Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel neko zna do kuda idemo, onako otprilike. Hočemo li na 1650 pa odbijanac ili prije, ili što ti ga ja znam. Vlad i Mig29, mogu li Vaša mišljenja ako Vam nije problem ? Nema mi Krikmana online, pa bih volio čuti i njega !!
Hvala unaprijed !!

I very much love INGRA !!

kakve su sanse da se crobex spusti jos jednom do 1500 i da formira duplo dno oko valentinova.

http://aqua-art.org/news.php

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.681,97 -1.03% 3.541.791,35 kn 3.541.791,35 kn 0,00 kn 0,00 kn

Tehničari, ima tko za analizu, obzirom da smo opet sigurno probili dno kakvog trokuta i sl.
(Sorry nisam tehničar, nego praktičar, ali vrlo rado pročitam pametne postove [proud])

evo islika zasto sam naveo valentinovo maloprije,izvukao sam okomite crte na grafu i dosao do razmaka od 51-55 dana izmedju crvenih crata.crte nisu vjerojatno najtocnije izvucene ali mislim da je to to.

http://aqua-art.org/news.php

@mrgud

ide se dolje.
do koliko ne znam..

Amerikanci idu duboko, po meni, postao sam graf prije 10ak dana, nemam tu sta dodat, zasad jos drzi vodu.
za Crobex ne znam, tu sam optimisticniji. s razlogom ili bez, ne znam.
na 1650 cu uci, pa makar na pola sata i makar sa 10%. mislim da je tu barem usputna stanica[proud]
naravno, moguce je da odbijanac nastupi i prije, i trenutna razina je puna fibbo potpora.

mislim da krikman razmislja slicno.

a vlada pitaj na PM, jer na javni ne posta targete od formacija koje ne grijese, jer grafove ne da, a vjeko mu je zabranio targete bez grafova.
ali mislim da na PM prijateljima daje.

eto, nadam se da sam ti pomogao, ako nisam, imao sam najbolju namjeru.
zivio [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@mrgud

ide se dolje.
do koliko ne znam..

Amerikanci idu duboko, po meni, postao sam graf prije 10ak dana, nemam tu sta dodat, zasad jos drzi vodu.
za Crobex ne znam, tu sam optimisticniji. s razlogom ili bez, ne znam.
na 1650 cu uci, pa makar na pola sata i makar sa 10%. mislim da je tu barem usputna stanica[proud]
naravno, moguce je da odbijanac nastupi i prije, i trenutna razina je puna fibbo potpora.

mislim da krikman razmislja slicno.

a vlada pitaj na PM, jer na javni ne posta targete od formacija koje ne grijese, jer grafove ne da, a vjeko mu je zabranio targete bez grafova.
ali mislim da na PM prijateljima daje.

eto, nadam se da sam ti pomogao, ako nisam, imao sam najbolju namjeru.
zivio [thumbsup]


Svaka čast prijatelju i hvala na iskrenom odgovoru !!
Evo i moga viđenja pa kako je da je a onda kao i moj prijatelj Lambada Čaos ?????

I very much love INGRA !!

velike su sanse po meni su sve linije probijene idemo nazad

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ajde, sta ste se usprparili?
jedan dan pada i vec je propast svijeta.

u USA je izgledniji "box trading" nego veliki pad.
dakle, muvanje izmedu 820 – 890.


@gvido

nema nikakvog trokuta, nego je aktualan obrnuti H&S.
ne smijemo probiti liniju vrata, ali je cest slucaj da se vrijednosti indexa vrate do linije vrata i onda opet krenu prema gore.
evo ti i graf na kojem nije bas najpreciznije povucena linija vrata, ali je dovoljno dobar da se sve lijepo vidi.


prijatelju ja od 18xx govorim da nam je pad neizbjezan samo nisam tako "pametan" da kazem u kojem vremenskom razdoblju jer tu igra milijon faktora. Da ce bit u mjesec dva reko sam jos napocetku prvog sad bumo vidli.

Da ja sam daleko od panicarenja ja molim boga da ode dole

mnogi ocekuju taj jaki i veliki 5 val na kojem ce se obogatiti.

Čekaj, 5. val prema dolje.?

Pa gdje je pobogu dno.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

@Gonzales

a sto mislis sto cekaju?

ako ovo nije 1. val i ako se "ide dole" onda se ceka 5. val…
tu su onda akutalni oni stari Vladovi targeti (atpl na 200kn, ledo na 1600, HT na 135kn…itd. a sp500 bi trebao na 400.)
jel tako bilo?

ali mi se cini da bi za te targete trebali imati:
1. naftu na 10 US$
2. kamate na kredite – pa bar 17%-20%
3. pad dobiti kompanija na 20% u usporedbi sa 2008
itd…

eto, pa sam procjeni sto je blize stvarnosti…

postam link sa vrlo kvalitetnom analizom ima i grafova , ali se mora malo potraziti, …

http://hr.wikipedia.org/wiki/Suradnik:Sauly

po mom osobnom viđenju -odokativno
u zadnjih godinu dana imali smo uzorke pada 4 puta po cca 800 bodova (5 ako uzmemo u obzir prosinac 07 ) i međuraspone od 4 puta po cca 400 bodova . odbijanci su iznosili cca 200 bodova .
možda , ukoliko u slijedeća dva tri mjeseca ne ruknemo BRZOPOTEZNIH 400 – 800 (?!?) bodova -i ako hrabro na neutralnom/ suženom pravcu dočekamo vrhunac masovne negativne psihologije (mmf) – nakon toga bi trebali krenuti uzlazno.

optuživati na forumu TA tko , kako i ako DRUKA jer mu se vidi pozicija , je malo -bez uvrede djetinjasto .

sta nam slijedi, Kizo666? [huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Evo nekih formacija koje su već odrađene……

http://www.finance.si/236335/Petkova_%B9ala_Tehni%E8ni_dokaz_krize

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close