Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma to si pofuk dijete cvijeća
to se vidi
a znamo da su to najbolja djeca
zato i vama ugodan dan, a još bolji dan muzeja [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

neka me netko ispravi no mislim da je ipak noc muzeja u pitanju no svejedno se kuzimo i hvala na dobrim zeljama! [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


Ne znam jel na ovom topicu ili na nekom drugom, no svejedno jučer čitam kako je sve idealno, Crobi je probio 2.220 idemo na 2.250, vjerojatno onda i dalje….
Iako se inače ne obazirem na takve postove, ja rasprodo skoro cijeli portfelj (jedino pojačo Janaf i to odma na početku)….I to sve do 12 h….
Zašto rasprodo ???
Ameri opet loši, a naši ne mogu, a da ih ne krenu slijediti…Inače ovaj pattern koji se jučer desio se naziva Shooting star (http://www.investopedia.com/terms/s/shootingstar.asp)…i označava preokret …
Zato pamet u glavu i ne vjerujte svemu što se ovdje piše….

rasprodo si jer je očito da ti baš ne leži engleski… pročitaj još jednom pa se malo zapitaj kaj u objašnjenju ne valja [kiss]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Evo i malo tehničke analize..

INA-R-A

Tu vam se jučer dogodio proboj višemjesečnog otpora [cool]
Nitko ne komentira, pa evo..

Sretno svima!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Moze li netko objasniti kako raditi TA na HT-u. Likvidnost je tu, ali ono, dnevni graf pun stepenica. Nigdje vrha ili rupe. Jel’ se rub stepenice uzima kao vrh?
Sta se radi s rupama koje padaju na isplate dividende kod tjednog grafa npr.



Ne znam jel na ovom topicu ili na nekom drugom, no svejedno jučer čitam kako je sve idealno, Crobi je probio 2.220 idemo na 2.250, vjerojatno onda i dalje….
Iako se inače ne obazirem na takve postove, ja rasprodo skoro cijeli portfelj (jedino pojačo Janaf i to odma na početku)….I to sve do 12 h….
Zašto rasprodo ???
Ameri opet loši, a naši ne mogu, a da ih ne krenu slijediti…Inače ovaj pattern koji se jučer desio se naziva Shooting star (http://www.investopedia.com/terms/s/shootingstar.asp)…i označava preokret …
Zato pamet u glavu i ne vjerujte svemu što se ovdje piše….

rasprodo si jer je očito da ti baš ne leži engleski… pročitaj još jednom pa se malo zapitaj kaj u objašnjenju ne valja [kiss]
[/quote]

Evo objašnjenja:
In order for a candlestick to be considered a shooting star, the formation must be on an upward or bullish trend. ….bilo je
Furthermore, the distance between the highest price for the day and the opening price must be more than twice as large as the shooting star’s body. ….ovo također
Finally, the distance between the lowest price for the day and the closing price must be very small or nonexistent….i ovo

Kaže se prvo razmisli pa reci…

isto tako za shooting star pattern kaže da mu je pouzdanost mala ili osrednja te treba potvrdu u slabom idućem danu




Ne znam jel na ovom topicu ili na nekom drugom, no svejedno jučer čitam kako je sve idealno, Crobi je probio 2.220 idemo na 2.250, vjerojatno onda i dalje….
Iako se inače ne obazirem na takve postove, ja rasprodo skoro cijeli portfelj (jedino pojačo Janaf i to odma na početku)….I to sve do 12 h….
Zašto rasprodo ???
Ameri opet loši, a naši ne mogu, a da ih ne krenu slijediti…Inače ovaj pattern koji se jučer desio se naziva Shooting star (http://www.investopedia.com/terms/s/shootingstar.asp)…i označava preokret …
Zato pamet u glavu i ne vjerujte svemu što se ovdje piše….

rasprodo si jer je očito da ti baš ne leži engleski… pročitaj još jednom pa se malo zapitaj kaj u objašnjenju ne valja [kiss]
[/quote]

Evo objašnjenja:
In order for a candlestick to be considered a shooting star, the formation must be on an upward or bullish trend. ….bilo je
Furthermore, the distance between the highest price for the day and the opening price must be more than twice as large as the shooting star’s body. ….ovo također
Finally, the distance between the lowest price for the day and the closing price must be very small or nonexistent….i ovo

Kaže se prvo razmisli pa reci…

[/quote]

dajte Vas dvojica vise….

imali smo mini divergeniciju na SLowStoch na dnevnom grafu koja je rezultirala padom do EMA20 na satnom grafu.

odlucio sam da smo dosta padali.

idemo gore.

tigrus je govorio.
[cool]

Podsjetite me ono na osnove, zaboravih. Što se kaže za tržište kad je mali pad uz mizeran promet?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Mala korekcija


Evo i malo tehničke analize..

INA-R-A

Tu vam se jučer dogodio proboj višemjesečnog otpora [cool]
Nitko ne komentira, pa evo..

Sretno svima!

Ja sam vam rekao sto je izanalizirao moj brat Branimir i gdje je vrh Ine, ljestvica dignuta na 2878.

DUSKO_LOKIN /brat od Branimira cuvenog ekonomiste i tehnicara

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!


Podsjetite me ono na osnove, zaboravih. Što se kaže za tržište kad je mali pad uz mizeran promet?

to nista ne znaci…

u literaturi se to ponekad naziva "prdac pad".

[cool]

http://img713.imageshack.us/img713/2142/201001282139.png




odlucio sam da smo dosta padali.

idemo gore.

tigrus je govorio.
[cool]

Kolega…
Oholost je stanje duha, ok, ali to što ste počeli pisati u 3. licu je zabrinjavajuće.
Ozbiljna stvar koju bi Lulu mogla točnije objasniti.

Da nećete i vi otvoriti blog?

Remi Gaillard





Ne znam jel na ovom topicu ili na nekom drugom, no svejedno jučer čitam kako je sve idealno, Crobi je probio 2.220 idemo na 2.250, vjerojatno onda i dalje….
Iako se inače ne obazirem na takve postove, ja rasprodo skoro cijeli portfelj (jedino pojačo Janaf i to odma na početku)….I to sve do 12 h….
Zašto rasprodo ???
Ameri opet loši, a naši ne mogu, a da ih ne krenu slijediti…Inače ovaj pattern koji se jučer desio se naziva Shooting star (http://www.investopedia.com/terms/s/shootingstar.asp)…i označava preokret …
Zato pamet u glavu i ne vjerujte svemu što se ovdje piše….

rasprodo si jer je očito da ti baš ne leži engleski… pročitaj još jednom pa se malo zapitaj kaj u objašnjenju ne valja [kiss]
[/quote]

Evo objašnjenja:
In order for a candlestick to be considered a shooting star, the formation must be on an upward or bullish trend. ….bilo je
Furthermore, the distance between the highest price for the day and the opening price must be more than twice as large as the shooting star’s body. ….ovo također
Finally, the distance between the lowest price for the day and the closing price must be very small or nonexistent….i ovo

Kaže se prvo razmisli pa reci…

[/quote]

dajte Vas dvojica vise….

imali smo mini divergeniciju na SLowStoch na dnevnom grafu koja je rezultirala padom do EMA20 na satnom grafu.

odlucio sam da smo dosta padali.

idemo gore.

tigrus je govorio.
[cool]
[/quote]

crobex je presao u plus +0,06%, kao sto je i predvidio brutalni kapital…

ima itko analizu za BDI?

New Report

Close