Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




18.12.08. | 10:44 vlad1111 | privatna poruka | profil
korisnik od: 09.08.2007.

ocjena poruke
37%
zajednica –
moderatori

vlad1111

ako atpl danas završi iznad 675,

to je tzv. TD sell set up


Vlad. jeli to znači lagano hlađenje prije nastavka uzlazne putanje,
[/quote]
trebalo bi biti.
no, oprez.
formacije s up targetima u bear marketu imaju veći postotak promašaja.

na atpl je klasični obrnuti šampon s targetom XXX kn.
dakle, još nije dostignut.
[/quote]
Napiši ti vlad mislim da te neće moderirati jer imaš pravo kao i svi izraziti svoje mišljenje k tome ti imaš još jako puno bonusa u odnosu na ostale jer si se dokazao.

Evo jedne analize o od mene, tu je sve rečeno:

http://www.youtube.com/watch?v=jvOUrECOvqQ

vjeko, još jedna stvar

nakon mijeseci pada ,pojavili su se targeti rasta i upravo u vrijeme kad je vlad mogao pokazati da ne druka, već da ćita grafove, ti mu ne dozvoljavaš da iznese targete rasta a upravo ta činjenica
daje materijala da ga "pojedini" forumaši nazivaju drukerom,plačenikom i dr. nepotkrijepljenim pogrdnim imenim
[angry]

@atpl
malo drugačija linija vrata vodi do targeta koji je jučer gotovo dohvaćen (nedostajalo je 15-ak bodova)…
prema ovoj liniji vrata, obrnuti šampon je možda odrađen.

e, sada bih trebao intraday atpl (10 min) za posljednjih 20-ak dana…za provjeru mogućih ewt pozicija.

p.s.
još smo u medvjeđem tržištu.
sp500 odrađuje složenu četvorku.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zadnjih dana došlo je dosta loših vijesti, ali naše tržište na njih tek vrlo blago reagira.
Što to znači ?
TA ukazuje na rast do gornje granice kanala, tako da Index vjerojatno neće ispod 1.700 bodova. Ipak je to kota koja je posljednjih tjedana ustrajno građena na putu prema gore.


@atpl
malo drugačija linija vrata vodi do targeta koji je jučer gotovo dohvaćen (nedostajalo je 15-ak bodova)…
prema ovoj liniji vrata, obrnuti šampon je možda odrađen.

e, sada bih trebao intraday atpl (10 min) za posljednjih 20-ak dana…za provjeru mogućih ewt pozicija.

p.s.
još smo u medvjeđem tržištu.
sp500 odrađuje složenu četvorku.

Izvolite kolega prorok.


vjeko, još jedna stvar

nakon mijeseci pada ,pojavili su se targeti rasta i upravo u vrijeme kad je vlad mogao pokazati da ne druka, već da ćita grafove, ti mu ne dozvoljavaš da iznese targete rasta a upravo ta činjenica
daje materijala da ga "pojedini" forumaši nazivaju drukerom,plačenikom i dr. nepotkrijepljenim pogrdnim imenim
[angry]

Potpisujem !

eventualno još sutra pad i onda po meni dalje gore

Neka druker-plaćenik posta grafove, postanje targeta bez grafova bi bilo izrazito nekorektno, tj nagovaranje na prodaju bez argumenata.


eventualno još sutra pad i onda po meni dalje gore

[lol] [lol] [lol] [lol]
Di si ti nestao?
Kaj takva panika ulovila da se sutra otvara burza samo za tebe?
Kaj znači u nedjelju rast?
A gdje će tek u pon? [pray] [rolleyes] [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


eventualno još sutra pad i onda po meni dalje gore

Ja ti garantiram u cijeli tvoj portfelj da sutra nece biti pada. Ne pitajte me kako to znam, ali voljan sam to jamciti….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ja ti garantiram u cijeli tvoj portfelj da sutra nece biti pada. Ne pitajte me kako to znam, ali voljan sam to jamciti….

Kolega, ništa bez grafa!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Neka druker-plaćenik posta grafove, postanje targeta bez grafova bi bilo izrazito nekorektno, tj nagovaranje na prodaju bez argumenata.

tebe je ova korekcija potpuno izneredila.
valjda si želio reći da postanje UP targeta bez grafova znači nagovor na KUPNJU bez argumenata.

prvo normabel.
za smirenje.
a onda puno crne kave i eleuterokoka.
za bistrenje uma.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Neka druker-plaćenik posta grafove, postanje targeta bez grafova bi bilo izrazito nekorektno, tj nagovaranje na prodaju bez argumenata.

tvoja "alergija" spram vlada ti je toliko pomutila moć rasuđivanja, da nemožeš poimiti da targeti rasta znače kupovinu a ne drukanje na prodaju
[shocked]



Ja ti garantiram u cijeli tvoj portfelj da sutra nece biti pada. Ne pitajte me kako to znam, ali voljan sam to jamciti….

Kolega, ništa bez grafa!
[/quote]

Eh nevjerni Toma… evo, dva oscilatora ponistavaju sutrasnji evenutalni pad…zadovoljan?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close