Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodavatelji su definitivno razmazili kupce na ZSE. Svi čekaju s kupnjom sve niže i niže …
No da li bismo mogli uskoro čuti startni pištolj … i odraditi kratkoročni odbijanac !?

Vidim da tehničari dobro pogađaju targete u padu ali nitko u rastu pa i malom.
Daj neka netko nacrta liniju Crobex za danas do 16.00 evo sada smo na +2 ..
Ili
Nek netko napiše npr. rašćemo do 1800 ili graf.

Ako netko misli da ćemo još danas niže od 1700 nek napiše…
Jebiga to je kratkoročna prognoza – valjda se to može …
Ili ne [lol]
Hvala na trudu…

smanjuje se minus.......



Izgleda da smo sada i protiv amera i europe, baš nam se ne sviđa da raste. Pogledajte kako prodaju sitne količine ispod cijene i koja im se nudi.

…. ne bi se složio s tvojom tvrdnjom ,nismo svi protiv Amera I Europe,već samo nekolicina koja ima moć,a krije se iza floskula sve je REGULARNO I TRANSPARENTNO !
ogromna je lova građana u dionicama i fondovima ,te se na perfidan način želi naplatit porez na kapitalnu vrijednost….
sve što prodate danas,sutra ćete od istih kupovati skuplje… [thumbsup]
[/quote]
Alfon ne razumijemo se mi baš, tko priča o prodaji, a tko o kupnji. Nešto smo pobrkali.


valjda se to može …
Ili ne [lol]
Hvala na trudu…

Jos nisi skuzio, pa ne mogu. Predvidjat se moze pad samo kad je ocito da ce pad….

(istini za volju, ni ja ne ocekujem neki znacajniji rast, no nemam nis protiv rasta. A ni pada).

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Vidim da tehničari dobro pogađaju targete u padu ali nitko u rastu pa i malom.
Daj neka netko nacrta liniju Crobex za danas do 16.00 evo sada smo na +2 ..
Ili
Nek netko napiše npr. rašćemo do 1800 ili graf.

Ako netko misli da ćemo još danas niže od 1700 nek napiše…
Jebiga to je kratkoročna prognoza – valjda se to može …
Ili ne [lol]
Hvala na trudu…


@goldy

Ima jedna recenica : Dok svi prate dno ne primjete na vrijeme pocetak rasta…

Ovo je samo opcenita izjava…ne pratim Crobex

10 minuti

SAM PROTIV SVIH

sp-mogući situacijones

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Vidim da tehničari dobro pogađaju targete u padu ali nitko u rastu pa i malom.
Daj neka netko nacrta liniju Crobex za danas do 16.00 evo sada smo na +2 ..
Ili
Nek netko napiše npr. rašćemo do 1800 ili graf.

Ako netko misli da ćemo još danas niže od 1700 nek napiše…
Jebiga to je kratkoročna prognoza – valjda se to može …
Ili ne [lol]
Hvala na trudu…


@goldy

Ima jedna recenica : Dok svi prate dno ne primjete na vrijeme pocetak rasta…

Ovo je samo opcenita izjava…ne pratim Crobex

[/quote]

Evo cromane moram reć da sam uzeo u obzir tvoj razvoj nasdaq-a prema 1350-1380 i to tako
da sam ciljo donjnu granicu od 1350 i dodao još 30 do 50 bodova u minus jer bi tvoj
razvoj često premašio donju granicu za cca 3%…. eto malo zanimljivosti iz tvojih
pogleda…

Nego kolege tehničari, što kažete na današnji rast/možemo li i sutra očekivati rast?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo cromane moram reć da sam uzeo u obzir tvoj razvoj nasdaq-a prema 1350-1380 i to tako
da sam ciljo donjnu granicu od 1350 i dodao još 30 do 50 bodova u minus jer bi tvoj
razvoj često premašio donju granicu za cca 3%…. eto malo zanimljivosti iz tvojih
pogleda…


@bajka

Ti znas vrlo dobro da ja odavno nisam dao analize na poslovnom a na ewt-forumu je ta tvoja spomenuta bila zadnja.

Ja pratim mnoge burze(ne Crobex) i trgujem(kao daytrader) i zaradivam i u padu.

Odbijanac ce naravno doci i njega cemo viditi prvi mi daytraderi…posto pratimo "in real time".

(Realtime analize vidim samo ja…posto ne pisem o njima)

Principi sa targetama i slicno su dobri…ali jedino Ewt daje precizno kad ima preokret(pada ili rasta)

have it nice


Evo cromane moram reć da sam uzeo u obzir tvoj razvoj nasdaq-a prema 1350-1380 i to tako
da sam ciljo donjnu granicu od 1350 i dodao još 30 do 50 bodova u minus jer bi tvoj
razvoj često premašio donju granicu za cca 3%…. eto malo zanimljivosti iz tvojih
pogleda…


@bajka

Ti znas vrlo dobro da ja odavno nisam dao analize na poslovnom a na ewt-forumu je ta tvoja spomenuta bila zadnja.

Ja pratim mnoge burze(ne Crobex) i trgujem(kao daytrader) i zaradivam i u padu.

Odbijanac ce naravno doci i njega cemo viditi prvi mi daytraderi…posto pratimo "in real time".
Principi sa targetama i slicno su dobri…ali jedino Ewt daje precizno kad ima preokret(pada ili rasta)

have it nice

[/quote]

Da se primjetit i iz nekoliko tvojih analiza u zadnjih par mjeseci da su jako kvalitetne….

Pozdrav..


Nego kolege tehničari, što kažete na današnji rast/možemo li i sutra očekivati rast?

How yes NO.
Di češ sa dva dana rasta. Pa to bi bila katastrofa.
Opet sam se ukrcao bezveze.
Jesam u plusu 4% ali ovo je strava. Nema odbijanca kod nas ali nikakvog.
Možda sutra ako ameri završe u plusu i ako će futursi sutra biti ovakvi, inače pad od 4%

[lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ne bih izlazio sada sa nekim ogranicenjima rasta jer puno toga ide u prilog rastu cijena dionica. Ne kazem da je ovo dno ali je vrlo vjerovatno odbijanac koji ce potrajat neko vrijeme. Cijena zlata i nafte rastu, dolar slabi – sve ono sto sam i ocekivao kod odbijanca.

P.S.
U petak sam kupovao u SAD-u a danas kod nas. Svatko neka procijeni sam koliko je rizika spreman preuzeti a za konacno dno cemo se jos nacekati.

mozda je ovo bilo dno?
mozda bi trebalo kupiti dionice?

mailll?


mozda je ovo bilo dno?
mozda bi trebalo kupiti dionice?

mailll?


nije dno 100% ali bi morao ići odbijanac.
***obrisano***

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close