Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Usporedba gradjevinara s CROBEX-om zadnjih godinu dana

Kolega, kompletirajte i ostale graditelje, tipa HDEL, LVCV, VDKT da vide ljudi kako ima i podcijenjenijih.
[/quote]
hdel i vdkt su unutra

može li netko postiti analizu za atpl I BDI?……
što se očekuje u narednom razdoblju’?…..


idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Najpopularniji besplatni bloger degeneric u USA vidi budučnost ovako:

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TQaOLGZMTQI/AAAAAAAAIOU/rn4n4jo6ysk/s1600/spxdaily.png



idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Najpopularniji besplatni bloger degeneric u USA vidi budučnost ovako:

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TQaOLGZMTQI/AAAAAAAAIOU/rn4n4jo6ysk/s1600/spxdaily.png
[/quote]

je li dosad išta pogodio?

najskuplji savjet-besplatan savjet! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Ferengi, očekujemo tvoje grafove

Gdje smo i koje dionice ce vjerojatno rasti slijedece godine

Malo građevine..

Target zone zeleno.. I meni se ovo čini nategnuto, ali tko sam je da o tom sudim.. Vidjet ćemo..

ps. Ovo je samo jedna za arhivu.. Da me možete pljuvat kad sve ode u klin(ac)..

A ako se ostvari, rock&roll..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Malo građevine..

Target zone zeleno.. I meni se ovo čini nategnuto, ali tko sam je da o tom sudim.. Vidjet ćemo..

ps. Ovo je samo jedna za arhivu.. Da me možete pljuvat kad sve ode u klin(ac)..

A ako se ostvari, rock&roll..


Meni je ovdje malo nategnuta priča sa klinovinovima. Ako su ovo padajući klinovi tada bi cijene nakon odbijanca opet trebale iscuriti na nove niže razine. Predug je vremenski niz da bi bili klinovi u igri.
Po meni treba pratit liniju trenda i vidit da li će se probit padajuća linija trenda. Nakon što se probije padajuća linija trenda gledat na otvaranje pozicija.

Ma slažem se samo onda će cjene već biti 50-70% veće………a meni se neda nešto plaćati skuple kad to mogu dobit jeftinije……..a vi čekajte kupovne signale…….
Pa tko voli neka izvoli…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Da je ovaj tip slušao svoju lapaču, nebi ništa zaradio. Ovako je u dobrom +, s tim da je valjda jučer prodao. Inače radi se o CRM dionici.
http://vodpod.com/watch/4554322-i-want-my-salesforce-com-crm

@nikson

Za klin ne postoji vremensko ograničenje.. A cijene uvijek(uglavnom) naprave retrace nakon dostizanja targeta.. A nisam rekao da je sada vrijeme za kupovinu.. Ovo su dugotrajne formacije i sigurno će doć do nekakvog retracea nakon proboja.. No, moguće da nam se mišljenja razlikuju..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@ Khmm treba ih pratit jer su građevinari počeli probijati dugoročne padajuće linije trenda. Koja formacija će se složit o tom potom.

Što se tiče padajućih klinova na padujućem trendu to baš i ne ide osim u rijetkim slučajevima kad je kraj
padajućeg razdoblja. Meni je puno toga ovdje pod upitnikom tako da ne mogu gurnut ruku u vatru da su to zaista klinovi.

@nikson

Formacija je nebitna.. Redovito se pojavljuje više formacija istovremeno.. evo, recimo IGH je dosegnuo target ovog bump&run reversal bottom-a.. a to je formacija unutar ovog klina.. ma nebitno.. mislim da se kužimo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Može netko od tehničara staviti TA za LKPC, zadnji puta su tigrus i Khmm promašili ceo fudbal, pa me zanima što sada grafići kažu?

lp

evo što kažu grafići
i opet… MOŽE LI BOLJE? – LKPC ** INFO [yawn]

Frankly my dear, I don't give a damn!


evo što kažu grafići
i opet… MOŽE LI BOLJE? – LKPC ** INFO [yawn]

Svak nek gleda i tumači kako oće, a ja prilažem svoje viđenje koje mi je i donilo određenu dobit. Ako tebe veseli da je Crobex od sredine 7mj. do danas bolji od LKPC, neka ti je sa srićom.
[yawn]

New Report

Close