Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još uvijek očekujete pad spx nisko?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Crobex

Oš kupit ciglu?

ps. ovaj put bih molio moderatore da prije brisanja posta pogledaju o čemu se radi..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

.. pretpostavljam da mene pitate. Da, uvijek očekujem pad spx nisko, i to me održava u ovom poslu gdje skoro svi gube, osim njih 20% koji su prešli staž preko 5 godina. Preko 10 godina, % se smanjuje na 10% i td. Ja sam već u ovoj zadnjoj grupi.

evo prije 5 dana moj graf na ptkm i prije mjesec dana
Ko zna zna

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

dobar dan, novi sam u trgovanju na hrvatskim dionicama i pitao bih da li bi me netko mogao uputiti kako trgovati dionicama koje se pojavljuju kao crtice koje skaču okolo na mjesečnim grafovima?

http://www.cnbc.com/id/39651878/

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


http://www.cnbc.com/id/39651878/

uh ako je pouzdan kao i onaj death cross od prije 3 mjeseca neće bit dobro

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



http://www.cnbc.com/id/39651878/

uh ako je pouzdan kao i onaj death cross od prije 3 mjeseca neće bit dobro
[/quote]
kako za koga [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bit ce placa ali kod onih koji trguju kod amera ako na vrijeme ne pobjegnu iz dolara

Nije bolest sve što boli


Bit ce placa ali kod onih koji trguju kod amera ako na vrijeme ne pobjegnu iz dolara

Dajte argumentirajte molim lijepo. Nešto suvislo i konkretno molim.
Hvala.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

HT :
– zastavica ili trokut?
– sLT => 273
– mogući UP target 284(+fibo) ili 290(+fibo)

Krepat ma ne molat

$$$


@FerengiHr
– ajd bar će bit zanimljivo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Bit ce placa ali kod onih koji trguju kod amera ako na vrijeme ne pobjegnu iz dolara

Dajte argumentirajte molim lijepo. Nešto suvislo i konkretno molim.
Hvala.
[/quote]

Mozda nije suvislo i konkretno ali je logicno.

Koliko mislite da moze izdrzat ekonomija i gospodarstvo s tolikim deficitom?

Koliko vrijedi trgovanje u dolarima i rast indexa ako dolaar pada, kakva je zarada?

Jaki dolar – mala konkurentnost americkog proizvoda na trzistu.

Nije bolest sve što boli

Google.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ht.
Trebalo je kupovati u srpnju.
Niti sada nije kasno. Cilj 3xx

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close