Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATGR je čisti primjer fondovskog napucavanja cijene bez razloga. Svi indikatori padaju a cijena raste i to kaj je najbolje raste tri dana na crvenim svijećama.Smiješno deca.

Konzum . Kanal. Pozdrav.

Deca,

kak vi mislite da ce crobex dionice rasti ak predvidjamo pad na svjetskim burzama?
ha?

Pa jel crobex padao zadnja 3-4 mjeseca ?
Je

Jel Kras narastao sa 320 na 420 zadnja 3-4 mjeseca
je

jednostavno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

kaj nisi tigrus reko da svjetske burze idu gore, da se ne kupuju bear etf-ovi u petak?

sve je moguće osim drvene peći

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Pa jel crobex padao zadnja 3-4 mjeseca ?
Je

Jel Kras narastao sa 320 na 420 zadnja 3-4 mjeseca
je

jednostavno

pa znas sto, ja ti cestitam na ovom pronalasku.

izvolite analizu ATGRa.
1. proboj trokuta na povecanom volumenu
2. ADX daje potporu da predstooji pojacani rast.

Svaka cast Delux!
[thumbsup]


kaj nisi tigrus reko da svjetske burze idu gore, da se ne kupuju bear etf-ovi u petak?

James, ja sam rekao da odbijanac nije zavrsio.

rekao sam da se priceka s ulazom u Bear ETFove dok ne dobijemo cisti signal da se nastavlja dole.


pa znas sto, ja ti cestitam na ovom pronalasku.

izvolite analizu ATGRa.
1. proboj trokuta na povecanom volumenu
2. ADX daje potporu da predstooji pojacani rast.

Svaka cast Delux!
[thumbsup]


Kao što rekoh, ništa značajno se ovdje nije dogodilo..
Skucali se u gornju stranicu trokuta na tjednom..
Graf imate na prošloj stranici..

ps. povećani volumen je bio kod rasprodaje udarom u gornju liniju tigrusovog trokuta..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Gospon Deluks, nemojte se ljutiti ali otkad ste vi postali stručnjak za tehničku analizu ovi iz Sfere Station su odlučili prestati sa radom.Koincidencija? Nemam pojma.
Kaj se tiče ATGR fundamentalno, po mom mišljenju to je jedna od najprecijenjenijih dionica na našoj burzi. Na više od 3 BV i P/E 20 to mogu kupovati samo najveći optimisti.Kod nas ima puno boljih prilika a na recimo američkoj burzi ATGR ne bi vrijedila 400 kuna .I na 400 bi bila preskupa, odite si malo pogledajte po koliko se trže slične kompanije u Americi.



pa znas sto, ja ti cestitam na ovom pronalasku.

izvolite analizu ATGRa.
1. proboj trokuta na povecanom volumenu
2. ADX daje potporu da predstooji pojacani rast.

Svaka cast Delux!
[thumbsup]


Kao što rekoh, ništa značajno se ovdje nije dogodilo..
Skucali se u gornju stranicu trokuta na tjednom..
Graf imate na prošloj stranici..

ps. povećani volumen je bio kod rasprodaje udarom u gornju liniju tigrusovog trokuta..
[/quote]

ne znam bas kolega…

pogledajte proboj RSI linije ukoliko stavimo da je trokut povucen kad ste vi predlozili…

Kolegice brankice

Ovo cemu vi pišete su multiplikatoru i ispada da se trzi na 3,11 booka, jer droga nije uknjižena pod book atgr…

Uostalom Roe je 15 …

Al pustimo to…
Ovdje je tema tehnička analiza, a ne uspoređivanje multiplikatora …tako da držite se teme..
i nemojte se nervirat, nije vlad jedini fulao, on je samo najekstremnije fulavao
A ako vi tako stara baba vjerujete u fondovsku manipulaciju, pazite da ne povjerujete i u price o vilenjacima, pa putem izgubite gebis..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

atgr
prelaskom 720 ja ulazim kao slon unutra
imam nekakvih 100 kom još 400 kn, odregistrirao sam ih

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

VIX :
– "prodajni" signal….

Krepat ma ne molat


atgr
prelaskom 720 ja ulazim kao slon unutra
imam nekakvih 100 kom još 400 kn, odregistrirao sam ih

neki baja je stavio 2000 komada na prodaju bas na 720kn.
bas zanimljivo…
ali proboj dugorocno padajuce RSI linije daje nadu za proboj na cijeni,
a uz to je prisutan i dnevni ADX u punom zamahu gdje probija 25 poena…

mozda bi trebalo pozvati Geronima u pomoc da prestrasi baju od 2000kom !?
[proud]


atgr
prelaskom 720 ja ulazim kao slon unutra
imam nekakvih 100 kom još 400 kn, odregistrirao sam ih

A da udjes vec sad kao slon i maknes ovog na 720, pa budes aktivni kreator novog trenda umjesto da cekas potvrdu

Nije bolest sve što boli

New Report

Close