Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imamo i trokut i hedenšolders i puknuce kanala…
Ako bude dobar volumen, SVE, ALI SVE ĆE IZGORIT

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Imamo i trokut i hedenšolders i puknuce kanala…
Ako bude dobar volumen, SVE, ALI SVE ĆE IZGORIT

ja ulazim u FAZ prema gornjoj analizi.

ovo tvoje ima dosta smisla jer je probijen kanal.
ali cesto se dogodi retrace do linije kanala kako bi se testirala.
to bi trebalo biti retrace do 1100.

N A Z O V I M E !!!


Imamo i trokut i hedenšolders i puknuce kanala…
Ako bude dobar volumen, SVE, ALI SVE ĆE IZGORIT

Ja već odavno kupio azbestno odijelo. [lol]


Imamo i trokut i hedenšolders i puknuce kanala…
Ako bude dobar volumen, SVE, ALI SVE ĆE IZGORIT

Deca, ako niste bili sigurni kakve su nam prognoze onda sad možete bit sigurni da je pad neminovan.
Zadnji put prije dva tjedna kad je gospon Delux dao prognozu za SPX na 950 i da će sve padati, to je bilo kak vele Lokalno dno i počeo je bull, a sad kad veli da SPX ide na milijon, možete se kladiti da smo na vrhu i da slijedi pad. Čovek nemre fulat, bik mamicu


Brankice ti jedina prava ženska!!! [kiss]

molim graf za ovu tvrdnju



@delux

evo analiza.
ja sam napravio prema analizi.

Crobex
u rastucem smo kanalu i minimalni target je cca 1950.


dobro si to nacrtao..
samo po meni faz će prvo testirati ovu liniju kroz koju je propao pa tek onda ići prema 12$..
sada je idealno za ući na dan dva max..
plus spy i sp500 su u prekupljenom području i malo se moraju ohladiti a onda dalje prema 1200..
lp
p.s. samo moje mišljenje…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ADRS-P-A pun GAPOVA

Jučer sam stajao na kupnji FAZ-a na 12,61…Procijenio sam da će rast SPX-a na razinu od 1130 spustiti FAZ na tu cijenu.
Zašto očekujem pad ?
Gledajući dnevni graf kratkoročno na cca tim razinama se završava 5-a od rasta koji je počeo 25.08 (sa 1040)…Fibo omjeri se strašno slažu. 1-a iznosi oko 38% 3-e, a 5-a bi tada iznosila cca 62% 3-e…
Ili 1-a + 5 = 3-a…
Gledajući čisto tehnički. 1130 je jak otpor gdje smo već dva puta padali…Nadalje tu se i nalazi fibo otpor kada se povuče mreža od 1040 do 1220…
Sve ovo upućuje na nadolazeći pad…
Naravno da proboj ove razine stvara H&S kakav je Delux nacrtao i sugerira na rast…
Vagnuvši sve 90:10 za ne prelazak razine od 1130…

flyer – u postu prije dva dana stavio sam tačnu prognozu rasta sp 500 indexa na 1124 (što se jučer i ostvarilo). Moguc je rast danas još do 1129 (ali malo vjerovatno). Sljedećih par dana može se očekivati pad na najmanje cca. 1090 – ali što je najbitnije….nakon toga opet rast daleko preko 1130 [cool]


ADRS-P-A pun GAPOVA

to je nevazno.

Ovdje upišite svoj komentar…

flyer -vjerovatno misliš na ovo. Svi gledaju proboj indexa sp 500 a zaboravilo se na jedan od najvažnijih indexa- DJI – koji je jučer taknuo gornju liniju trenda.

I……? [rolleyes] Danas je skoro sigurno neće probiti.


flyer -vjerovatno misliš na ovo. Svi gledaju proboj indexa sp 500 a zaboravilo se na jedan od najvažnijih indexa- DJI – koji je jučer taknuo gornju liniju trenda.

I……? [rolleyes] Danas je skoro sigurno neće probiti.

Nisam gledo DJI…Šteta, ak sam jučer fulo kupnju, a danas već odleti dole….No, što je tu je..probat ću još danas uletit..Fala Knecht…

Lijepo sam Vam svima rekao da SP500 ide na 1300 i DJI preko 11k.

26.11.2010 - Dan D



ADRS-P-A pun GAPOVA

to je nevazno.
[/quote]
A zašto je nevažno?

New Report

Close