Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jučer je index postignuo najviši target 1225,57 i u ponedeljak očekujem rast prema 1232 prije manje korekcije na cca. 1200 (nakon toga opet rast).

[/quote]

Index sp 500 je danas ipak postigao najviši target og 1235,05 (očekivalo se 1232). Sada bi se po svim pravilima morao malo iskorigirati prema cca.1200 najkasnije do sljedećeg ponedeljka .
[cool]

kanal, + divergencija, INA … mogo bi crobi i gore [pray]

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Evo dvije slike, bez prognoza ili predviđanja.
Čisto kao updejt razvoja događaja.

Tjedni i dnevni prikaz Crobeksa.

Sretno svima. [smiley]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

šta je sa MMM indexom?
ima li netko link, radi li to još, prije je dobro pokazivalo

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Mala nadopuna mog jučerašnjog posta u vezi sa indexom sp 500.

Dobro bi bilo kada bi se index iskoroigirao prema targetu cca 1200 (50% retrace od zadnjeg rasta), jer bi o tom slučaju index mogao brzo poletjeti prema cca. 1300.

Futuresi indexa sp 500 davaju za sada mogučnost i manjeg pada. Naime moguć je pad samo do 1220 ili najviše do 1212 pa onda rast prema konačnom targetu od 1251.

Ako ne bude pada ispod 1212 onda je taj scenario prema priloženom grafu vrlo vjerovatan.

Mislim da sam upravo vidio ozbiljniji odbijanac na Crobexu.. Nevjerojatno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Mislim da sam upravo vidio ozbiljniji odbijanac na Crobexu.. Nevjerojatno..

Big W ?!

ki bi da bi

Khmm, jel trguješ prema svojim analizama ili je ovo čisto akademski rad?

I kamo će ovo dalje?
Jel se sada sve raspada ili probijamo u bull market konačno i mi na Crobeksu?

Ovi vani su u čistom bullu već od kraja kolovoza, a mi se valjamo u blatu.


I kamo će ovo dalje?
Jel se sada sve raspada ili probijamo u bull market konačno i mi na Crobeksu?

Ovi vani su u čistom bullu već od kraja kolovoza, a mi se valjamo u blatu.

Recimo da pretpostavke za rast postoje, i to dobre…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

CROBEX :
– MACD,DMS i Aroon označavaju promjenu trenda
– za konačnu potvrdu potrebno nam je više dno i formiranje UP linije trenda
– jaka otpor zona 1863-1875 ( SMA50,SMA100, fibo pada 29.09, SMA20(tj), sLT cijene)

Krepat ma ne molat

Kada odblokiraju INAu svi ti otpori padaju kao da ih niti nema

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Američki dolar bit će sigurna investicija u narednih 6 do 12 mjeseci jer su globalna tržišta fokusirana na dužničke probleme u eurozoni, no financijsko zdravlje SAD-a je lošije od europskog.

To je za Bloomberg danas izjavio član monetarnog odbora kineske središnje banke Li Daokui prema čijem mišljenju cijene američkih obveznica i dolar će pasti kada se jednom stabilizira ekonomska situacija u eurozoni.

Ne znam zašto ali ja ovom liku vjerujem. [lol]

Crobex će na krilima INE skočiti do 2000 bodova a možda i preko toga. OTP indexsni fond je obustavio primanje uplata u fond do daljnjeg zbog velike navale. Sada se odjednom počelo pričati da su INA i ostale HR dionce dosta podcijenjene. Kao da to i prije nismo znali samo je to sada lumenima u fondovima došlo iz d….u glavu jer su to morali čuti od stranaca.

Za crobex je bitno preskočiti cca. 1950 bodova i vratiti se u kanal uzlaznog trenda, a onda je sve moguće uz pretpostavku da na INI krene stampedo.

New Report

Close