Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

quote=vlad1111]
probijanje granice ca 1800 aktualizira i targete obrnutog h&s…i vodi grobija prema 2000.
[/quote]

zahvaljujem iako jest da vam je trebalo 2 sata da mi odgovorite..eh da ste tako brzi i po ostalim pitanjima [yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


quote=vlad1111]
probijanje granice ca 1800 aktualizira i targete obrnutog h&s…i vodi grobija prema 2000.

zahvaljujem iako jest da vam je trebalo 2 sata da mi odgovorite..eh da ste tako brzi i po ostalim pitanjima [yawn]
[/quote]
puno konstruktivnije je čitati literaturu nego raspravljati po forumu.
nabavio 20-ak novih knjiga pa udri.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ne dobivam NIKAKVE infose iz brokerskih kuća ili fondova.
a znam da oni prate ono što ja pišem.

Jadna li nam majka s njima. Srećom pa ih u mojim dionicama više nema ili još eventualno kokavelj neka. džizzzis kojim likovima ljudi daju novce[bye]

I'LL BE BACK

Probao sam na PM, al nema nikog kod kuce pa molim gospon Vlad, jesu li , ako prije 2 dana nisu bili, oscilatori pregrijani na atpl. Mislim da onaj mašinovodja dobro vergla ova dva dana pa da ne bi motor presaugo, konkretno jel po tvom vozimo u 5 u crvenom il smo u 4 toj u crvenom pa cemo sutra prebacit u 5-tu, a onda ko prebacimo u 5-tu jel imamo mi 6-tu za ciljnu ravninu, nadam se da sam bio rezolutno tocan u preciziranju svojih mozdanih kolebanja

No pain no Game


Probao sam na PM, al nema nikog kod kuce pa molim gospon Vlad, jesu li , ako prije 2 dana nisu bili, oscilatori pregrijani na atpl. Mislim da onaj mašinovodja dobro vergla ova dva dana pa da ne bi motor presaugo, konkretno jel po tvom vozimo u 5 u crvenom il smo u 4 toj u crvenom pa cemo sutra prebacit u 5-tu, a onda ko prebacimo u 5-tu jel imamo mi 6-tu za ciljnu ravninu, nadam se da sam bio rezolutno tocan u preciziranju svojih mozdanih kolebanja

ne, još nisu.
a atpl ima up target.
do njega se ne ide pravocrtno.

p.s.
višekratno citirani donji target ostaje, ovo sada je podformacija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zahvaljujem na odgovoru, znaci na pol staze usred utrke ce nam stati motori, nista ne preostaje nego izac van i pogurat ferkana kad stane [thumbsup]

No pain no Game



Probao sam na PM, al nema nikog kod kuce pa molim gospon Vlad, jesu li , ako prije 2 dana nisu bili, oscilatori pregrijani na atpl. Mislim da onaj mašinovodja dobro vergla ova dva dana pa da ne bi motor presaugo, konkretno jel po tvom vozimo u 5 u crvenom il smo u 4 toj u crvenom pa cemo sutra prebacit u 5-tu, a onda ko prebacimo u 5-tu jel imamo mi 6-tu za ciljnu ravninu, nadam se da sam bio rezolutno tocan u preciziranju svojih mozdanih kolebanja

ne, još nisu.
a atpl ima up target.
do njega se ne ide pravocrtno.

p.s.
višekratno citirani donji target ostaje, ovo sada je podformacija.
[/quote]

molio bih te vlad , samo da vidiš kakva je situacija i sa jdpl.

txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

jel ovo opet ona priča o targetima?
podsjeća me na "događanje naroda" i "jogurt revoluciju"



U tri dana na atpl sam u plusu oko 30%, pa sada vidite jesuli oscilatori prije tri dana bili pregrijani kako su neki sugerirali.

možete viditi kada sam kupila 91 dionicu atpl to sam javno obznanila na temi atpl.

ma sve 5 vlad, piši ti nama ali te molim da ponekad daš ljudima i neke dionice koje će rasti pa ćeš viditi koliko će te voljeti.
atpl nije imala pregrijane oscilatore.
[/quote]

Vladek pa ako daješ down targete kaj nedaš ekipi up targete?
Znači vladek ako danas crobex probije 1800 ti ulaziš?

hehehe čovjek bu godinu završio u plusu i to dobrom.

Kak će po tebi utjecati eventualni spas GM.
Onda bu crobex i na 2300

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





@baron

1800 je stvarno jaki otpor,
ali ne treba zanemariti da je potvrda za rastuci trokut od 5% (1720*5%)= 86
a 86+1720 = 1806.

dakle, prema Vladovoj uputi na 1806 bi se trebalo ukrcati.

ps. sada cemo vidjeti kolika vojska stoji iza Vlada…
i koliko je jaka udarna moc te vojske.

pss. inace, odlican post



Tigrus.
Baron je mjerodavan za ovo kao i slonovi za balet. Stanislav je crtao na 1400 da idemo na 1100, pa na 1500 da idemo dolje, pa na 1600..sve je izpromašivao.

Vlad da li ti stojiš iza ovoga što je tigrus napisao?

zahebana je ovo igra.
3%-5% bi trebalo pricekati, ali postoji problem ovog otpora koji se nalazi na toj razini "potvrde"….

slucaj 1) fondovi se odluce na blokadu rasta i sruse index kad dodje na razinu 1806 – opravdanje im je "jak otpor" koji je ocit

slucaj 2) fondovi su odlucili da je dosta svinjarija s rusenjem indexa i ne propustaju priliku da gurnu index iznad 1800. u tom slucaju rasti cemo do 2000.

oba slucaja imaju uporiste u TA i profesionalni kapital u nijednom slucaju ne bi napravio prijevaru…

do sada se profesionalni kapital vrlo glupo ponasao, vidjeti cemo kako ce ovaj put odreagirati.
(op. ja im ne bi dao ovcu da mi cuvaju! [lol] )

analiza Vlad:
Vlad je svjestan da su oba scenarija moguca i mislim da je najbolje da nista ne govori dok se situacija ne razjasni, tj. prvi post tek na 1820.
analiza Knele
hebe se Kneli za crobex, on je u Moskvi
[/quote]
tko si ti da meni popuješ kada pisati!?

uzgred, čitam paralelno desetak novih knjiga i radim na definiranju targeta kao funkcije vremena…rekla bi braća mnogo komplikovano, nije za svakoga…ali, konačna upotrebna složenost trebala bi biti na prihvatljivoj razini.
[/quote]

Vlad, ovo sa tvojim pisanjem je bila sala.

ali priznaj da ce sve biti puno jasnije na 1820 ,
ako uopce dodjemo do te vrijednosti.

OHO, danas bi moglo iti nešto.
Vlad?

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

TRIPPLE TOP, ponavljam

Odbili smo se 3X od 1730-1750 bodova.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

sad ce krdo premao dolje jedno preko drugog, barem prvih 5 min [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

SP 500

New Report

Close