Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda se bliži vrijeme za kupnju eura, velim možda.


Možda se bliži vrijeme za kupnju eura, velim možda.

brojiš td?
I meni se čini zanimljiv, ali me malo strah trgovati na puno novih vijesti: svako malo osciliraju te fundamentalne priče oko EU, pa još promatram.
Inače, zar trguješ na tjednoj bazi ili ti je to samo za orijentaciju?

hvala, Allene [thumbsup]

Trgujem na bazi take money n run, znači 5min.Veći tf orijentacija.

kako da stavim graf sa sfere u privitak? otvori mi se tamo kao upload, ja dodem do slike, stavim i opet mi nista nema…moze pomoc
hvala


kako da stavim graf sa sfere u privitak? otvori mi se tamo kao upload, ja dodem do slike, stavim i opet mi nista nema…moze pomoc
hvala

Morate sejvati sliku kao PNG u Sferi jer forum ne podržava njihovu verziju JPG

Jel može netko nabaciti graf za naftu. [bye]

ok. hvala brankice!


Jel može netko nabaciti graf za naftu. [bye]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ako je ovo nekakav klin ili zastava, onda bi trebalo doći do odskoka na 1145.

Wall Street je opet zaronio debelo u vrveno a to znači samo jedno pad europskih i naše burze. Iskrcavanje iz dionica građevinara Leda, Belišća, Belja, Transadrie itd. Uglavnom nova rasprodaja i novo dno.

SMA 13 prešao je ispod SMA 34 na dnevnom grafu sp 500. Posljedni puta bilo je to 22.01.2010. Što se tada desilo vidi se iz grafa.

Inače mislim, da je za bikove važana potpora na 1147. Treba imati u obziru i sastanak OPEX sljedeći tjedan. Kada se političari sastaju moguća su i "napuhavanja". [wink]


Wall Street je opet zaronio debelo u vrveno a to znači samo jedno pad europskih i naše burze. Iskrcavanje iz dionica građevinara Leda, Belišća, Belja, Transadrie itd. Uglavnom nova rasprodaja i novo dno.

Izgleda da ti nije uspjelo drukanje prema dnu! Ne vidim za sada neku rasprodaju a ni tvoju jeftinu kupnju! [lol]

[color=blue][/color]vizionar

Jedan od nekoliko razloga zasto na naftu otpada preko 60% moje trgovine!
Dodao sam i sliku sto sam poslao prijatelju prije 10-tak dana!
Jednostavnost osnovne tehnicke na djelu!!!!!


Jedan od nekoliko razloga zasto na naftu otpada preko 60% moje trgovine!
Dodao sam i sliku sto sam poslao prijatelju prije 10-tak dana!
Jednostavnost osnovne tehnicke na djelu!!!!!

na zlatu također, commodity općenito puno bolje kroz TA.

LKRI-R-A

Evo vam jedan razigrani penantić..
Trgovanje za danas 198-205kn, bid i ask su se fino rasporedili..
Uglavnom, ako se netko sjeti i počisti vam ask do jedno 210, nebo je granica (u ovom slučaju negdje oko 240kn)..
ps. čisto onako, da ne budem kriv poslije. budite oprezni..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close