Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moze li mi netko objasnit kako se koristi i sta pokazuje ADX,danas se pojavio na atpl

http://aqua-art.org/news.php


kolike su nam sanse da se i ovaj put odbijemo odonje linije kanala koju smo jutros dotaknuli sa 690kn.
moze li mi netko reci dali se tu radi o H&S

Tko će to znati ? Gledajući SS trebali bi okrenuti , RSI isto tako , ali …


ovi što danas kupuju već sutra će se lupati po glavi

I tako već puno puta.

http://moneycentral.msn.com/investor/charts/chartdl.aspx?D4=1&DD=1&D5=0&DCS=2&MA0=0&MA1=0&C5=3&C5D=1&C6=2004&C7=7&C7D=31&C8=2004&C9=0&CF=0&symbol=%24INX&nocookie=1&SZ=0&CP=0&PT=10

Imam fantomske dionice

Crobex danas mogućnosti.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Di je zapelo? Ajmo koja prognoza. Svi nestali,zbrajate gubitke ili dobitke kad vas nema.Crobex, dax? Ima tko kakvo vidjenje? Hvala

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

evo kolega, prilazem stari graf, od prije koji dan i danasnju situaciju.
nije bas bilo kako sam zamislio ali zasad jos nekako drzi vodu, sta ce biti dalje, ne znam [smiley]
prijasnja varijanta sa trokutom pomalo tone

ocekujem odbijanje, sutra-prekosutra do gornjeg ruba kanala, cca 1585.tamo je i fibbo 50%.
lako moguce je da se probije kanal i ode prema 1650pts, kako sam i prije ocekivao.to bi onda bila (2), ako ostane unutar kanala, moguce da (1) ipak nije gotova.
zasad se jos drzim toga, iako count nisam pretjerano siguran da bih nesto tvrdio, zato i upitnici na slici.

trenutno je to varijanta u koju polazem najvise nade.a nemam ni rezervnu (zasad) [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


evo kolega, prilazem stari graf, od prije koji dan i danasnju situaciju.
nije bas bilo kako sam zamislio ali zasad jos nekako drzi vodu, sta ce biti dalje, ne znam [smiley]
prijasnja varijanta sa trokutom pomalo tone

ocekujem odbijanje, sutra-prekosutra do gornjeg ruba kanala, cca 1585.tamo je i fibbo 50%.
lako moguce je da se probije kanal i ode prema 1650pts, kako sam i prije ocekivao.to bi onda bila (2), ako ostane unutar kanala, moguce da (1) ipak nije gotova.
zasad se jos drzim toga, iako count nisam pretjerano siguran da bih nesto tvrdio, zato i upitnici na slici.

trenutno je to varijanta u koju polazem najvise nade.a nemam ni rezervnu (zasad) [smiley]

Osjeti se kad si kupovao [thumbsup]

Danas si kupovao.

Možda se zezneš malo jer H&S nismo odradili do kraja tako da 1450 i nije baš neki odbijanac.

PLUS, tek padamo 2 dan, i oscilatori još nisu u SELL području.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


PLUS, tek padamo 2 dan, i oscilatori još nisu u SELL području.

misliš još nisu u buy području ? [shocked]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Di je zapelo? Ajmo koja prognoza. Svi nestali,zbrajate gubitke ili dobitke kad vas nema.Crobex, dax? Ima tko kakvo vidjenje? Hvala

Sutra u 11 sati ćemo čuti što će reći Rohatinski. To će biti važno. A reći će ono što nas i ide, ono što se očekuje da kaže premijer, ali on nema ni kompas ni muda.
Dakle, situacija je vrlo loša, po svim parametrima, okruženje također. Europa i Ameri tonu. Prema tome mislim da se nećemo zaustaviti na 1450, nego ćemo još dublje. Tmurni se oblaci navlače.
Tehničari (Vlad 1111) su imali pravo.



