Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očito fond menađerima ove godine zabranilo skijanje
sjede doma i lupaju
[rolleyes]

Mig, može li jedno pitanje o parabolic zvjezdicama na S&P500?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Kolega lampadina, ja mislim da ste malo pogriješili. Zapravo ne samo malo. [smiley]

Kolega, vi ne znate o čemu pričate. Sve stoji što sam naveo.[/quote]

Te linije potpora nemaju blage veze s TA. A, vi i dalje dijelite jedinice.
Kao prvo, ono nema veze s linijom trenda. To je nekada približno bila neka linija trenda. A sadašnja linija trenda je padala tamo negdje na 7500, upravo gdje se i DOW odbio.
Kao drugo, linija potpore je na 7500, a ne na 8k.

A, kao treće želim ugodan vikend [kiss]

Pessimism Is Your Friend

Prijareljsko pitanje prognoze za ponedjeljak: idemo i dalje gore, stagnacija ili lagani spust pa onda gore. Gledajuči sve oko nas debelo su u crvenoj boji pa i futuri. Jučer sam pogodio da bi mogli na 1800 no ispalo je još bolje, ali upitnik na ponedjeljku stoji veliki kao kuća tko pogodi dobije peticu u ponedjeljak oko 11h. Moje misljenje da idemo UP,, nemojte me pitati kako ali imam informatora kojega ne smijem druknuti !!

I very much love INGRA !!

Obavezno pogledati.

Još jedan pokazatelj da smo gotovi za slijedećih 5 tjedana.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Crobex oscilatori.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!



Obavezno pogledati.

Još jedan pokazatelj da smo gotovi za slijedećih 5 tjedana.


Blago tebi kad sve znaš i to točno 5 tjedana.Ma daj ne trkeljaj gluposti
[/quote]

Sorry nisam stavio ovaj graf ponovo.

Ne trkeljam. Istina je.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!




Obavezno pogledati.

Još jedan pokazatelj da smo gotovi za slijedećih 5 tjedana.


Blago tebi kad sve znaš i to točno 5 tjedana.Ma daj ne trkeljaj gluposti
[/quote]

Sorry nisam stavio ovaj graf ponovo.

Ne trkeljam. Istina je.
[/quote]
Crobex je narastao 30% odkad ti stavljaš grafove koji konstantno pokazuju pad.

Mene je strah da ne staviš graf da idemo gore, to bi me jako zabrinulo.

Baš tako gusar. Međutim, meni nije jasno da tip zauzima cijeli forum i to uz dopuštenje moderatora. Čudno, a tako lijepo piše i čitko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Prijareljsko pitanje prognoze za ponedjeljak: idemo i dalje gore, stagnacija ili lagani spust pa onda gore. Gledajuči sve oko nas debelo su u crvenoj boji pa i futuri. Jučer sam pogodio da bi mogli na 1800 no ispalo je još bolje, ali upitnik na ponedjeljku stoji veliki kao kuća tko pogodi dobije peticu u ponedjeljak oko 11h. Moje misljenje da idemo UP,, nemojte me pitati kako ali imam informatora kojega ne smijem druknuti !!

Nemam namjeru pogađati smjer za ponedjeljak jer stvarno neznam gdje bi mogli..
Samo bi komentirao zadnju rečenicu tvog unosa.
Ako već imaš informatora koji tvrdi da ćemo up onda je to njegovo mišljenje a ne tvoje [bye]
A ti ustvari ni nemaš mišljenje nego vjeruješ onomu što ti on kaže [bye]

sijem žito raste grahorica

@lampadina
..rsi je 57.

to što on ima nije RSI od grafa cijena. vjerojatno je od CCI oscilatora.
u teletraderu se lako zezneš s time.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Prijareljsko pitanje prognoze za ponedjeljak: idemo i dalje gore, stagnacija ili lagani spust pa onda gore. Gledajuči sve oko nas debelo su u crvenoj boji pa i futuri. Jučer sam pogodio da bi mogli na 1800 no ispalo je još bolje, ali upitnik na ponedjeljku stoji veliki kao kuća tko pogodi dobije peticu u ponedjeljak oko 11h. Moje misljenje da idemo UP,, nemojte me pitati kako ali imam informatora kojega ne smijem druknuti !!

Nemam namjeru pogađati smjer za ponedjeljak jer stvarno neznam gdje bi mogli..
Samo bi komentirao zadnju rečenicu tvog unosa.
Ako već imaš informatora koji tvrdi da ćemo up onda je to njegovo mišljenje a ne tvoje [bye]
A ti ustvari ni nemaš mišljenje nego vjeruješ onomu što ti on kaže [bye]
[/quote]

Bojim ga se druknuti da se nebi pokvario. Ujutro ga upalim a naveće ugasim ETO čuda !!
No opet velim kao i u petak UP, pa mi dajte keca ali u ponedjeljak oko 11 sati, ne sada !!

I very much love INGRA !!


@lampadina
..rsi je 57.

Čestitke prijatelju, pravi graf. Još kad bi i Lambada jedan nacrtao s UP targetima, možda bi ga primili u krug prijateljstva, a ne ovako svako malo mijenja nickove pa "Hočeš li mi biti prijatelj" ??

I very much love INGRA !!

Da ponovimo.
– CCI oscilator ekstremno visok
bollinger je probio gornju granicu nakon 7 mjeseci
– MACD ekstremno blizu prekriženja
– stohastic se prekrižio 3X u 5 dana, signal promjene trenda
– …itd

Razuvjerite me vrli tehničari, da nije tako !!!

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

New Report

Close