Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li postoji mogućnost da ova crvena crta predstavlja otpor i formira rastući trokut?



STIGLE PARE, tehnička još ujutro rekla

moze link? hvala
[/quote]
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aHrcSXzA83iw&refer=home
naravno [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ovaj proboj sam jučer najavio kao mogućnost


Da li postoji mogućnost da ova crvena crta predstavlja otpor i formira rastući trokut?

Evo potvrda mišljenja.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

vodi li ovo nekud (800-900)?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ipak izgleda da pad počinje malo ranije, svi su predviđali u ponedjeljak ili od idućeg tjedna



pošto mi vjeko ne dozvoljava da postam targete bez grafova (iako je to drugim forumašima dozvoljeno), predložio sam mu da me moderira.

ako to uradi, selim na susjedni forum.

ako to ne uradi (dakle, ako stanje ostane jednako postojećem), molio bih da me za targete ne pitate preko pm: čim ugledam hrpu poruka, prođe me volja i za otvorit ih, a kamoli odgovoriti na sve…

vjeko , koliko glasova forumaša zahtjevaš da se vladu dozvoli iznošenje targeta bez grafova ?

ujedno otvaram glasanje da se vladu dozvole iznositi targeti bez grafova
[/quote]
Zakaj su se targeti mogli postati kod pada na dolje, a sad kad nam trebaju gornji onda je to zabranjeno???

nema predaje!!!!!!!


ipak izgleda da pad počinje malo ranije, svi su predviđali u ponedjeljak ili od idućeg tjedna

Pad cega? Ameri otvorili u plusu. europa zavrsava blizu =0. Mi isto tako…

VIVA LA REVOLUCION !!!



ipak izgleda da pad počinje malo ranije, svi su predviđali u ponedjeljak ili od idućeg tjedna

Pad cega? Ameri otvorili u plusu. europa zavrsava blizu =0. Mi isto tako…

[/quote]

Pad s kruške?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


vodi li ovo nekud (800-900)?

Zar nije danas najniža cijena bila oko 677, to se ne vidi na grafu?




Koji je target KODT-r-a?

5kn

[/quote]
više.

malo klasike na sp500
[/quote]

Ako bi sp 500 – trokut krenuo na gore prebio bi gornju liniju kanala. Znači prije će "down".

@vlad,

imam ideju, daj meni targete bez grafa, ja ću staviti na forum, jer moja riječ nije toliko bitna, pa će moderatori dozvoliti. Čak nećemo tražiti ni da me odmodelira, svi će sačekati koju minutu da vide targete.

Otvorite temu-Tehnička Analiza-grafovi,savjeti i analize-bez cenzure [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

evo me nakon dosta vremena… malo sam pogledadao grobi i AKO se poslože zvijezde mogli bi od… do…(prema priloženim grafovima).

Grafovi mi nisu u skladu s imenom pa ih ne trebate ozbiljno shvatiti…

živi bili...

CBOE VOLATILITY INDEX
(Chicago Options: ^VIX)
Index Value: 43.84
Trade Time: 12:27PM ET
Change: Down 3.50 (7.39%)
Prev Close: 47.34
Open: 46.01
Day’s Range: 41.29 – 46.01
52wk Range: 15.82 – 89.53

New Report

Close