Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kekaco
zbog likova kao što si ti više ne postam targete na ovom forumu.
grafove svojih formacija ne mislim prilagati.
svatko ima svoju strategiju- moja je specifična, niskorizična.
uživajte.

p.s.
prekidam prepucavanje koje ničem ne vodi.
i nastavljam s istraživanjem, čitanjem i učenjem.

npr. vrlo interesantna je spoznaja o tome koje dionice će imati najveći rast u predstojećem vjerojatnom kratkotrajnom bullu.
moje formacije mi to kažu.
ćaos.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@kekaco
da.
ht ima target 135.
kada- to ne znam.

bottom line: jel ti vjeruješ u taj target ili samo iznosiš brojku koju su ti izabacili tvoji TA alati?

pitam zato jer se uvijek možeš izvaditi na to "TA nije 100% savršeni alat". Ali ako ti u nešto vjeruješ i obistini se suprotno, teško je samom sebi priznati: "stari vjerovao si u zabludu".

Dakle, vjeruješ li u taj target ?

I'LL BE BACK



@kekaco
da.
ht ima target 135.
kada- to ne znam.

bottom line: jel ti vjeruješ u taj target ili samo iznosiš brojku koju su ti izabacili tvoji TA alati?

pitam zato jer se uvijek možeš izvaditi na to "TA nije 100% savršeni alat". Ali ako ti u nešto vjeruješ i obistini se suprotno, teško je samom sebi priznati: "stari vjerovao si u zabludu".

Dakle, vjeruješ li u taj target [/u]?[/b]
[/quote]
apsolutno!

p.s.
nemam nikakve TA programe (osim indikatorsko/oscilatorskih): za targete mi je dovoljan čisti graf cijene u funkciji vremena.
analiza vrlo kratkotrajna- 1 minuta najviše.
treba znati koje linije, parabole i kružnice povući….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad, jesi li ti ušao u dionice ili još čekaš pad?

@kekaco

em ima puno takvih kao ti (pa ne bih i da smijem), em mi stvarno ne da vjekica.
pitajte ga je li to istina: drugi smiju lupati targete bez grafova, ja ne.
razlog: navodno meni forumaši vjeruju pa prognoze utječu na mase.

p.s.

a sad stvarno ćaos.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




@kekaco
da.
ht ima target 135.
kada- to ne znam.

bottom line: jel ti vjeruješ u taj target ili samo iznosiš brojku koju su ti izabacili tvoji TA alati?

pitam zato jer se uvijek možeš izvaditi na to "TA nije 100% savršeni alat". Ali ako ti u nešto vjeruješ i obistini se suprotno, teško je samom sebi priznati: "stari vjerovao si u zabludu".

Dakle, vjeruješ li u taj target [/u]?[/b]
[/quote]
apsolutno!

[/quote]

da li, dakle, dozvoljavaš, da postoji mogućnost da vjeruješ u zabludu? kako se nosiš s takvim stvarima inače? (Ako ti se ikad dogodilo da si vjerovao u zabludu) kao kad klinci skuže da Djed Mraz ne postoji, npr…

I'LL BE BACK

Ovako, kako sam od vas(tehničara) naučila: sada smo u 4. valu. Ne znam jeste li brojali podvalove, ali da se primjetiti da su dionice odradile 1. podval dugi, pa 2., 3. je bio uglavnom kratak, 4. podvala odrađena, a 5. podval bi trebao biti kao 1. (dužina), što uglavnom nije odrađeno. Još im malo nedostaje da se dovrši 5. podval. Neke su odradile 5. podval i krenule dolje.
Dakle da bi dovršili 5. trebamo ići još malo gore, ali što u međuvremenu jer je očito da svi tehničari vani govore o kraju 4. vala (velikog, dakle ne pdovala).
Može li netko to prokomentirati, ovako-polako.

Misse99

ovo sto si ti naucila da smo u 4.valu je isto kao kad se krene polagat vozački ispit i nauce sto je gas sto kocnica a sto kvacilo

NHF





malo grobi klasike…

kolega,
prodao sam Ht na 195, cekajuci pad na 140 prema Vasim uputama,
ima li tu nade za to?
hvala
[/quote]
Kolega istu situaciju u svom portfelju imam i ja.
Vlad molim te ako možeš navesti kako da sada postupim s Ht-om, ja sam ga prodao po 201 kn u nadi daću ga ponovno kupiti na 130-140 kako ste mi preporučili. Kada mogu očekivati te cijene?

