Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NASDAQ
ajd nabaci tricu u kos za LKPC [tongue]

kako bi reka kolega plavi – može li bolje [lol]



@nasdaq

ovaj graf kandidiran za najljepši graf ikad postan…
kakva kombinacija boja…

samo ne sjecam se da ste ga metili na forum….

lipi moj, neradin ja grafe za forum, nešto čuvan i zase
al ajde, i ovi je bija na forumu, na prvi dan prolića, kako i priliči


sp500 – kolekcija proliće’11



@ NASDAQ :
ps. pokažite nam vaše definiranje ulaznih i izlaznih signala pa da prokomentiramo…

lipi moj, više se nezamaran sa grafima i TA
samo pogledam tvoje prognoze, i odma odigan kontra. to su mi najbolji signali
[/quote]

…kako dosljedno, uvijek general poslje bitke…
[thumbsup]

Krepat ma ne molat



NASDAQ
ajd nabaci tricu u kos za LKPC [tongue]

kako bi reka kolega plavi – može li bolje [lol]

[/quote]
da li postoji neki vremenski period za ostvarenje toga?

molio bi kolegu khmm ili deluxa za Ta ptkm

Nije ta ptkm khmm i delux, ali možda vam pomogne

5 GOD za redom Crobex raste 1tjedan nakon Uskrsa a šta sad moželi jedna analiza

hrco hvala na trudu a ja sad neznam dal da cekam target od KHMM ili deluxa ili da u ponedjeljak opalim po bidu



lipi moj, više se nezamaran sa grafima i TA
samo pogledam tvoje prognoze, i odma odigan kontra. to su mi najbolji signali

…kako dosljedno, uvijek general poslje bitke…
[thumbsup]
[/quote]

nu, kako izgleda tvoja LKPC prije i nakon bitke, i moja LKRI prije i nakon bitke
pa moreš li ti išta pogodit?
[lol] [kiss] [bye]

Sve ok samo nevidim izjave ministara kao popijača koji zakasni na sastanak sa Ruskim ministrima i tu oni logično zaobiđu RH stvarno neznam gdje ovakvi postupci vode i ima li odgovornosti nedodirljivima,jel svi mi to platimo i sve je više nezaposlenih mora se nešta i gradit,popis je prošo [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

@milusic
Zakasnio je tzv. ministar i dr. u Kuvajt. Koliko je meni poznato Tenkovi M84 su se radili u ĐĐ. Ode Tadić u Kuvajt i srbija dobije posao remont tenkova. Naši nemaju vremena jer se momentalno bore za fotelje i tako to godinama traje. Samo kada bi imali prave ljude na pravome mjestu – ljude od struke, ja mislim da bi sve cvalo, OVAKO NULA BODOVA !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

SDP-ovci, tko će drugi !!

I very much love INGRA !!

što mislite o eur-usd
je li napravio vrh, ili će možda i do gornje linije ovog možebitnog padajuceg kanala?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

EURUSD…

glede ovog grafa možemo vidjeti da se na toj koti od 1,515-1,525 nalaze tri jaka otpora tako da probojem toga, ne znam stvarno di bi ovo odletilo….

ATPL – probijena negativna cjenovna linija trenda, isto tako na RSI. MACD se u petak pozitivno prekrižio. čini mi se da je završio pad.

od 18. do 20.4. puno se tenhičara nabacivalo analizama atlantske, većinom katastrofične (targeti su bili 550-600, a neki i ispod 500), ja sam bio rezervirani optimist. pala je nakratko na 672 pri skromnom prometu. dalje ćemo vidjeti!

New Report

Close