Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vani još uvijek ima goriva za gore…kod nas…gorivo se puni… [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vani još uvijek ima goriva za gore…kod nas…gorivo se puni… [bye]

Prije bih rekao da se kod nas pretače iz šupljeg u prazno.


kolega Krpa … može li viđenje NBG-a ponovo … hvala unaprijed

Može, ali po prvi puta. Do sada nisam NBG analizirao.
Odbija se već nekoliko puta od dna, stvorio se silazni trokut, danas je dno i probijeno.
Za mene prerizično, sada nebih kupovao.
Ako baš "moraš" kupovati, odredi si blizu SL.
A ako si već unutra, onda sam znaš zašto si kupio i koliki eventualni minus želiš trpiti.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

još nisam kupio … ali si u četvrtom mjesecu nacrtao vile koje su dosta toga razjasnile onomad … thx svejedno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


još nisam kupio … ali si u četvrtom mjesecu nacrtao vile koje su dosta toga razjasnile onomad … thx svejedno

James je tražio kvalitetan graf. Zato sam nacrtao vile [smiley]

Evo, pa biraj, ako ti pomaže.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

HT trokut

nije li taj proboj trokuta okasnio koji tjedan (2/3 ili 3/4)

http://aqua-art.org/news.php

Trokut je mućak.. Možeš nacrtat i jedan koji je već procurio na dolje.. Dugoročna potpora je blizu i ona bi morala odigrat značajniju ulogu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Trokut je mućak.. Možeš nacrtat i jedan koji je već procurio na dolje.. Dugoročna potpora je blizu i ona bi morala odigrat značajniju ulogu..

Slažem se za potporu

HT-R-A

Nešto se tu ipak dogodilo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Gledam grafove građevinara, čujem vodu u ušima. [huh]


HT-R-A

Nešto se tu ipak dogodilo..

[kiss]

Telefoni..

jel radi netko sa ovima plus 500?
zanimaju me iskustva,može i na pm

USDollar
prikaz sa dužinom trajanja valova

[tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

lower high, lower low

New Report

Close