Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Analiza.


Ja sam amater u analizi ali ipak me zanima kakvog ima smisla od 22 dana trgovanja u brojanju valova 1-5 za 5. val uzimati samo jedan jedini dan.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ehej lega TripleM, imaš ti na teletraderu Parabolic SAR da nam pustiš?

Mač oblajđd

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Mene brine crvenilo kod Europe i Amerike, a kod nas se zeleni, pa su mi se valovi pobrkali.

Prije jedno 2 tjedna te isto brinulo nešto…sve vas koji ste u kešu nešto brine kad crobex raste..da si u dionicama sve bi ti bilo idilično [bye] [bye]
[/quote]
vidiš danas amere, e to me brinulo, probili su nakratko dole malo previše

tehničari…jel slijedi potop nakon ovakvog pada u usa? s&p ispod 918…..katastrofišen? [undecid]

DOKUP!


Analiza.

cini se da se odbilo od 8700…
kaj sad?


tehničari…jel slijedi potop nakon ovakvog pada u usa? s&p ispod 918…..katastrofišen? [undecid]

DA POTOP a ti danas prodao

Ako se odbije SP od 50 SMA, koji je oko 900 bodova, te s obzirom da ostale pokazetelje, klimu i vijesti, mogli bi imati jedan pop-UP.

Ako propadne kroz to, onda vjerojatno ništa od svega, opet prema 850. [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Ako se odbije SP od 50 SMA, koji je oko 900 bodova, te s obzirom da ostale pokazetelje, klimu i vijesti, mogli bi imati jedan pop-UP.

Ako propadne kroz to, onda vjerojatno ništa od svega, opet prema 850. [tongue]


i to ali i ako se povuku Higher highes…trebao bi S&P na oko 908 (odokativno)
pa sutra opet up.-…za njih …
za nas …bog zna….i baron [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Ehej lega TripleM, imaš ti na teletraderu Parabolic SAR da nam pustiš?

Mač oblajđd

[/quote]
ovo ništa ne kužim, može li i objašnjenje, što se vidi iz ovih karata

usput, ima li netko graf S&P sa današnjom svijećom

našla sam, graf ali ne znam ga prekopirati ovdje, svijeća je ružna jako, ali molim "starije" od mene da komentiraju

[/quote]
usput, ima li netko graf S&P sa današnjom svijećom
[/quote]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



tehničari…jel slijedi potop nakon ovakvog pada u usa? s&p ispod 918…..katastrofišen? [undecid]

DA POTOP a ti danas prodao
[/quote]

baš suprotno…ja danas kupio JDPL po 14X,XX…..ne navijam za nikakav pad….tkogod da napiše nešto što je moguće da će se desit eto taj je odmah pumpač na dolje… [sealed]

DOKUP!

Evo, i kratkoročna analiza, ako se to može nazvati analiza…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Kako stoje, sto pokazuju prilozeni indikatori? Bar kratkorocno? Tjedan, dva.

krpa,
obzirom na oscilatore, koliko ti se cini vjerojatan odbijanac od donje crte klina?

New Report

Close