Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel’ to ovaj, general iz Gradjanskog rata?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Jel’ to ovaj, general iz Gradjanskog rata?

DA.
[lol]

Pessimism Is Your Friend

Ako padnemo ispod 1500 bodova ovaj krug, targeti prema gore su poništeni?
Jel tako Vlad?

ne

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Prva potpora. Analiza.

vidi se da ne znaš

povlačenjem krive crte dobiješ zapravo suprotni efekt koji nadalje implicira drugu razine i ima posebnu važnost

lijepo knjigu u ruke, manje javljanja na forumu

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[smiley]…vidim, uloge se zamijenile. Sada tehnicari podje… one koji "nemaju pojma o TA", s tom razlikom da su svi tehnicari fulali (ili zasutili) u zadnje vrijeme, dok je nevjeza ispravno predvidio smer trzista.

Zar to ne govori nesto? [lol]

NHF, Sretna Nova godina!

Moje pitanje nije bila zajebancija.
Inače, taj koji je sada napokon pogodio preokret (da li?), do prije dva-tri mjeseca nije znao da se dionica može kupiti i prodati isti dan. On ili onaj koji tada pisao taj nick…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Sretna Nova godina!

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Moje pitanje nije bila zajebancija.
Inače, taj koji je sada napokon pogodio preokret (da li?), do prije dva-tri mjeseca nije znao da se dionica može kupiti i prodati isti dan. On ili onaj koji tada pisao taj nick…

A cuj, covjek uci i napreduje – a to je za pohvalu. Koliko se da primjetiti, neki guru nazaduju
[smiley]

Ma samo nek je nama zdravlja u novoj!

servus.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


[ Puna kosa linija i isprekidana horizontalna koje si označio križaju se negdje sredinom ljeta 2010e.

Da, na to sam mislio ali sam krivo napisao. Hvala!

Osviježenje Crobexa, iliti update.

Evo prognoza ciklusa u biznisu do 2028.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close