[/quote]
Od svega što je VLAD pogodio je kad je govorio ide to doli ide to doli i stvarno je išlo ali u tome trenutku to i nije bio neki problem jer je sentiment tržišta bio takav ali kad je trebalo pogoditi trend obrata potpuno je zakazao, jedini je kolega ALEXANDER to uočio na vrjeme i javno obznanio da je tržište dotaklo dno i da je on sav cash utukao u dionice.

Svaka čast kolega ALEXANDER

Vlad sad govori da tržište ide gore pa valjda je svima jasno da je trend uzlazni i da će to još potrajati.
Kolega vlad vi samo pišite jer više različitih stavova pa netka svako sam odluči.
[/quote]

Kolega hvala na pohvalama.
Ja nemam pojma TA,ali znam puno više od samozvanih tehničara i znam da neke stvari ne mogu samo pravocrtno dolje i znam da su cijene na 1400 jednostavno nerealne. Barem za ovo vrijeme. Orijentiran sam bikovski, i ne vjerujem da crobex ide na 1000 bodova, ali naucio sam da nema nemoguceg i ako dodje Baba Vanga možda i 500 bodova bude skupo, pa se onda budemo borili za goli život, ali tako gledajuci, svi koji ste se nedavno oženili nemojte slucajno pravit djecu jer ionako dolazi smak svijeta

vlad – kad tvrdiš, da sada slijedi rast…poslije toga vjerojatno duboki ponor. i u svijetu, i kod nas.
treba paziti i izaći na vrijeme.

Ovo drugo se ne slažem – u svijetu sutra sljedi duboki ponor. Može se to provjeriti već sutra.


Misse99

ovo sto si ti naucila da smo u 4.valu je isto kao kad se krene polagat vozački ispit i nauce sto je gas sto kocnica a sto kvacilo

NHF


@aleksander
vrlo zanimljiv lik, kad nemate pojma o TA zašto dajete gas? Možda ste ono slučajno pogodili kao što sam i ja pogodila sa svojim krhkim znanjem. Ako ne možete moje viđenje tehnički opisati bolje je pogađati. I ja mislim da ćemo ići još gore, ali tražim potvrdu u TA.
Ovo je odgovor na vaš odgovor.
A i dalje molim one koji imaju pojma o TA da komentiraju moj post.

Opet svega i svašta na ovom forumu,a posebno na tehničkoj analizi.
Svako priča kako mu odgovara i navlačenja na gore ili dole.
Pravih investitora je potpuno nestalo i svi gledaju kako bi uhvatili neki plus valić pa vanka i tako nanovo.
Mnogi kritiziraju neke analitičare,da su oni rekli ovo ili ono i tako dalje.
Ljudi ovo je forum i ovdje nesmijete ništa uzeti za ozbiljno.
Burza je čudljiva,nepredvidljiva i neuračunljiva.
Nikada se nezna pravi put kuda ide burza i u kojem smjeru.
Ja sam uvijek saslušao svakoga,ali sam investiciske odluke donosio samostalno,ali sam se najviše povodio za svojim vlastitim iskustvom i psihologiji.
Sada se priča da će mo ići na 1900,2000,2200 i vi mislite da kada dođemo na te vrijednosti imati naravno prilike da unovčimo svoje dionice i onda imamo 5. vali i onda će mo opet ući na niskim vrijednostima.
Na burzi ništa nije po pravilima i školski.

misse
I više nego zanimljiv.
pitaj zlog proroka, na ewt.forumu [bye]

uostalom ionako pišeš tamo


Opet svega i svašta na ovom forumu,a posebno na tehničkoj analizi.
Svako priča kako mu odgovara i navlačenja na gore ili dole.
Pravih investitora je potpuno nestalo i svi gledaju kako bi uhvatili neki plus valić pa vanka i tako nanovo.
Mnogi kritiziraju neke analitičare,da su oni rekli ovo ili ono i tako dalje.
Ljudi ovo je forum i ovdje nesmijete ništa uzeti za ozbiljno.
Burza je čudljiva,nepredvidljiva i neuračunljiva.
Nikada se nezna pravi put kuda ide burza i u kojem smjeru.
Ja sam uvijek saslušao svakoga,ali sam investiciske odluke donosio samostalno,ali sam se najviše povodio za svojim vlastitim iskustvom i psihologiji.
Sada se priča da će mo ići na 1900,2000,2200 i vi mislite da kada dođemo na te vrijednosti imati naravno prilike da unovčimo svoje dionice i onda imamo 5. vali i onda će mo opet ući na niskim vrijednostima.
Na burzi ništa nije po pravilima i školski.
proslo je vrijeme dugorocnog ulaganja,nadam se daje vecina to shvatila prosle god…ja osobno da….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja se ne bih s tim složio,

New Report

Close