Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DJI, što ako….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.

p.s. poruka slična kao u škorinoj himni milo moje.
http://web.bobmarley.com/media/player/mp_tpl.jsp?w_id=71546&type=v_sub&_mp=1



Svi su u strahu od novog velikog sloma i napeti očekuju rasplet kod Amera.

nabroji dvojicu.
ja vidim samo extra bullish stavove zbog raste indeksa vani (billy) i nelagodno bullish stavove zbog stagnacije indeksa doma (ivano). tržište ne ide nigdje, do daljnjeg ostaje u ovom širokom trading range-u između SPX 1000-1150 (+/- koji overshoot).
[/quote]
a zlato ???? poceli gurui analiticari prizivati velike cifre….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nema svrhe imenovati (o ovome se piše i na forumu) tekst:
(srijeda 22.09.2010.)
48 Hours Left:
Prechter’s new Theorist and 57% off EWI’s Financial Forecast Service
It is NOT the end of a bear market when:

1. Mutual fund cash holdings fall to just 3.4%, the lowest level in 60 years (previous extreme lows came in 2000 and 2007)
2. The Dow Industrials have a 2.7% annual dividend yield (a lower percentage than 1929)
3. A major sentiment indicator shows 24.3% bears (fewer than Oct. 2007)
4. TRIN readings since the May 6 flash crash register .25 or lower for 21 trading days (readings this low indicate "buying panics")
5. The market sees trading volume rise during declines but not during rallies (which was true during the summer months and into September)
….
bla….

Prva je točka tekst koji si neki dan napisao [smiley]

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.

p.s. poruka slična kao u škorinoj himni milo moje.
http://web.bobmarley.com/media/player/mp_tpl.jsp?w_id=71546&type=v_sub&_mp=1

Još jedna TA – IGH u prilogu dok slušate ;

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.

p.s. poruka slična kao u škorinoj himni milo moje.
http://web.bobmarley.com/media/player/mp_tpl.jsp?w_id=71546&type=v_sub&_mp=1

a sto je onda?

padajuci trokut u padajucem klinu?
meni se target od 1400 cini izvjestan…

dji index – ako ništa drugo onda H&S neckline, kao što to biva sa indexom sp 500 još nije probijen + negativna divergencija na MACD.

Sljedi korekcija u ponedeljak. [bye]

.. da, mogao bi biti probijeni simetričan trokut, s retestom na 1680. Uglavnom, većina dionica na zse su formirale simetričan trokut (belje,korf, knzm nejasan ili zastavica ili s. trokut,), a on se u većini slučaja probija u pravcu glavnog trenda.

bilo kako bilo korekcija bu u americi gotovo sigurno počela jer kad Jaca pozvoni za rundu u NY nema da omane … bu i ameri upoznali njezin midin tač

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


1. Mutual fund cash holdings fall to just 3.4%, the lowest level in 60 years
(previous extreme lows came in 2000 and 2007)

Prva je točka tekst koji si neki dan napisao [smiley]


je, al to gledamo kao contrarian pokazatelj, sentiment je bullish, tržište raste.
nema nas baš puno bearish u ovom trenutku. tržište je u bočnom trendu i tako će ostat do kraja godine vjerujem, trenutno nema razlog za bilo kakav trend.

SPX :
– TJEDNI : uspješno testiranje razine 50% ukupnog pada (1121), ponovni prelazak linije vrata inv.H&S (1131) te zatvaranje iznad 38.2% pada 26.04-01.07 (1139) daje za pravo pretpostaviti prvi target rasta u zoni 1169 (23.6% pada 26.06-01.07)
– u prilog tome govori presjecanje silazne linije trenda MACD385 na satnom grafu kao i prelazak MACD-a NA TJEDNOM GRAFU IZNAD NULE
– plan B (20%): nedostatak snage trenda za zatvaranje iznad 1150 dovodi do stvaranja dvostrukog vrha, a presjecanje linije vrata na 1122 vodi do testiranja tjednog SMA20 (1092)

Krepat ma ne molat



..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.

a sto je onda?

padajuci trokut u padajucem klinu?
meni se target od 1400 cini izvjestan…
[/quote]

padajući trokut nije, iako je cijena tijekom dana padala ispod 1600, zaključne su bile najmanje na crti. simetrični trokut je, i volumeni se slažu a visina baze je oko 250 bodova, što za cilj daje cijenu od 1.410 kn



..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.

p.s. poruka slična kao u škorinoj himni milo moje.
http://web.bobmarley.com/media/player/mp_tpl.jsp?w_id=71546&type=v_sub&_mp=1

Još jedna TA – IGH u prilogu dok slušate ;

[/quote]
što si to nacrtao? može neko objašnjenje?…




..igh, naizgled padajući trokut koji to nije.


a nije ni trokut…
a sto je onda?

padajuci trokut u padajucem klinu?
meni se target od 1400 cini izvjestan…
[/quote]

padajući trokut nije, iako je cijena tijekom dana padala ispod 1600, zaključne su bile najmanje na crti. simetrični trokut je, i volumeni se slažu a visina baze je oko 250 bodova, što za cilj daje cijenu od 1.410 kn
[/quote]

da čujem dežurne tehničare

http://seebiz.eu/hr/analize/tehnicka-analiza-prijede-li-s_p-500-1.130-bodova%2c-rast-ce-i-crobex,93123.html

New Report

Close