 45 kn….ako se promijeni smjer tržišta onda i na 35 kn.

Koristim ovu priliku da pozdravim kolegicu NASDAQ
E lipa moja, ne znam za koga radiš, ali čini mi se da raspolažeš s velikom količinom para

A sad vas ostale molim da dobro pogledate prognoze kolegice u vrijeme dok je ona očigledno
skupljala velike količine dionica koje imaju najveći rast, a u isto vrijeme vama prodavala
neku drugu priču

ddjh
Vaš link

adrs i ptkm
Vaš link

korf
Vaš link

diok
Vaš link

Uistinu se čudim hrabrim prodavačima, na silu ih istrzaju…. meni sve miriše na još jači impuls kad probijemo 2300. A probiti ovaj put hoćemo!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

analiza za SP500

ide se gore.
[wink]

Kolega Tigruse.. nego šta misliš o ovom grafu???

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Kolega Tigruse.. nego šta misliš o ovom grafu???

Što je ovo, dječiji autić upao u rupu?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kolega Tigruse.. nego šta misliš o ovom grafu???

Da ne bi bilo zabune jer mi neki ipak pišu, onaj graf BUMPING se odnosi na Zvečevo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

ako ima netko volje od tehničara graf za blje i ddjh.
hvala unaprijed…

DDJH – podrška na 45-46 (ljubičasta je nešto važnija linija podrške), evidentan up trend, nužna je bila ova korekcija
BLJE – linije podrške (crvena, pa plava)

spx 500 moguc razvoj hs
hoce li tako biti, a tko to moze znati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


DDJH – podrška na 45-46 (ljubičasta je nešto važnija linija podrške), evidentan up trend, nužna je bila ova korekcija
BLJE – linije podrške (crvena, pa plava)

Gospodine crveni, ukrali ste mi identitet. [angry]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close