Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može li analiza za dlkv……

ATPL:
– odbijanje od dugoročne (06.2009) silazne linije trenda
– medvjeđa divergencija RSI-a = kratkoročni prodajni signal
– mali silazni trokut sa osnovicom 752 i targetom 717 (dno velikog trokuta)
– veliki trokut raspona 112 te smjer njegovog proboja označit će sljedeći mogući target (610,900)
– proboj dugoročne sLT RSI-a ali vrijednost manja od 50 na tjednom grafu i otpor SMA20 (tj) = 773

Krepat ma ne molat

sto se tice atpl slicno razmisljam kao i kolega MrRi,moguce da se odradjuje veliki iregular flat koji biu imao target od 900-920,sto se tice simetricnog trokuta to bi bio obrazac nastavka trenda a trend je padajuci,znaci moguce da se odradi nekakav korektivni trokut 4 vala.nebi bilo prvi put da se pokaze kao obrazac preokreta trenda.
sto se tice dlkv evo jedan nekoliko dana star grafic u prilogu

http://aqua-art.org/news.php

EUR/USD – ewt analiza sa kojom se osobno treba složiti.

http://www.screencast.com/users/DarkestKnight/folders/Jing/media/a216572f-c2b2-4e58-a6c2-5d5758017368

Evo malo osiguranja usporedba crosa i jdosa s crobexom u zadnjih 2 godine
lp


EUR/USD – ewt analiza sa kojom se osobno treba složiti.

Ovo zvuči kao da nagovoraš samoga sebe da se složiš s tom sličicom.

Ja, osobno, ne mogu se složiti s tom analizom.
Eventualno s rezultatom, a to je da očekujem da se danas/sutra napravi ulaz prema dole tzv. sell.

Poštovani tehničari. Dali je netko imao problem s teletraderom u pokretanju crobex-a i njegovih dionica. Naime, registrirao sam se na demo verziju i ne mogu dohvatiti crobex i dionice sa Zse. Sve ostalo radi.

Deca, ovak to nekak zgleda na SPX. Još malo gore a onda puno dole. Pozdrav

SPX

ili ovako, Brankica.. skužajte kvazi vile (mišljenje dobrodošlo), jer nisam im vičan..
al’ u kanale se kužim..

Ajd sretno!

ps. sad vidim da se na dnevnom bolje vidi, al’ poanta ostaje ista..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Pozlatila ti se prognoza Brankica.

Nadam se, da će ovaj tjedan index sp 500 rasti najviše do 1315 zbog Opex meeting. Prognoza mi je pre neki dan ovdje na forumu bila max. rast do 1291, što se u petak ostvarilo. Jako se nadam, da sam pogriješio. Inače danas index sp 500 ide u korekciju do cca. 1285 i nadajmo se da neće ispod te razine, te da ide opet u rast – inače sljedi korekcija od nekoliko %.

Gledajući sve kroz index DAX moglo bi još malo up. [pray]

Čovječe, ovi tehničari mogu crtati ove svoje linije kako kome odgovara, za isti grafikon mozes uradit 100 linija- ovisno kako ti paše taj dan.
No dobro ko voli nek izvoli, ja bi se ipak više oslonio na fundamente i intuiciju.

Ja vidim megafon Brankice malo drukcije. U tome je i čar TA. Inače svi bi bili bogati.

Što ćeš….svake oči imaju svog…

Inače danas index sp 500 ide u korekciju

Danas SP&500 ne ide nikud pa ni u korekciju jer je neradni dan

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Deca, ovak to nekak zgleda na SPX. Još malo gore a onda puno dole. Pozdrav

Da budem preciznija. Očekujem prvo korekciju do 1240, onda rast do 1375-1400 i onda pad prema doljnjoj stranici megafona. Ukoliko cijena padne ispod točke D, onda je target za SPX oko 500.
Pozdrav

SPX_longterm

target cca 1550.. već sam pisao o ovom.. measured move up.. nema tu ni k od korekcije..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close