Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dionice su mi se ponasale ok, ali index ne mogu zbrojati..

buduci je kanal probijen, ocito je A.
ako netko zna, bilo bi zgodno da ndaopuni.



…s novim podacima,nastaju nove kombinacije.Ovaj graf je napravljen prije 7-8 dana mislim.

Pa ajmo ča onda s novim podacima?

[/quote]
…potpuno ista kombinacija kao na gornjem crobexu.

09.01.



Gospodine Vlad!
Namjerno vas ne oslovljavam sa kolega jer to ne možemo biti s obzirom na vaše dokazano znanje. Pratim vaše targete već nekoliko mjeseca i stvarno ste pokazali da ste jedan od najboljih! Zbog toga sam i ušao žešće u dionice nakon što smo probili 1800 jer se ostvarilo ono što ste predvidjeli, probijanje 1785 šta je buy signal! Ako sam vas dobro shvatio, prijeti nam korekcija na nekih 1430 prije no šta dosegnemo 2000? Hvala unaprijed!

ne.
1430 je glava obrnutog šampona.
pullback do najniže ca 1670-1700 (throwback bi mogao i niže-valjda ga neće biti…).
no, pullback može biti i znatno plići-dakle do razina iznad 1700.
[/quote]

za sada po redu vožnje..nadajmo se da će linija vrata izdržati…ca 1650-1660 dvostruka fibo potpora.

p.s.
nisam očekivao duboki pullback (ili čak throwback) koji bi se mogao desiti sutra.
nadajmo se da ovaj obrnuti šampon neće biti jedan od 5% onih koji ne dostignu minimalni target nakon potvrđenog breakouta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ht

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad,
nisam pratio sve tvoje postove pa bih te pitao jesi li i ti usao u dionice nakon sto je potvrdjeno tvoje predvidjanje i prelazak 1785 kako si i najavljivao ili i dalje cekas. A ako cekas sto sad cekas?

VIVA LA REVOLUCION !!!


09.01.


Gospodine Vlad!
Namjerno vas ne oslovljavam sa kolega jer to ne možemo biti s obzirom na vaše dokazano znanje. Pratim vaše targete već nekoliko mjeseca i stvarno ste pokazali da ste jedan od najboljih! Zbog toga sam i ušao žešće u dionice nakon što smo probili 1800 jer se ostvarilo ono što ste predvidjeli, probijanje 1785 šta je buy signal! Ako sam vas dobro shvatio, prijeti nam korekcija na nekih 1430 prije no šta dosegnemo 2000? Hvala unaprijed!

ne.
1430 je glava obrnutog šampona.
pullback do najniže ca 1670-1700 (throwback bi mogao i niže-valjda ga neće biti…).
no, pullback može biti i znatno plići-dakle do razina iznad 1700.
[/quote]

za sada po redu vožnje..nadajmo se da će linija vrata izdržati…ca 1650-1660 dvostruka fibo potpora.

p.s.
nisam očekivao duboki pullback (ili čak throwback) koji bi se mogao desiti sutra.
nadajmo se da ovaj obrnuti šampon neće biti jedan od 5% onih koji ne dostignu minimalni target nakon potvrđenog breakouta.
[/quote]
vlad da li možeš nacrtati taj šampon, kako bi trebalo biti

@gringos

bravo za analizu..!! [thumbsup]
ako moze, ima li nesto kratkorocnije, ova 4. samo?
i kolike sanse dajes double zig-zagu, ako sam dobro shvatio?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ajde Đemso, jel mozes i za crobex nabacit neki count?
jesi naucio sta tamo? [proud]

Crobex mi je prilicna zagonetka za rasclanit po EWTu, pa bih molio ako ima netko kakvu ideju.
imam i ja par, ali nisu mi bas..[embarass]


a jesi me naebo na crobex, sat vremena sam petljo i ovo spetljo…ako izdrži iznad bijele jedinice (1712,10)…a moglo bi jel vidi se otporić….šta kažeš?


@gringos

bravo za analizu..!! [thumbsup]
ako moze, ima li nesto kratkorocnije, ova 4. samo?
i kolike sanse dajes double zig-zagu, ako sam dobro shvatio?


Zahvaljujem na pozitivnoj reakciji, kolega!
Pretpostavljeni 4. val sa strukturom je u privitku.
Ukoliko se ispune uvjeti za tu varijantu, navedeni u analizi, vjerojatnost duplog cik-caka nije mala, pa toj formaciji dajem velike šanse u tom slučaju. Uostalom, Elwave već duže vrijeme stalno trubi o toj formaciji i daje joj najveću vjerojatnost, prvenstveno zbog urednih međuvalnih omjera, pa mislim da je vrijedno razmatranja.

na sp500 desio se pad ispod točke prijeloma obrnutog šampona (throwback).
throwback se dešava u ca 50% slučajeva.
ovo smanjuje snagu formacije, ali min. target bi trebao ostati isti…1050.

dosadašnji rast nakon breakouta jest 940-880= 60 bodova ili 6,8 %.
rast manji od 10% dešava se samo u 4% slučajeva.

prosječan rast obrnutog šampona u bear marketu je ca 30% iznad točke prijeloma što bi vodilo prema 1100-1150.

pa neće valjda propasti svi trenutačno postojeći obrnuti šamponi…
iako je, realno, dovoljno da propadne samo jedan, američki, pa da svi riknu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo tračka nade za crobex,naime crobex je stao(još se nije i odbio )od velikih vila (tanka plava linija),i malih vila deblja crvena linija,

@ MIG29 pm
Kolega, napominjem da je prethodna analiza rađena iz perspektive Elliot osc. U ovom trenutku su moguće naravno i ove opcije, svaka sa svojom vjerojatnošću i potrebom potvrde, kada možemo govoriti o buy ili sell signalu (Gann, Fibbo, Pivot nivo, krajnji count).


za sada po redu vožnje..nadajmo se da će linija vrata izdržati…ca 1650-1660 dvostruka fibo potpora.

znači, prije vraćanja u dionice treba pričekati da crobi potone još stotinjak bodova? to bi moglo već danas [proud]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala



@vlad
,
nisam pratio sve tvoje postove pa bih te pitao jesi li i ti usao u dionice nakon sto je potvrdjeno tvoje predvidjanje i prelazak 1785 kako si i najavljivao ili i dalje cekas. A ako cekas sto sad cekas?

ušao malo: tamo gdje to dozvoljavaju boll i slow stoch.

za dalje čekam kupovni signal dnevnog slow stoch (mora biti ispod 50).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nije TA ali s obzirom na strukturu investitora na zse i tko drma crobexom dobro je znati:

http://www.poslovni.hr/105908.aspx

New Report

Close