Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Također kod IGH ista situacija, ali naravno nije isključena mogućnost da još neće rast.

A tek ovaj savjet,od sinoć!!!!!!! Bravo,BRAVO majstore!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

@mravak

Pa ja sam napisao da nije isključena mogućnost da neće još rast.



@tigrus
,
moraš odrediti vremenski horizont o kojem razmišljaš kad govoriš o trendu… Postoji prilično jasno pravilo koliko se točaka uzima za definiranje trenda…
Ako razmišljaš o takvom trendu, onda gledaj npr. tjedne grafove i tu traži potvrdu okretu trenda. Npr. na tjednom grafu crobexa imaš izvrsnu bikovsku divergenciju na RSI, pa pogledaj… To ne znači da ne možemo još padati, ali da smo svakako vrlo blizu dna…

p.s. pitaj ove koji mi odreda daju "1", možda oni bolje znaju. Ja ne bih više trošio vrijeme ovdje… [bye]

svi su nabrijani i bulje u usa…
hoce li SP preko 830?



@mravak

Pa ja sam napisao da nije isključena mogućnost da neće još rast.

Ma sve 5,,,,ali ne mislite li kolega da nekoga neiskusnijeg Vaše pisanje npr. "PRODAJ" tijera na panične reakcije,,,A neki koji su Vas poslušali i jutros u panici prodali DLKV i IGH sigurno se sad ne "čute" dobro….

Opssssss……Gotova blokada…nešto su brzo to obavili ???Da firma ne kupuje svoje papiriće??

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.




@mravak

Pa ja sam napisao da nije isključena mogućnost da neće još rast.

Ma sve 5,,,,ali ne mislite li kolega da nekoga neiskusnijeg Vaše pisanje npr. "PRODAJ" tijera na panične reakcije,,,A neki koji su Vas poslušali i jutros u panici prodali DLKV i IGH sigurno se sad ne "čute" dobro….

Opssssss……Gotova blokada…nešto su brzo to obavili ???Da firma ne kupuje svoje papiriće??

[/quote]

oscilatori su jako vruci, tak da je pitanje koliko ce jos ici ovo lupanje po asku…

Mravak

Gledaj prijatelju ja sam samo napisao ono šta piše u knjigama, a to je kad se pojavi skrivena medvjeđa divergencija investitor bi trebao prodati dionice. Ništa više.


Mravak

Gledaj prijatelju ja sam samo napisao ono šta piše u knjigama, a to je kad se pojavi skrivena medvjeđa divergencija investitor bi trebao prodati dionice. Ništa više.

pitanje je samo da li se već pojavila

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

S&P

srednjoročno još uvijek u bear-u! Dugoročni money flow indeks je prilično negativan. Što će reći, još uvijek dominiraju dugoročni prodavači nad kupcima. S obzirom na stanje ostalih oscilatora, nije vjerojatno da će u ovom prolazu indeks "zagaziti" u bull !!! Dakle prije bilo kakvog pokušaja bull run-a nužna je korekcija.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

mmm kako nafta,
imas tehnicku za nju?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


mmm kako nafta,
imas tehnicku za nju?

ništa posebno značajno se ne zbiva. Zadnji rast su prouzrokovali Ameri sa svojim "paketima". Kao posljedica prevelike količine dolara u opticaju (očekivano nakon poduzetih mjera) došlo je do pada cijene dolara i rasta cijene sirovina. Vjerojatno će Ameri nastojati zaustaviti taj proces, jer im opasno prijeti inflacija. Dakle, društveni procesi kao jači od tehničkih determinirali su zadnje promjene. Tehničk nema ništa značjno novoga.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

čudim se da nitko ovo ne stavlja

http://evilspeculator.com/wp-content/uploads/2009/03/2009-03-26_spx.png

DLKV

RSI preko 70. MFI debelo u plusu zbog velikog pritiska kupaca. Za valsnike dionica pametno je čekati da u povratku RSI ponovno probije 70 (prema dolje), pa prodati. Za vlasnike novca sad je svaki ulazak prerizičan. Određeni rast je moguć, ali je još izvjesniji pad.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

IGH

isto kao i DLKV, samo još izraženije, osobito na MFI.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ima li kakvih dimnih signala kolege tehničari…………….ali da su pouzdaniji od Vladekovih [huh]

Na DLKV formirano dvostruko dno (čak i volumeni odgovaraju, i današnji proboj), osobito se jasno vidi na tjednom logaritamskom grafu:

New Report

Close