Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da sljedeći tjedan bit će većeg iskrcavanja iz dionica građevinara ,Tehnike, Ingre, Dalekovoda, Viadukta, Industrogradnje itd.

Ajde nas prosvijetli malo, nismo svi tako pametni.

neke neko nabaci koji graf o ptkm!

Hvala


mislim da bu već u ponedeljak u 18h bilo puno toga jasnije (možda i prije jer oko Obame sigurno ima insajdera koji znaju o čem bu pričao)

Zašto se meni čini isto kao vama kolega? [lol]

tjedni pogled na spix… inv. head & shoulders… nisam pratio zadnjih tjedan dana, mozda je vec netko primijetio isto pa postao…

Scio me nihil scire


tjedni pogled na spix… inv. head & shoulders… nisam pratio zadnjih tjedan dana, mozda je vec netko primijetio isto pa postao…


Kasno Marko stiže na Kosovo [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


tjedni pogled na spix… inv. head & shoulders… nisam pratio zadnjih tjedan dana, mozda je vec netko primijetio isto pa postao…


Dobro, a što vam znači ovaj graf? Molim pojašnjenje! Hvala!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Zašto pojašnjenje – sve je nacrtao. Pojašnjenje bi važilo za onih 90%, koji nisu čitali barem Murphy-a. Neka uče. [lol]

http://seebiz.eu/hr/analize/crobex-1.930-bodova-ipak-previsoka-letvica,92367.html


INGR-R-A

Povratak otpisanog?
Proboj na RSI-u.. Mogući H&S bottom.. Vidjet ćemo..


ovo je napisano 13.9… prilažem i graf..

Evo i update..
Po meni potvrdili H&S bottom.. Target 24kn..
Uz to smo i probili liniju otpora na log. skali..

Vidjet ćemo..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ovdje upišite svoj komentar…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ne znam futuresi za index sp 500 danas se vrte oko 1125.

Znači korekcija. Kako bi dobro bilo, kad bi poriješio i index bi danas u toku trgovanja prešao 1131. [pray]

Deca bok. Dolar index. CIjena se nalazi na potpori označeno crvenom linijom.Dugoročna potpora je na oko 76-77 a psihološka na 80. Možete primjetiti i da se radi o nastajanju velikog rastućeg trokuta.
Ovdje će se lomiti koplja u vezi sa svime i svačime kak se meni čini. AKo dolar probije ove potpore, onda nam slijedi rast dionica,zlata i ostalog nakita, a ako ovdje uslijedi jaki odbijanac onda nam slijedi potop svih komoditisa i dionica, a moram priznati da se i nafta sumnjivo ponaša a čini mi se da ona kreće prije tržišta dionica zato treba biti na oprezu. Budemo vidjeli.Pozdrav

CROBEX

testing, testing..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

izvolite dva zanimljiva grafa.

prvi je analiza Crobexa u nadolazecim danima.

drugi je portfelj Brutalnog Kapitala.

smjeskate li se?
[smiley]

SPX na 1130 bodova – bitna resistance razina koja je bila vrh u 6 i 8 mjesecu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close