Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidim da kolege često navode taj nivo,pa se pitam zašto.
i prije par dana su ga spominjali na crobexu.
druk ili…?

Frankly my dear, I don't give a damn!



Današnji intraday low Crobexa na 1964 je točno Fibonacci 61,8% retracement zadnjeg vala od 1932 (intraday low na 25.svibanj) do 2103 bodova (intraday high na 28. svibanj)

Točno.. [thumbsup]

Baš razmišljam da li da postam graf il ne, pa evo ga..
Možda je ovo potvrda obrata trenda..

Sretno!
[/quote]
…..nažalost, rano je još za preokret….. [cry]

Krepat ma ne molat

Tako je – rano je još za preokret. Kada svi to najviše očekuju – krene se obično drugim smjerom.

Gledajući kroz DAX – on ima danas, nakon početne korekcije – tendenciju rasta prema 6000 (vjerovatno i ameri poslije podne).

Pozdrav ljudi…tek sam od nedavno ovde pa bih molio ako imate kakav prijedlog gdje mogu skinuti dobar besplatan program za tehničku analizu a da uključuje i dionice sa hrvatskog tržišta. Prije sam koristio teletrader ali više ne od kada se plaća :DD….hvala


Pozdrav ljudi…tek sam od nedavno ovde pa bih molio ako imate kakav prijedlog gdje mogu skinuti dobar besplatan program za tehničku analizu a da uključuje i dionice sa hrvatskog tržišta. Prije sam koristio teletrader ali više ne od kada se plaća :DD….hvala

Vaš link
Odskrolaš do istočne europe, do ZSE Equity Index i klikneš na ikonicu jT (moraš imati instaliranu javu). Kasnije samo ukucaš ime dionice koja te zanima umjesto Crobex-a i podijeliš s nama svoju analizu..

ili

Vaš link
Klikneš na ikonicu s brojem 2 pored dionice koja te zanima..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

U slavoniji sve pliva platit će Croatia osiguranje…….baš me zanima šta ćemo imat u ljeto….. [bye] [bye] [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


U slavoniji sve pliva platit će Croatia osiguranje…….baš me zanima šta ćemo imat u ljeto….. [bye] [bye] [bye]

Kolega, ja se slažem s vašom analizom.. Što misle moderatori?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Pogledao sam ovo putem teletradera i sve u svemu nije loše Khmm, ali ja sam mislio na malo kompliciraniji pristup npr. mogučnost analize 3-4 dionice u jednom trenutku ili sl., a mislim da je to vjerojatno izvedivo samo putem nekakve instalacije programa na komp..i btw zahvaljujem na savjetu..poz.


Pogledao sam ovo putem teletradera i sve u svemu nije loše Khmm, ali ja sam mislio na malo kompliciraniji pristup npr. mogučnost analize 3-4 dionice u jednom trenutku ili sl., a mislim da je to vjerojatno izvedivo samo putem nekakve instalacije programa na komp..i btw zahvaljujem na savjetu..poz.

Nije nesto, ali je djabe
Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Hm, Ameri se odbili, +2%. Ah, valjda su pametni kupovali jučer i danas.

26.11.2010 - Dan D

Hm, e bome ovo je baš fino za vidjeti; +2,6%…
Valjda ste kupovali danas.

26.11.2010 - Dan D

SPX :
– dnevni graf : bikovske divergencije MACD 385, Williamsa, momentuma, RSI-a
– UP linija trenda = 1080
– 1h : moguće formiranje obrnutog H & S – aktiviranje prelaskom razine cca 1115, bikovska divergencija MACD
– silazna linija trenda = 1115, dnevni SMA20 = 1114, 38.2% ukupnog pada = 1112, SAR = 1105
ZAKLJUČAK : pozitivan nagib linije vrata na mogućem obrnutom H&S-u (označava snažan potencijal tržišta) kombiniran sa navedenim divergencijama sugerira da bi se prelaskom i zatvaranjem iznad razine 1115 oko koje imamo niz značajnih otpora i silaznu liniju trenda generirao jak kupovni signal sa targetom cca 1175
– otpor : 1130-tjedni SMA20
– realizacijom navedenog targeta formiralo bi se desno rame H&S na tjednom grafu

Krepat ma ne molat

Prelaskom zelenih crta, nastao bi buy signal. Kao u reklami, think clever.

Treba pripaziti samo još na SMA(200)…


Prelaskom zelenih crta, nastao bi buy signal. Kao u reklami, think clever.

CROBEX :
– prema križić-kružić grafikonu prelaskom i zatvaranjem iznad razine 2020 završetak silaznog trenda => kupovni signal

Krepat ma ne molat

New Report

Close