Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molim tehničare JDPL…….hvala [thumbsup]

Gospon Ivano7 zar niste zadnjih dana pisali kako će jdpl stagnirati i da ga se ne isplati imati u portfelju! Izgleda da vas je neešto zasvrbilo!!! [wink]


Divergencije na ptkm-r-a na rsi, st.slow.

Ima boljih prilika nego lovati 10% na Petrokemiji kolega!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

@DENIRO

Ako ima javite mi koje su to bolje prilike, možda nešto uložim u njih.



Divergencije na ptkm-r-a na rsi, st.slow.

Ima boljih prilika nego lovati 10% na Petrokemiji kolega!
[/quote]

kao npr. prodati brodare odmah ujutro po vašoj preporuci……
[lol] [lol] [thumbsup]


@DENIRO

Ako ima javite mi koje su to bolje prilike, možda nešto uložim u njih.


evo,ja ću:za ziheraše dlkv,za špekulante vlds [cool]

Cijena malo izašla izvan gornjeg bollingera i kanala po drugi puta. Kreiran kupovni signal na MACDu i Parabolic SAR-u. RSI pokazuje skrivenu bikovsku divergenciju uz povecani volumen trgovine. Danas odbijanac od SMA 20. Nakon dubble bottom obrasca cijena bi trebala do 190, a onda sve ovisi o prilikama. Kratkotrajno moguci povrat u kanal. lp


Molim tehničare JDPL…….hvala [thumbsup]

Ma nije moguće……… [lol]

THX na grafu………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Stvarno je zanimljivo promatrati sve ove crtkarije. Ovi tehničari su zaista maštoviti. Ako im ne odgovara normalna divergencija, traže neke skrivene…pa kanali, trokuti, zastavice, pitchfork-ovi…Bog zna šta još ne…-stvarno ima materijala za obradu. Sad problem je tu što svatko crta ono što ajmo reći priželjkuje ali u realnosti mislim da i nije tako.

Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

Kolega ja sam ujutro u 8:30 pisao o mogucem rastu brodara i BDIa u skoroj buducnosti. Vidjet cemo jesam li bio u pravu. lp


Stvarno je zanimljivo promatrati sve ove crtkarije. Ovi tehničari su zaista maštoviti. Ako im ne odgovara normalna divergencija, traže neke skrivene…pa kanali, trokuti, zastavice, pitchfork-ovi…Bog zna šta još ne…-stvarno ima materijala za obradu. Sad problem je tu što svatko crta ono što ajmo reći priželjkuje ali u realnosti mislim da i nije tako.

Može malo tehnikalija za ATPL i DLKV. Hvala.


Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

1. ZTNJ
2. TNSA
3. DIOKI
4. IPKK

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Eto ja molim " tehnićare " da mi preporuče dionice koje imaju najveće skokove i padove , ukratko gdje bih mogla najviše zaraditi . Minimalno od 5 – 10 dionica ako je moguće hvala na vašem trudu .

Gdje se može najviše zaraditi, tu se može najviše i izgubiti.

tak je

Tehničari dali ovo imamo vile na JDPL!!!!!!! [proud] [smiley]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close