Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGR doticanje gornjeg bolla i Williams.

Danir54
…kolega ,možete li nam napisati koje ste ime imali prije…da se krivo ne shvati…mislim da vaša analiza ima dobre podloge…ima tu nešto…neda mi se crtati grafove, ali realne znam pročitati…Hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@Danir 54

Da, mene također vrlo intrigiraju vaši grafovi. Vidim da ste popularni (po ocjenama), što znači da ste očito ´vrstan´ poznavatelj TA (ili vas takvog doživljavaju).

I pitanje. Ako je ono na vašoj slici (npr. KOEI) kanal trenda (a sumnjam da je) što je onda ovo? [huh]
Ili se po novom kanal trenda crta kao klin?

Ne, ne trebate odgovarati na ovo pitanje…to je samo moje bijedno zapažanje…

Mislim da su se naši tehničari tokom protekle godine dana naučili analizirati samo padajući trend i da se neće znati prešaltati na rastući trend kada uslijedi. Neznam kako bi oni analizirali ono što se je događalo u 2006. i prva polovica 2007. godini kada su tehnički pokazatelji cijelo vrijeme bili pregrijani i nikako da su se hladili. Recimo npr. RSI se kretao iznad 70 do 90 i nije se spuštao po tri i više mjeseci.

Može graf za brodare. Atpl,jdpl. Sljedeći tjedan.
Hvala.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ATPL iz druge perspektive. 60 min graf.

Može graf za lolu ribar i pounje.

Hvala!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Može graf za lolu ribar i pounje.

Hvala!


ja bih graf za radu končara i varteks, ako može.

"Mir s Vama"

Evo moj optimist broj 1,ako ti išta može pomoći.

Evo i mojeg predviđanja jednog. Crobica odbijanac prema dolje, moguće prvo ljubljenje razina 1550, a onda down, u svakom slučaju vrijeme za rezanje long pozicija.

Ako nekim čudom crobeks probije SMA50, SMA100, i važeću trend liniju, te nadjača sve indikatore.. recimo nošen euforijom sa tržišta amerike i europe, onda se uvijek može uključit naknadno u tom slućaju malo dugotrajniji rally. Al s obzirom da ameri ne stoje baš krasno i vrlo je upitno šta će bit sa ovim rallyem sada, po meni je ovo sell prilika i play it safe opcija na prvom mjestu.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Ovdje upišite svoj komentar…




S&P 500 može povući max. 850 ali oscilatori su pregrijani – zato ….

Ti si tvrdio da su oscilatori pregrijani i kad je IGH bila na 1600… stoga
[/quote]


@Brankica
– u ponedeljak? – sigurni? Budite dobri pa stavite kopi pajst tog mog posta.
Inače DAX još uvijek ratuje sa klinom. Vidjet ćemo, da li će uspjeti proboj na dole. Pozdrav.

[/quote]

19.03.


Dax školski odrađuje klin – sad će toboganom zaroniti (target za par dana na 3620).

Ovo je bilo prije 11 dana kad ste vi prognozirali Dax na 3620 za par dana, gospon knecht.
Dobro nije bil ponedeljak kad ste to rekli, kaj je je


INGR doticanje gornjeg bolla i Williams.

Hvala kolega, zbog vas sam prodao u petak. Imate čevape [thumbsup]

@Brankica

Općenito, cijene bi trebale preikunti liniju trenda u smjeru predhodnog trenda negdje između dvije trećine i tri četvrtine horizontalne širine trokuta, klina, tj. udaljenosti od vertikalne baze na lijevoj strani do vrška desnoj strani. Proboj 2/3 do ¾ horizontalne širine klina ispada tolerancija par dana sa time, da je proboj sljedio prilično kasno.



INGR doticanje gornjeg bolla i Williams.

Hvala kolega, zbog vas sam prodao u petak. Imate čevape [thumbsup]
[/quote]

čuj ovo "Baronov monolog" hihihihi……samo barone po tebi stalno pada i kad ide gore
i obrnuto ….o.k. imaš 50% točnost nije ni to loše….

New Report

Close