evo kolega, prilazem stari graf, od prije koji dan i danasnju situaciju.
nije bas bilo kako sam zamislio ali zasad jos nekako drzi vodu, sta ce biti dalje, ne znam [smiley]
prijasnja varijanta sa trokutom pomalo tone

ocekujem odbijanje, sutra-prekosutra do gornjeg ruba kanala, cca 1585.tamo je i fibbo 50%.
lako moguce je da se probije kanal i ode prema 1650pts, kako sam i prije ocekivao.to bi onda bila (2), ako ostane unutar kanala, moguce da (1) ipak nije gotova.
zasad se jos drzim toga, iako count nisam pretjerano siguran da bih nesto tvrdio, zato i upitnici na slici.

trenutno je to varijanta u koju polazem najvise nade.a nemam ni rezervnu (zasad) [smiley]

Osjeti se kad si kupovao [thumbsup]

Danas si kupovao.

Možda se zezneš malo jer H&S nismo odradili do kraja tako da 1450 i nije baš neki odbijanac.

PLUS, tek padamo 2 dan, i oscilatori još nisu u SELL području.
[/quote]

u krivu si Braune! [thumbsup]
nema se sta osjetiti, ja sam danas napisao da kupujem, PODR sam vec prodao, u Krasu sam ostao nasukan-30kom, a ostali bidovi (ATGR, IGH, DLKV, ATPL) mi nisu prosli.bio sam preskrt [tongue]

nadalje, ako pogledas grafove, ja jesam ocekivao 1450, donju liniju kanala,20.02. ali mi smo vec danas na njoj.ocekivao sam i odbijanac do cca 1600, od kojeg nije bilo nista.nesto se ipak malo mrdnulo gore, pa ljosnulo na crtu.
ta crta je za mene znacajna potpora, hoce li izdrzati ne znam.

oscilatori su vec poprilicni "zagrijani" ( u negativnom) , sto bi ti i jos neki rekli, pa je red i da se ispusu, dakle korekcija na gore.
ipak u pravu si, u ovoj fazi, mali pomak na oscilatorima znaci jak pad, da li ce onaj kanalčić sa countom izdrzati, ne znam.

a sto se mene i moje kupovine tice, strpljiv sam ja, ne moram odraditi svaki odbijanac, ali skoro svaki dan kupim i prodam nesto.pa makar,za burek, sto bi se reklo..treniram za USA.

ali malo cu jace kupit sutra, ako bude pada! [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


moze li mi netko objasnit kako se koristi i sta pokazuje ADX,danas se pojavio na atpl

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Di je zapelo? Ajmo koja prognoza. Svi nestali,zbrajate gubitke ili dobitke kad vas nema.Crobex, dax? Ima tko kakvo vidjenje? Hvala

Sutra u 11 sati ćemo čuti što će reći Rohatinski. To će biti važno. A reći će ono što nas i ide, ono što se očekuje da kaže premijer, ali on nema ni kompas ni muda.
Dakle, situacija je vrlo loša, po svim parametrima, okruženje također. Europa i Ameri tonu. Prema tome mislim da se nećemo zaustaviti na 1450, nego ćemo još dublje. Tmurni se oblaci navlače.
Tehničari (Vlad 1111) su imali pravo.
[/quote]

-gosp. Rohatinski dobro "zbori !!
-ne huli kolega novak" , netreba paniku izazivati, svi znaju u kakvoj je situaciji cijeli svijet , a i to da sve ima početak i kraj ;
-nisi spomenuo da će se Hanfa raspustiti , ako je točno što se šuška, ili će se neka imena promijeniti,to će premijer" reći !!

Moje viđenje razvoja događaja za sutra! Vjerujem da je već i danas bila isplativa kupnja, a sutra pogotovo! Odbijanac nije uslijedio danas, al sutra neće omanuti!
Evo prilog graf!

danas nije bio dan obrata.

no, obzirom da je:
1. odrađen je 8. dan TD combo;
2, postoji mala pozitivna divergencija macd histograma;
3. postoji pozitivna divergencija sl. stoch;
4. probijen je donji boll,

nije isključeno da sutra dođe do odbijanca.

prijašnji veliki pad (do 1430) imao je snažnu divergenciju macd histograma, sl. stoch i RSI, a završio je s 9. danom TD combo.

neke dionice imaju i više odrađenih TD combo dana (zaba 11, koei 10…)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close