Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo se zove naslov.[thumbsup]

Pad bez presedana

Tehnička analiza predviđa propast: Slijedi najveći pad u 300 godina

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Tehnicka-analiza-predvida-propast-Slijedi-najveci-pad-u-300-godina
[/quote

ako se desi to šta predviđa ovaj gospodin onda je gotovo sigurno da dolazi do trećeg svijetskoga rata
tako da svima ovima koji vjeruju ovom gospodinu presele u države kao što su paraggvaj urugvaj novi zeland papua i takve marginalne zemlje gdje če se moć pristojno živjeti bez stresa

kada bi taj gospodin bio tako dobar kako se priča u analizama ,onda bi bio bogatiji od bill gatesa abramovića i buffeta zajedno a od onng meksikanca u telefoniji da ne pričam , ovom prečeru je krenulo kada su talibani srušili blizance 2002 ili 2001pa je onda on izbacio teoriju o kataklizmi na burzama

ali ja sam ipak slušala savijete jedne naše poznate analitičarke i debelo zaradila un ovome rastu satom lovom kupila sam si ranč i vizu za paragvaj za svaku sigurnost , poa ako želi rasti ili padati neka pada

uglavnom ako probije 940 ide na 870 kaže moja analitičarka

Vidim da se neki kolege zale kako su mi grafovi bez oznaka!
Na ovoj temi 40% postova se odnosi na "zasto je TA najvece zlo ovog svijeta", 50% je gibberish, a
10% se odnosi na temu!
Hrvatski investitor je osjetljiva biljka i ja samo mislim na njegovo zdravlje, jer on najvise voli igru
samozavaravanja. Ne voli cuti istinu ako mu ne ide u prilog, vise voli sarenu lazu!
Zato ja u principu ne volim komentirati nasu burzu, ali evo omaklo mi se par glupih slikica.
Ma, tih mojih par slikica ionako nema smisla to su neke moje usputne pizdarije!
Bude to sve super zavrsilo, evo imam i graf(ovaj put sa oznakama i ilustracijama) koji jasno pokazuje da je norma prebacena i vise od planiranog.
Naprijed u svijetlu buducnost!!! Opustimo se!!!
Vaš link

Zašto su bez oznaka?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Zašto su bez oznaka?

NApisao sam kolega post iznad! Ne budem vise o nasoj burzici!

Nego, nitko nije dugo spomenuo susjede, jel njih netko okupirao ili sta…
Tehnicki jako uredan graf, sve po PS-u. Mogo bi posluzit kao neki skolski primjer za dosta toga!!!


Pa Gannu dno ove korekcije bi moglo biti 10.7. Dakle tražito obrat oko tog datuma, u petak ili ponedjeljak.

Taman kad im počnu pristizati izvješća.

who dares, wins

Ja čak vjerujem ovom "prčeru", glasnogovorniku masonerije, za najave kataklizmičkog pada. Jedino je još to preostalo masoneriji kao učinkovito oružje za zaustavljanje razvoja novonastalih ekonomskih sila (BRIC) što će svakako rezultirati neviđenim sr…u pojedinim dijelovima svijeta. Očigledno svjetska financijska kriza, izmišljanje raznim pandemija, trovanje naftom i ostalo nije baš imalo nekog većeg učinka. [bye]

CROBEX

Na 15-min. i satnom grafu pozitivne divergencije na svim oscilatorima..
15-min SlowStoch pregrijan, ali tomu ne dajem pretjeran značaj (možda kratkoročna konsolidacija)..
Na dnevnom grafu pozitivne divergencije na momentumu..
Potpora drži, očekujem odbijanac..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

evo jedna moja analiza za atpl,moguce da se formira flat 4 i onda dole do razine 700-730

http://aqua-art.org/news.php

ili ovako

http://aqua-art.org/news.php

Updejt za projekciju danu 1.7.2010.

Malo je neobično da nemamo nikakav entuzijazam (još), iako je definitivno
cijena u unaprijed projiciranoj zoni definitivno našla potporu i zaustavila pad.

Rast je sa ovih razina izgledan, iako ponavljam treba biti oprezan i ne zaletavat se.

Sretno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Vani se odbijaju i to izgleda jaki odbijanac….možda se vani vratimo do preko vrha!

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Tko zna možda ćemo imati uzbudljivo poszitivno ljeto i kod nas?!

Prodajem jeftino, kupujem skupo.



Zašto su bez oznaka?

NApisao sam kolega post iznad! Ne budem vise o nasoj burzici!
Nego, nitko nije dugo spomenuo susjede, jel njih netko okupirao ili sta…
Tehnicki jako uredan graf, sve po PS-u. Mogo bi posluzit kao neki skolski primjer za dosta toga!!!
[/quote]
[wink]




Zašto su bez oznaka?

NApisao sam kolega post iznad! Ne budem vise o nasoj burzici!
Nego, nitko nije dugo spomenuo susjede, jel njih netko okupirao ili sta…
Tehnicki jako uredan graf, sve po PS-u. Mogo bi posluzit kao neki skolski primjer za dosta toga!!!
[/quote]
[wink]
[/quote]

James, znam da više voliš stare….. [rolleyes]
Promijenili su oznaku

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close